999 rezultate për

sonila

E para shqiptare në këshillin bashkiak në Gjermani, Sonila Meço përlot me dedikimin për motrën Rez, Motra e Sonila Meços ka arritur të bëhet pjesë e Këshillit Bashkiak të Bavarisë, me premisa për të shkuar deri në P
Situata alarmante e përmbytjeve, Sonila Meço sulmon ashpër Ramën Rreth situatës kritike të krijuar në vend për shkak të reshjeve të shiut dhe përmbytjeve që rrezikojnë qindra familje, k
Përplasja në studio, Sonila Meço thumbon keq Edi Ramën Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e kaluar ishte në një intervistë ndryshe në News 24. Pas një kohe të tensionuar në ve
Sonila tregon capkënllëqet e rinisë: Linim provimet për arsye madhore (FOTO LAJM) Sonila Meço është një nga gazetaret shqiptare që gjithmonë është e mirëinformuar dhe e drejtpërdrejtë në reagimet që bën
Dita e medias, Sonila Meço i kthen reston Ramës Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka reaguar në lidhje me fjalën e kryeministrit Edi Rama në Konferencën “EU-Western
Sonila Meço i bashkohet vargut të të larguarve, shkon në Angli Gazetarja e njohur e ekranit Sonila Meço ka vendosur të largohet për pak nga zhurma e metropolit dhe debatet politike sh
Intervista tek Çani, Sonila Meço si ndahet me akuza Ramës Sonila Meço me anë të një statusi në Facebook ka thumbuar kryeministrin Edi Rama i cili mbrëmë dha një intervistë ndrysh
Fyerja e gazetarëve, Sonila Meço shpërthen ndaj Ramës Dalja për media e kryeministrit Rama ishte shumë ndryshe nga çfarë pritej. Ndërkohë që gazetarët po prisnin deklarat
Sonila Meço reagon pas fjalës së mirditores në Kuvend: Dhitë e saj janë të vërteta Sonila Meço ka reaguar pas fjalës së mirditores Gerta Lokut në Kuvendin e Shqipërisë, fjalë e cila shkaktoi lot e duart
Sonila Meço e thotë hapur se askush nuk e konkurron dot (FOTO LAJM) Sonila Meço është një nga gazetaret shqiptare që gjithmonë është e mirinformuar dhe e drejtpërdrejtë në reagimet që bën.
Sonila shuan zërat, tregon ku televizion do ta shohim këtë sezon Duke qenë se jemi fiks në fillim pragun e sezonit të ri televiziv edhe ndryshimet në staf dhe programe janë të shumta.
Sonila Meço thumbon qeverinë e re të Ramës: Big Brother-i më i ri në treg Gazetarja e njohur Sonila Meço me anë të një statusi në Facebook ka thumbur keq asamblenë që do të mbajë nesër PS për të
Sonila Meço thumbon ashpër Ramën: I leshtë, ti je i shari që shan Gazetarja dhe analistja Sonila Meço me anë të një statusi në Facebook, ka reaguar në lidhje me takimin e djeshëm të kry
Sonila Meço mëson vajzën e saj me jetën e fshatit (FOTO LAJM) Gazetarja shumë e njohur Sonila Meço është një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është edhe nënë e
Sonila Meço rikthehet sërish në televizion?! (FOTO LAJM) Sonila Meço shumë shpejt do të rikthehet në televizion? Të paktën kjo është përshtypja që të lë vetë gazetarja me pos
Artistët po braktisin Shqipërinë, reagon Sonila Meço: Bëhuni patriotë! Ndërkohë që mediat online po ziejnë nga debati për patriotizmin dhe braktisjen e Shqipërisë nga artistët, Sonila Meço na
Sonila Meço u përgjigjet fjalëve nëse do të jetë në Ora News Nuk ka kaluar as edhe një ditë që kur në rrjete sociale dhe media u aludua fakti se moderatorja dhe gazetarja e njohur
Çudit Sonila Meço: Fitoren e Ramës e parashikoi Blushi në librin e tij Kryeministri Edi Rama dhe partia e tij korri fitoren më të madhe ndaj PD duke e shkretuar atë dhe duke marrë 74 mandate
Shpërthen Sonila Meço: Nesër mos u tregoni budallenj, pash Zotin…. Sonila Meço është një nga gazetaret shqiptare që gjithmonë është e mirëinformuar dhe e drejtëpërdrejtë në reagimet q
Sonila Meço "rrëzon" programin ekonomik të Ramës: Sot jemi më të varfër Gazetarja Sonila Meço ka bërë një analizë të shkurtër të treguesve makroekonomik të vendit në profilin e saj në Facebook