E FUNDIT/ Një i vdekur në Vlorë, mendohet për vetëvrasje
999 rezultate për

sonit

Zbardhet identiteti i personit që goditi policinë, e shkuara e errët Personi me xhaketë të kaltër, i cili goditi njërin nga pjesëtarët e Njësisë Speciale të Policisë, gjatë përpjekjes së ty
Momenti që humbëm: Klevi s’i ndahet Sonit (FOTO LAJM) Këngëtarja Soni Malaj është pjesë e edicionit special të “Dancing With The Stars”, i cili nisi dje në mbrëmje. Përve
Habit Arian Çani, ngre këmbët në mes të emisonit (FOTO LAJM) Arian Çani, një nga figurat më të njohura për publikun shqiptar ka disa vite që shfaqet në ekran tek "Zonë e lirë". Dje
Soni Malajt iu gris fustani? E vërteta që fshihet (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që i është përkushtuar shumë palestër. Soni Malaj ka mundur krijojë forma trupore
Roma i ofron Alissonit rinovimin me klauzolë të çmendur Sipas medieve italiane Roma sapo i ka ofruar kontratën e re Alissonit e cila do të jetë deri në vitin 2023. Në kontra
Roma gjen zëvendësuesin e Alisson, në rast e humbasin brazilian Roma nuk dëshiron ta largojë Alissonin dhe po përgatit një kontratë të re me 90 milionë euro klauzolë largimi. Por në ra
Aktakuzë për dëmtimin e shtëpisë së vjetër në Prizren Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër personit A.M., për shkak të veprës penale, dëmtimi, shkatërri
Ajsi e revoltuar për abuzimin: Duhet të vrisja veten që t’më besonit?! Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë dhe që bëri bujë me deklaratën se u abuzua nga Leonard Bombaj, dëshiron ta
Tare qartëson çdo gjë rreth situatës së Andersonit Tare në një intervistë për “Mediaset Premium” ka mohuar të ketë marrë ndonjë kërkesë për t’u nxjerrë në merkato nga Ande
Gabimi i madh i policisë që mund të shpëtonte jetën e Arielës dhe Aldisonit Pavarësisht se ka kaluar më shumë se një javë nga ngjarja e rëndë në Tiranë ku Aldison Belulaj qëlloi me 3 plumba Ariela
Flet kushëriri i Aldisonit: Duam paqe mes familjeve Një javë pasi vrau me armë zjarri vajzën që donte, Ariela Murati dhe më pas plagosi veten me armë zjarri, dje ka ndërrua
Ariela e Aldisoni do të prehen në të njëjtat varreza Ka ndërruar jetë një javë pasi u vetëplagos me armë zjarri, Aldison Belulaj. 23-vjeçari nga Fieri plagosi veten me ar
Nuk ishin në spital, si e morën vesh familjarët e Aldisonit lajmin e rëndë Ka ndërruar jetë 23 vjecari Aldison Belulaj i cili vrau me 4 plumba studenten e Juridikut, Ariela Murati. Plumbat që
Bëjani këto pyetje personit me të cilin po dilni Askush nuk ka një sy më të mprehtë kur vjen puna te gabimet nëpër marrëdhënie se sa avokatët e divorcit. Ata janë dëshmi
Prekëse, familja e Aldisonit dërgon lule në vendin ku u vra Ariela (FOTO LAJM) Sot, bëhen 5 ditë nga tragjedia mes Tiranës ku Aldison Belulaj vrau me armë zjarri ish-të dashurën e më pas qëlloi edhe
Frikë nga hasmëria, familjarët e Aldisonit nuk pranohen në varrimin e Arielës Ne fshatin Zharrës, ku banojnë familjarët e Aldison Belulajt ka pllakosur heshtja. 23 vjeçari tronditi opinionin publik
Paralajmërimi i Aldisonit: Një plumb për mua dhe një plumb për të Vrasje e paralajmëruar, mund të quhet vrasja e 21-vjeçares Arjela Murataj, studente në Fakultetin e Drejtësisë. Ajo
Rrëfehet xhaxhai i Aldisonit: Ata ishin të lidhur që në gjimnaz U fol shumë për familarët e Ariela Muratit dhe dhimbjes që pllakosi në shtëpinë e tyre, por edhe familja e Aldisonit ësh
Dhimbja pllakos familjen e Aldisonit, ata nuk dinin asgjë për historinë me Arielën U fol shumë për familarët e Ariela Muratit dhe dhimbjes që pllakosi në shtëpinë e tyre, por edhe familja e Aldisonit ësh
Flet shoku i Aldisonit: Ishte djalë i qetë, nuk i binte njeriu në qafë Duket se dashuria e Aldisonit për Arielën dihej vetëm nga miqtë e tyre më të afërt dhe familjarët e vazës. Një nga m