999 rezultate për

sonit

Partia e Fortë i përgjigjet Jakobsonit: Jemi kaps (VIDEO) Kryetari i Partisë së Fortë, Visar Arifaj është shprehur se Jacobsoni nuk ka pse të çuditet se përse puna ka arritur der
Gazeta maqedonase "Veçer" gallatë me bustin e Majkëll Xheksonit Gazeta "Veçer" ka publikuar një artikull, sipas të cilit në qendër të Shkupit do të vendoset busti i këngëtarit Majkëll
Përmendore e Majkëll Xheksonit në mes të Shkupit? Në 70-vjetorin e çlirimit të Shkupit, më 13 nëntor do të vendoset përmendorja e një ylli pop-i, e një muzikanti me famë
MAS kallëzim penal në Prokurori ndaj “Vitrina” Sh.P.K. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka depozituar sot në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, kallëzim penal ndaj Shoqëris
Plasin ofendimet në Instagramin e Sonit: Nëna ime është më e bukura! (FOTO LAJM) Soni Malaj është një uragan i vërtetë, ndërsa me mjaft klas i është kundërpërgjigjur një fanseje, e cila ofendonte nënën
Vritet në Siri një shqiptar i Maqedonisë? Këto ditë në Siri është vrarë një i ri shqiptar 23-vjeç nga lagjia Gazi Babë e Shkupit. Akoma nuk dihen rrethanat e n
Ish-kreu i OVL te UÇK-së kundërshton me forcë raportin e Uilliamsonit Ish-kryetari i OVL-UÇK-së, Muharrem Xhemajli ka kundërshtuar raportin e prokurorit të Task-Forcës së BE-së, Clint Uillia
Gjuriç: Serbia do ti tregojë botës raportin e Uilliamsonit Duket se raporti i Uilliamsonit është një karem i mirë për zyrtarët e lartë serbë, që të mund "të prishin imazhin e Koso
Policia mobilizohet në kërkim të Gani Gecit Qendra e policisë në Skënderaj është mbushur me policë të njësisë speciale të Kosovës, ROSU. Ata janë vënë në kërkim
Ia plasin bombën në oborr të shtëpisë Sot herët në mëngjes, rreth orës 5, në lagjen Singiliç të Shkupit, më saktë në rrugën 12, me numër 31 është hedhur një
Hooper: Raporti i Uilliamsonit nuk errëson UÇK-në Ish-diplomati amerikan dhe eksperti i çështjeve të Ballkanit, James Hooper tha se raporti i Uilliamsonit shërben për të
Serbia e kënaqur me raportin e Uilliamsonit Qeveria e Serbisë ka mirëpritur njoftimin e Task-Forcës së BE-së për akt-akuzën lidhur me pretendimet se eprorë të UÇK-s
Ja çfarë kanë shkruar mediat ndërkombëtare për raportin e Uilliamsonit Lajmi që krerë të lartë të UÇK-së mund të akuzohen për krime kundër njerëzimit, sipas raportit të Uilliamsonit, është kt
Sot, raporti i Uilliamsonit. A ka patur trafik organesh?! Sot rreth orës 10.30 minuta, prokurori amerikan Clint Uilliamson pritet të japë një konferencë për mediat në Bruksel.
Bie nga kati i tretë, vdes një person Një person nga Gjilani ka rënë nga kati i tretë i banesës ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 05.15 minuta.
UÇK në ankth, raporti i Uilliamsonit më 29 korrik Të martën e ardhshme, më 29 korrik do të bëhet publik raporti i prokurorit amerikan, Clint Uilliamson. Kjo është bër
Mediat serbe: Haradinaj mund të gjykohet për krime lufte Mediat serbe vazhdojnë të spekullojnë lidhur me atë se çfarë përmban raporti i Uilliamsonit që pritet të publikohet në B
Balada e Sonit "Me të jeton", shumë shpejt me klip (VIDEO) Ashtu sikurse kishte premtuar edhe më herët, tashmë Soni Malaj ka publikuar një video të shkurtër, duke paralajmëruar vi
Shëndeti, ecja ndikon kundër Parkinsonit Në një studim i cili është kryer kohë më parë, tregonte se ecja e shpejtë na bën shumë mirë dhe ul rrezikun e infarktit.
Mitrovicë, qetësi me erë gazi Pas situatës problematike dhe tensioneve që përfshinë Mitrovicën, qyteti i është kthyer normalitetit. Megjithëse rrug