999 rezultate për

sonit

Ronaldo i thur elozhe Fergusonit dhe Mourinhos Sulmuesi i Real Madridit dhe i Kombëtares Portugeze, Cristiano Ronaldo ka thënë se është e pamundur të krahasohet Jose M
Hernandez është gati ti qëndrojë besnik Fergusonit Sulmuesi i United,Javier Hernandez ka premtuar se do ti qëndrojë besnik skuadrës së tij aktuale të Djajve të Kuq dhe sid
Vlorë, sekuestrohen 20 kg drogë Policia e Vlorës gjatë një kontrolli rutinë ka bërë të mundur sekuestrimin e 20 kg lënde narkotike, e llojit marijuanë,
Përdor dy telefona ndërsa nget makinën! Policia ka ndaluar një 34 vjeçar për përdorimin e dy telefonave celularë ndërsa i jepte makinës me gjunjtë e tij. Oficer
Mourinho i sygjeron Fergusonit, Sneijderin Trajneri i Real Madrid, Jose Mourinho ka udhëzuar bossin e Manchester United, Sir Alex Ferguson, për të transferuar asin
Pilula Ibuprofeni zvogëlon rrezikun e Parkinsonit Pilula e ibuprofrenit mund të zvogëlojë rrezikun nga prekja me sëmundjen e Parkinsonit për një të tretën, nëe meret dy
Zbulohet sekreti i zërit të Michael Jacksonit Edhe pse kanë kaluar rreth dy vjet nga vdekja e Michael Jackson, rreth tij vijojnë hamendjet dhe spekulimet. Zbulimi sho
Studime për mundësinë e trashëgimisë së Parkinsonit Zbulime të reja për gjetjen e një kure për sëmundjen e Parkinsonit, po përqëndrohen tek një sërë faktorësh që përcaktojn
Fëmijët e Jacksonit fillojnë shkollë Vdekja e Michael Jackson ka ndryshuar rrënjësisht edhe jetën e fëmijëve të tij, të cilët tashmë nuk do marrin më leksion
Maqedoni, arrihet marreveshje per formimin e Komisonit anketues Grupet e deputetëve të LSDM-së dhe PRSD-së e pranuan propozimin e fundit të së enjtes t&eu
Vellai i Jacksonit: Islami mund ta shpetonte Besimi mund të shpëtonte Michael Jackson. Ky është opinioni i vëllait të mbretit të p
Mourinho: Dua te jem pasues i Fergusonit Menaxheri i Interit, Jose Mourinho, ka pranuar se do të mendojë për të marrë nën drejtim M
I jepet lamtumira e fundit Michael Jacksonit Mijëra fans, miq dhe të afërm të familjes së mbretit të muzikës Pop, po i japin lamt
Brenda mitit te Aleks Fergusonit Edhe pse nuk arriti dot të fitonte Ligën e Kampioneve mbetet trajneri më fi timtar i historisë s&eum
Rooney i bindet plotesisht Fergusonit Wayne Rooney është në gjendje të luajë në cilëndo pozitë për trajnerin aktu
Thaci: Zero tolerance ndaj korrupisonit Tolerancë zero ndaj krimit dhe korrupsionit do të jetë përgjigjja jonë ndaj të gjithë
"Tajsonit shqiptar" i rëshqiti nga dora titulli i kampionit Boskieri profesionist nga Gostivari, Nuri Seferi që përfaqëson Shqipërinë në boksin profes