999 rezultate për

spak

Altin Dumani, i pari në listë për SPAK Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur sot konfirmimin në detyrë të Altin Dumanit, duke u renditur kështu i pari
Shtëpia e re e drejtësisë, e dërguara e SHBA: SPAK-u do të çlirojë Shqipërinë nga korrupsioni E ngarkuara me punë e SHBA-ve në Tiranë Leyla Moses-Ones deklaroi se Amerika vijon që të jetë në krah të Shqipërisë. "Ës
"Drejtësia e re", zbulohen rrogat e prokurorëve të SPAK-ut Ngritja e institucioneve të reja të drejtësisë, në mënyrë të veçantë të Strukturës së Posaçme Antikorrupsion (SPAK), që
Kreu i KLP paralajmëron çështje të nxehta të SPAK për shtatorin Sipas kreut të Kryetarit të Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi, thotë se në shtator do të nisë puna në SPAK
Aspak modest, kështu lavdërohet Fero (FOTO LAJM) Fero thotë se është reperi më i mirë që ka jetuar ndonjëherë. Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar, Fero asnjëherë n
EMRAT/ Kush janë 15 kandidatët në garë për SPAK (FOTO LAJM) Gjatë mbledhjes së sotme të Këshillit të Lartë të Prokurorisë është diskutuar për kandidatët prokurorë që do të bëhen p
Qeveria blindon gjyqtarët e SPAK dhe BKH-në Qeveria miratoi sot procedurën e garantimit të sigurisë së gjyqtarëve dhe prokurorëve të dy organeve kryesore kundër kor
"Nuk jam aspak e kënaqur", gruaja e Ricksen sulmon ashpër Cristiano Ronaldon Është një nga futbollistët më të paguar në botë, por bamirësia për të është një tabu. Bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon
Fjalimi i Majkos që nuk i pëlqeu aspak Ramës: Pa opozitën në zgjedhje bëhemi regjim Ministri për Diasporën, Pandeli Majko u shpreh sot në Kuvend se PS rrezikon degradimin në regjim duke u futur në zgjedhj
ONM "fundos" kandidatin për SPAK: Përdore dy vjet një makinë pa letra Në seancë dëgjimore në KPK doli prokurori i dosjes së shumë përfolur nga politika 339, Vladimir Mara, i cili është edhe
Qendrimet e fundit të Thaçi cilësohen si aspak serioze Presidentit Hashim Thaçi i janë dashur gjashtë vjet kohë të dalë kundër Asociacionit të Komunave Serbe që e kishte nënsh
Njihuni me binjakët e rrallë, nuk ngjasojnë aspak me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Një nënë e re ka sjellë në jetë dy binjakë të shëndetshëm por krejtësisht ndryshe nga njëri-tjetri. Vajza me emrin M
Edhe pse aspak i bukur, ky trend po çmend rrjetin (FOTO LAJM) Është radha e qimeve të hundës të dalin në pah si “shkurre”. Vendosja e qimeve në formën e merimangës është një nga
Braçe: Protestat e opozitës nuk më bezdisën aspak Opozita për dy orë ka bllokuar 12 akset në qarqet kryesore të vendit ditën e sotme. Kjo protestë u mbyll para pak minuta
Befason Valverde: Messi nuk më surprizoi aspak Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, tani mendon për të fituar tripletën, pasi skuadra e tij me fitoren e mbrëmshme
San Siro nuk e pret aspak mirë Balotellin Me sa duket, nuk është vetëm Icardi ai që tërheq vëmendjen e publikut gjatë ndeshjes Inter-Atalanta. Ka mjaftuar që moni
Valverde nuk e kursen aspak Messin Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde deklaroi të hënën se sipas të gjitha gjasave, kapiteni i ekipit katalanas, Lione
Paraqitja e Zhegrovës nuk u ka pëlqyer aspak tifozëve, vërshojnë komentet negative (FOTO LAJM) Tifozët e kanë vërshuar me komente Edon Zhegrovën në Instagram. Pas brazimit 2-2 në "Fadil Vokrri" me Danimarkën, Zh
HOROSKOPI/ Ruani nervat, do të jetë një ditë aspak e lehtë Dashi Parashikohet një ditë neutrale, e cila paralajmëron ardhjen e pranverës, ku do të jeni me energji të reja dhe d
Aspak qetësi te Reali, konflikt mes dy kapitenëve Sa vjen e përkeqësohet situata te Real Madrid. Së fundmi media spanjolle "AS", raporton se në stërvitjen e së shtunës pa