999 rezultate për

spaho

Ndoka:Çmenduri, rrushi i Ramës kërkon arrestimin e Spahos Pas komisionit të PD-së për CEZ dhe debatit mes kryetarit Spaho dhe Avokatës së Shtetit, ka reaguar kreu i PDK-së, Nard
Avokatja Alma Hicka kërkon arrestimin e Spahos, PD i ngre padi penale Pas kërkesës së Avokates së Shtetit, Alma Hicka për arrestimin e kryetarit të komisionit të PD për hetimin e CEZ, Edmond
CEZ/ Avokatja Hicka refuzon dëshminë, Spaho: Të merr policia me forcë Avokatja e Shtetit Alma Hicka depozituar një shkresë në komision ku kërkon të mos dëshmojë në Komisionin Hetimor të kërk
Sherri pas kamerave në Komision, deputeti “kërcënon” avokaten e shtetit: Të ishe burrë ta tregoja unë Komisioni Hetimor i drejtuar nga demokratët për hetimin e zgjidhjes me marrëveshje të konfliktit mes shtetit shqiptar dh
Plas sherri me Avokaten e Shtetit/ Spaho: Gënjeshtare. Hiçka: Prokuror i komunizmit Komisioni Hetimor i drejtuar nga demokratët për hetimin e zgjidhjes me marrëveshje të konfliktit mes shtetit shqiptar dh
Berisha akuzoi Braçen për lidhje me Shullazit, deputeti i PS: Kam foton e Spahos me të Erjon Braçe mori fjalën në parlament dhe tha se gjatë qeverisjes së Berishës u vodhën pasuritë kombëtare, ndërsa njerëz
Ajo çfarë nuk u dëgjua në Kuvend/ Bushati-Carës: Ti do ta hash më vonë… Rubrika e përjavshme “Ups” në emisionin “Kjo javë” të gazetares Nisida Tufa në “News24” solli të tjera momente “off the
DEBATI/ Komisioni për CEZ, Gjylameti i tregon prangat, Mima: T’i fus në vend tjetër Mbledhja e komisionit të djeshëm të PD për CEZ ka degjeneruar në fyerje dhe akuza të rënda jo vetëm mes deputetit demokr
Sherr në Kuvend, Spaho: I pafytyrë! Shalsi: Palaço! (VIDEO) Fyerje e ofendime mes deputetit të PS-së, Eduart Shalsi dhe kreut të komisionit të PD-së, demokratit Spaho. Mbledhja
BATUTAT/ Spaho: Suksese në jetë! Rama: Sukseset e mia, janë tortura juaj Në fund të dëshmisë së tij në komisionin hetimor të CEZ, kryeministri Rama, përmes batutave ka uruar të pranishmit për f
Rama dëshmon sot para Komisionit Parlamentar për CEZ-in Kryeministri Rama ka pranuar që të dëshmojë në Komisionin Hetimor të CEZ, që drejtohet nga opozita dhe ka objektiv hetim
PD paralajmëron përplasje dhe destabilitet në rast se preket vota e 18 qershorit Edmond Spaho, në një intervistë për “Koha e Jonë” ka deklaruar se PD-ja nuk do të heshtë nëse preket vota e 18 qershorit
Spaho zbulon mesazhin e Ruçit: Mos ia ndërprisni fjalën Berishës! Teksa ish kryeministri ishte duke folur ne foltoren e Kuvendit, deputeti socialist Taulant Balla ka kërkuar që drejtuesi
Dogjani sherr me Ballën: Do të q* robt, legen (VIDEO) Pas tensioneve të krijuara në seancë opozita ka braktisur punimet e Kuvendit për sot. Lajmin e ka dhënë nënkryetari i Ku
Mbetjet/ Spaho: Meta dhe Idrizi të mos bëjnë pakt me Ramën Deputeti i PD, Edmond Spaho, ka kërkuar që të bëhet sa më shpejt shqyrtimi i dekretit të Presidentit, për kthimin e ligj
Përjashtimi i Palokës/ Spaho: Po na heqin të drejtën e fjalës! Byroja e Kuvendit vendosi sot të përjashtojë me pese ditë nga punimet e parlamentit, kryetarin e grupit parlamentar demo
Shpërthen Spaho: Pse qeveria injoron përmbytjet?! Edmond Spaho ka deklaruar sot në Kuvend se Qeveria nuk po u vjen në ndihmë familjeve të përmbytura në vend. Po kështu th
PD starton me bojkot dhe në dhjetor me protesta Tashmë strategjia e PD është bërë publike përmes Edmond Spahos, ku në një intervistë per "Ora News", ai ka folur për pro
Corrupted prosecutor Ardian Spaho suspended Prosecutor Ardian Braho, who was reported by "STOP" on Klan TV of taking money from a citizen to resolve a case that dea
Edmond Spaho: Ja pse nuk i përgjigjem komenteve të Erion Braçes Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka zbuluar përmes një sttausi në "Facebook" se përse nuk ia kthen asnjëherë