999 rezultate për

spak

Gattuso: Nuk më ka pëlqyer aspak loja ndaj Empolit Gennaro Gattuso, trajneri i Milan-it, e ka komentuar me këto fjalë fitoren 3-0 që skuadra e tij mori mbrëmjen e sotme në
Donika Prela aplikon për SPAK Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda Donika Prela aplikon për të qenë pjesë e SPAK, struktura e posaçme kundër k
"Në PS ka njerëz që kanë frikë nga SPAK", çfarë paralajmëron Balla? Nga qeveria theksojnë se kriza politike është për shkak të frikës nga drejtësia. Por veç deputetëve të opozitës, nga qev
Balla reagon për protestën e PD-së, e lidh me SPAK-un Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, njëherësh drejtuesi politik i Qarkut të Elbasanit, zhvillo
I fshehën në të mbathura, por kjo nuk i vlejti aspak këtij çifti Njëri 19 vjeç, kurse tjetra 16. Ata ishin të dashuruar dhe po punonin bashkë duke shpërndarë lëndë narkotike duke mos me
"Tmerr i të korruptuarve", Prokurorja kroate takon kreun e KLP Prokurorja speciale e USKOK, Tamar Laptosh ka zhvilluar një takim me kreun e KLP-së Gent Ibrahimi. Tamar Laptosh ësht
Fundosi Sanaderin në Kroaci, vjen në Shqipëri prokurorja e "hekurt" Tamar Laptosh, prokurorja që hetoi dhe dërgoi në bankën e të akuzuarve ish-kryeministrin kroat Ivo Sanader dhe ish-zv/kr
“Revolucioni” i Qershorit 2019, një ditë më pas! Alfred Peza Shqipëria ka të paktën katër sfida madhore për të përmbushur gjatë këtij viti kalendarik: Së pari, mar
Gara për SPAK, kush janë 3 prokurorët që aplikuan sot Garës për të qënë pjesë e Prokurorisë Speciale Antikorrupsion (SPAK) i janë shtuar edhe tre prokurorë ditën e sotme.
Frikë për nxjerrjen e horlliqeve, asnjë prokuror nuk aplikon për SPAK Asnjë prokuror nuk ka aplikuar deri më tani për të qenë pjesë e organit të prokurorisë që do të jetë tmerri i politikanë
Themelohet SPAK/ Erdhi koha që politikanët e korruptuar të futen në qeli Kanë nisur dje zyrtarisht lëvizjet për ngritjen e Prokurorisë së Posaçme, një prej organeve më të rëndësishme të drejtës
Trajnerit të Orleansit nuk i mjafton stoli, por preferon ta ndjekë skuadrën e tij në një vënd aspak normal (FOTO LAJM) Një ngjare e pazakontë ka ndodhur në Francë. Didier Olle Nicolle trajneri i Orleans, ka preferuar të ndjekë takimin që
Arsyeja pse dhëndri qëndron në të djathtë të nuses nuk do t'ju pëlqejë aspak Kush ka qenë në një ceremoni dasme mund ta vërej se pse burri qëndron në anën e djathtë dhe gruaja në të majtë. Arsyeja
Shfaqet sërish Serbia: Veprimi aspak i rastësishëm që do të bëjë sot Kuvendi pas ushtrisë Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi ka folur rreth arsyes së mbajtjes së seancës së sotme të Kuvendit, pak mi
Adriatik Llalla, si dosja Nr. 1 e SPAK-ut! Nga Alfred Peza Ish Prokurori i Përgjithshëm i Republikës, ka dështuar në të gjitha tentativat për ta shpëtu
JO, Largimi i gjermanëve s'duhet jetë aspak festë kombëtare e Shqipërisë! Nga Kreshnik Spahiu Debati nëse Shqipëria është çliruar më 28 apo 29 nëntor tashmë është shndëruar jo veçse aspak pro
CAS mohon apelimin e Skënderbeut, reagon Takaj: Nuk është aspak e vërtetë ajo çfarë thuhet Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka reaguar menjëherë pas lajmit se klubi korçar nuk ka apeluar çështjen e dënimi
Shqiptarët në vitin 1917, aspak të asimiluar (FOTO LAJM) Fotografi i njohur anglez Joseph Richard Auber, kishte udhëtuar në Shqipëri dhe Kosovë, në vitin 1917, duke realizuar sh
Cungu: E respektojmë Laçin, por nuk i frikësohemi aspak Trajneri i skuadrës së Kukësit, Armando Cungu ka theksuar se e respekton Laçin, por nuk i trembet aspak pasi veri-lindor
“Ozil nuk provokoi aspak në takimin me Erdoganin” Futbollisti i Borussia Monchengladbach, Ibrahima Traore nuk mendon se takimi i mesfushorit të Arsenalit, Mesut Ozil me p