999 rezultate për

sonit

Autoritet amerikane, 10.000 dollarë për “kokën” e personit që qëlloi këtë ujk Një ujk i bardhë tejet i rrallë iu nënshtruar autanazisë, pasi udhëtarët e gjetën në vuajtje të thella për shkak të një
Mësohet identiteti i personit që humbi jetën në aksidentin e Tetovës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë si pasojë e të cilit një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka marrë lëndime të rënda ka ndodhur
MPB, në gjurmët e personit që dha deklaratën e 80 ushtarëve të AKSH-së Ministria e Punëve të Brendshme pas hetimeve për zbulimin e personit të cilit dha deklaratën se Komandant Nacisti së bas
Zbulohet identiteti i personit që u gjet i mbytur në Golem (VIDEO) Në video shfaqet vendi buzë Adriatikut ku u gjend trupi i pajetë i një të moshuari mëngjesin e sotëm në bregdetin e Gole
A është parkinsoni sëmundje e trashëguar? Ka një histori familjare me sëmundjen e parkinsonit në 10% të rasteve. Mund të prekë më tepër njerëz të një gjenerat
Tragjike / Radhët e gjata në kufi, ndërron jetë i riu nga Kosova Një i ri nga Kosova ka ndërruar jetë në kufirin mes Hungarisë dhe Serbisë. Viktima është një 26 vjeçar nga Prishtina
Konflikti brenda familjes/ Zbardhet emri i personit që plagosi 3 persona dhe motivi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Tiranë, te zona e “Unazës së Re”. Dyshohet se nga konflikti ka tre t
"Rruga e vdekjes", tjetër aksident me humbje jete në Vlorë (VIDEO) Një aksident me pasojë vdekjen raportohet nga Vlora. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Transballkanike, ku një automjet ka
Lori Hoxha kalon pritshmëritë. S'do ta besonit ku e ka bërë tatuazhin e fundit (FOTO LAJM) Lori Hoxha, e cila shquhet për tatuazhet e shumta që ka në trup, ajo tashmë na ka surprizuar me një tatuazh në gojë.
LAJM I FUNDIT/Ja detajet e personit që kërcënon se do hidhet nga vinçi Personi i cili kërcënon se do të hidhet nga vinçi ka veshur pantallona xhins dhe një kanatiere. Teksa qëndron i ulur në
Krimi në Shëngjergj, pranga personit të tretë (FOTO) Shkon në tre numri i të arrestuarve për ngjarjen e Shëngjergjit, ku mbeti i vrarë 36 vjeçari, Besnik Pudja. Uniformat bl
Peticion për varjen e personit që përdhunoi e vrau 10-muajshen në SHBA (FOTO LAJM) Një peticion i ri po kërkon varjen e një personi që dyshohet se përdhunoi dhe rrahu për vdekje vajzën 10-muajshe të të d
Takohen babai i Noizyt dhe babai i Albert Krasniqit, personit që plagosi reperin (FOTO LAJM) Në përleshjen e armatosur ndërmjet Noizyt dhe Cozmanit u përfshinë edhe persona të tjerë, miq të dy reperëve. Një prej t
Ja skafet e personit që aksidentoi për vdekje turistin rus (FOTO) Policia ka publikuar fotot e skafeve të sekuestruara të personit që dyshohet se ka goditur turistin rus, Denis Kaiumov.
Gjashtë serbët e arrestuar, sot dalin para gjykatës Pritet që sot të dalin para gjykatës gjashtë serbët që ishin arrestuar të hënën për sulm fizik ndaj pjesëtarëve të polic
Babai i Terpollarit: Im bir e kishte si vëlla kushëririn që i preu kokën Lajmi se autori i vrasjes së Bledar Terpollarit, ishte kushuriri i tij ka tronditur familjarat. Babai i 27-vjeçarit të m
Gjendet trupi i peshkatarit të mbytur në Shkumbin Policia e Elbasanit ka njoftuar se ka gjetur trupin e pajetë të personit që u mbyt sot në lumin Shkumbin. Sipas polic
Prokuroria Speciale kërkon “kokën” e përgjimeve Prokuroria Speciale Publike ka lëshuar urdhër për ndalimin e drejtorit të Drejtorisë së 5-të të MPB-së, Goran Grujoski.
Ngrihet aktakuzë kundër 3 deputetëve të Opozitës Dy deputetët e lëvizjes “Vetëvendosje”, Ismajl Kurteshi e Fisnik Ismajli, si dhe kolegu i tyre i Nismës për Kosovën, Hax
Ngacmoi seksualisht një të mitur, RrGGK kërkon dënimin e zyrtarit të Istogut Dje, sipas burimeve të Koha Ditore, u bë i njohur lajmi se një e mitur në Istog është ngacmuar seksualisht në komunë nga