999 rezultate për

sonila

Sonila Meço bëhet nënë, sjell në jetë Amaris Moderatoja e njohur Sonila Meço ka lindur fëmijën e saj të parë. Sonila Meço solli në jetë vajzën e saj me emrin Amaris.
Sonila Meço lë ekranin për bebin Vetëm një arsye madhore mund ta kishte mbajtur larg ekranit gazetaren dhe folësen e njohur të lajmeve, Sonila Meço. Dhe