999 rezultate për

sonit

CR7 sinjal Fergusonit: Nder të punosh me më të mirët "Ajo që të vret më shumë janë kritikat që nuk kanë të bëjnë me fushën e lojës": Cristiano Ronaldo rrëfehet në një interv
BE nxjerr në "pension" llambat e Еdisonit Që nga sot në BE shfrytëzohen të ashtuquajturat llamba kursyese. Pritet që kursimi i energjisë me përdorim të kësaj llam
CR7-Fergusonit: Më merr në "Old Trafford" Ylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo i ka thënë ish shokëve të tij te Manchester United se dëshiron të rikthehet në "Old
"Monstra", edhe tetori në qeli Të paraburgosurit ne operacionit të njohur "Monstra" do ta kalojnë edhe maujin tetor në qelitë e burgjeve të Manastirit
Vrasja e 38-vjeçares, nxirret identikiti i personit të dyshuar Policia ngushton rrethin e të dyshuarve për vrasjen e 38-vjeçares Fatbardha Tafa, mbrëmjen e së martës në Tiranë. Burime
Sekuestrohen armë në Shkup dhe Kumanovë Në dy aksione të ndara policore, njëri në Kumanovë dhe tjetri në Shkup, policia maqedonase ka sekuestruar sasi e madhe a
Titulli? Punë e mbaruar City fitoi e United u mund dje, e megjithatë Roberto Mançini vijon të mendojë se titulli i Premier League është vendosur
Shtyhet për dy muaj puna e komisonit për reformën Puna e komisionit të reformës zgjedhore do të zgjasë edhe për dy muaj të tjerë. Vendimi për shtyrjen e këtij afati është
Varrosen 9 viktimat e Restelicës Pasdite është bërë varrimi i nëntë viktimave të tragjedisë që goditi Restelicën. Kurse, po vazhdon operacioni i Forcës s
Protesta në mbrojtje të personit që dogji flamurin Një grup më i madh i qytetarëve shqiptarë të Strugës, kanë protestuar para Gjykatës themelore në Strugë, duke kërkuar që
Shpallet fajtor mjeku i Majkëll Xheksonit Doktori i Majkëll Xheksonit, Conrad Murray është shpallur fajtor për vdekjen e brentit të muzikës pop. 58-vjeçari i ka s
Shifrat e "frikshme" të Sir Alex Trajneri më i titulluar në botën e futbollit, Sir Alex Ferguson, fundjavën e shkuar pësoi njërën prej disfatave më të th
Vilas Boas e ka nder të luajë kundër Fergusonit Trajneri i Chelseat, Vilas Boas, në prag të derbit me Manchester United, ka folur rreth lëvdatave të marra nga homologu
Manuela Arcuri në kërkim të personit të duhur Në televizionin Canale 5 ajo do të jetë protagonistja e “Gjaku i nxehtë”. “Gjithnjë më kanë ofruar vetëm role dramatike
Mr.Bean u krijua nga vëllai i madh i Atkinsonit Personazhi Mr.Bean është i njohur si një ndër karakteret më të suksesshme në zhanrin e komedisë. Aktori Rowan Atkinson d
Pattinsonit i është kërkuar të "kafshojë" një bebe Aktorit Robert Pattinson i është kërkuar të "kafshojë" një fëmijë nga një fanse. Aktori britanik u la në mëdyshje gja
Ronaldo i thur elozhe Fergusonit dhe Mourinhos Sulmuesi i Real Madridit dhe i Kombëtares Portugeze, Cristiano Ronaldo ka thënë se është e pamundur të krahasohet Jose M
Hernandez është gati ti qëndrojë besnik Fergusonit Sulmuesi i United,Javier Hernandez ka premtuar se do ti qëndrojë besnik skuadrës së tij aktuale të Djajve të Kuq dhe sid
Vlorë, sekuestrohen 20 kg drogë Policia e Vlorës gjatë një kontrolli rutinë ka bërë të mundur sekuestrimin e 20 kg lënde narkotike, e llojit marijuanë,
Përdor dy telefona ndërsa nget makinën! Policia ka ndaluar një 34 vjeçar për përdorimin e dy telefonave celularë ndërsa i jepte makinës me gjunjtë e tij. Oficer