E FUNDIT/ Mblidhen votat për të shkarkuar Arben Malajn nga Banka e Shqipërisë
999 rezultate për

sonit

Pranga të shpallurit në kërkim dhe personit që e ndihmoi Uniformat blu kanë bërë të munduar arrestimin e një shtetasi të shpallur në kërkim dhe personit që e ndihmoi. Më konkret
Bileta të personalizuara për Shqipëri-Portugali Federata Shqiptare e Futbollit perfeksionon shitjen e biletave duke rritur ndjeshën nivelin e sigurisë për takimin e 7 s
Mësohet identiteti i personit të vrarë sot në Kumanovë Mësohet identiteti i personit të vrarë sot paradite në Kumanovë. Ai është Riza A. 71 vjeç, ndërsa ka mbetur i plagosur d
Shmanget tragjedia, 50 vjeçari zbret nga vinçi Update- Pas rreth 40 minutave të qëndrimit në vinç, forcat policore kanë arritur që të negociojnë me 50 vjeçarin
Veseli i jep lamtumurën Jacobsonit (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka zhvilluar një takim përshëndetës me ambasadoren e Shteteve të Amerikës në Kosovë,
Pranga personit të tretë që tentoi t’i jepte para gjyqtarëve në Vlorë Një ditë pas arrestimit të shoferit të Gjykatës së Apelit, Robert Petoshati dhe një personi tjetër, sot është arrestuar
Pranga personit që ngriti dronin mbi Shtëpinë e Bardhë Një dron i cili do të ngrihej mbi Shtëpinë e Bardhë ka vënë në sulm forcat e sigurisë, ndonëse çdo gjë i'u kthye normali
Policia e ndjek në autostradë e pastaj e arreston si në filma (VIDEO) Policia e Kosovës pas një ndjekjeje të gjatë që i ka bërë një veture nëpër autostradën e Kombit, ka arrestuar një person
Ofertë e re për Milanin, 1 miliard euro nga Libani Barazimi 0-0 kundër Chievos në javën e 25 të Serie A i ka zhgënjyer tifozët e Milanit, por sigurisht që nuk e ka ulut vl
Balotelli i vjedh penalltinë Hendersonit, polemika te Liverpool (FOTO-VIDEO) Mario Balotelli rikthehet të bëhet temë diskutimi te Liverpool. Italiani i dha fitoren "The Reds" në ndeshjen e djeshme
Hyn me armë në shtëpinë e ish-gruas në SHBA, vret 5 persona Një person i armatosur ka hyrë në banesën e ish-bashkëshortes së tij në SHBA, duke hapur zjarr, ku si pasojë kanë mbetu
Arrestohet 30 vjeçari nga Lazarati i dënuar me 21 vite burg Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 30 vjeçarin, i cili është dënuar me 21-vite burg dhe është shpallur në kërkim nga an
Ja dhurata e Ledionit për Sara Hoxhën (FOTO LAJM) Muaji janar ka qënë shumë i shenjtë për Sara Hoxhën, e cila ka festuar 19 vjetorin. I dashuri i saj Ledion Liço i ka
Vdekja e 14-vjeçarit, familja i fal gjakun personit që e aksidentoi Varrimi i djaloshit 12 vjeçar, Adem Badalli, nga Prizreni, i cili humbi jetën nga një aksident natën e Vitit të Ri, do t
Së shpejti klipi i Sonit me këngëtarin libanez (FOTO LAJM) Soni Malaj ka lajmëruar të gjithë fansat, se së shpejti ata do të dëgjojnë këngën e saj më të re, në bashkëpunim me këng
"Mos e dh... punën" e Jacobsonit bën xhiron e botës (VIDEO) Ambasadorja amerikane në Kosovë, Tracey Ann Jocobson theksoi se liderët kosovarë e kanë "dh... punën", duke ngulur këmbë
Partia e Fortë i përgjigjet Jakobsonit: Jemi kaps (VIDEO) Kryetari i Partisë së Fortë, Visar Arifaj është shprehur se Jacobsoni nuk ka pse të çuditet se përse puna ka arritur der
Gazeta maqedonase "Veçer" gallatë me bustin e Majkëll Xheksonit Gazeta "Veçer" ka publikuar një artikull, sipas të cilit në qendër të Shkupit do të vendoset busti i këngëtarit Majkëll
Përmendore e Majkëll Xheksonit në mes të Shkupit? Në 70-vjetorin e çlirimit të Shkupit, më 13 nëntor do të vendoset përmendorja e një ylli pop-i, e një muzikanti me famë
MAS kallëzim penal në Prokurori ndaj “Vitrina” Sh.P.K. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka depozituar sot në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, kallëzim penal ndaj Shoqëris