999 rezultate për

sonila

U fol se do të kthehej në "Ora News" por Sonila Meço dështon sërish Sonila Meço është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri, por prej vitesh është jashtë ekranit. Pasi u fol se
Sonila Meço dhe Adi Krasta bëhen sëbashku në një television të ri Prej muajsh televizionet shqiptare po preken nga ndryshime të njëpasnjëshme në staf, por jo vetëm. Së fundmi ka qarku
Sonila Meço, xheloze e "tmerrshme" për bashkëshortin e vajzën (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka nisur pushimet e fundjavës bashkë me familjen. Ajo ka postuar në Facebook nj
Të hutuar pas Botërorit, Sonila Meço bën thirrje për vigjilencë Ndërkohë që oponioni publik zien nga emocionet për Botërorin gazetarja Sonila Meço rikthen në vëmendje një "problem edhe
Thirrja e Sonila Meços: Zgjohuni, aksi Tiranë-Durrës do të bëhet me pagesë! Ndërkohë që oponioni publik zien nga debati për aktorët e teatrit Kombëtar, moderatoja Sonila Meço rikthen në vëmendje n
Çfarë i bëri bashkë Valbona Selimllarin dhe ish-gruan e Ermal Hoxhës Ish-missi i parë shqiptar Valbona Selimllari është një nga femrat më të bukura të vendit tonë. Ajo është mjaft aktive
Fitoi apo dështoi sot Basha? Flet Sonila Meço Protesta e sotme e opozitës u shënua me 12 të lënduar, policë e pjesmarrës e disa incidente të tjera. Por ndërkohë q
Sonila s'ia përton Ramës: Hap edhe një Big Brother, ke humbur kontaktin me realitetin Kryeministri Edi rama ka njoftuar se tashmë ERTV do të ketë një rubrik të re, me lajmet qeveritare. Gazetarja Sonila
Sonila publikon foton e ëmbël: Copëza lumturie (FOTO LAJM) Gazetarja shumë e njohur Sonila Meço është një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është edhe nënë e
Kuksianët vandalë? Sonila Meço i mbyll gojën Edi Ramës (FOTO LAJM) Moderatorja Sonila Meço nuk i ndahet Ramës për protestën në Rrugën e Kombit. Me anë të një postimi në Facebook, Meço
Sonila Meço mbështet kuksianët dhe ofendon rëndë Ramën: O idiot! Protesta e sotme në Rrugën e Kombit doli jashtë parashikimeve. Pavarësisht se u njoftua si një protestë e qetë, dhe
Rikthime të mëdha pas divorcit, Sonila Meço paralajmëron lëvizje të mëdha Prej disa ditësh, në media është aluduar një afrim i mundshëm të LSI-së me PS pas "divorcit" më 25 qershor. Kjo për s
Sonila Meço s'i ndahet Ramës: I droguar me kokainë Ndërkohë që policia e Shtetit dhe qeveria e ka quajtur një sukses kapjen e 613 kg kokainë në Durrës, shumë kritikë mendo
Sonila Meço zbulon se kur do ti rikthehet ekranit televiziv Me largimin e gazetarit Sokol Balla nga emisioni “Top Story”, të shumtë kanë qenë gazetarët që u përfolën se do të drejt
Do të zëvëndësojë Ballën në Top Channel? Flet Sonila Meço Largimi i Sokol Ballës nga Top Channel dhe nga "Top Story" riktheu në vëmendje Sonila Meçon e cila prej disa kohësh po b
Shkarkimi i Çakos, Sonila Meç ironizon keq qeverinë e Ramës Gazetarja Sonila Meço me një reagim të sajin të shkurtër në Facebook ka ironizuar në lidhje me shkarkimin e kryepolicit
Rikthehet në televizon? Sonila Meço bën lëvizjen e madhe (FOTO LAJM) U bë tashmë kohë që moderatorja e njohur Sonila Meço ka braktisur ekranin, aty ku ajo e gjen vetën më së miri. Por s
Plas sherri, Sonila Meços s'i del inati me ish-gruan e Ramës Gazetarja Sonila Meço është përfshirë në një sherr virtual me ish-gruan e kryeministrit Edi Rama, Delina Fiço. Ka që
Sonila Meço i bashkohet thirrjes ekstreme të Berishës Ish-kryeministri Berisha bëri një thirrje të fortë pak minuta më parë duke kërcënuar me djegien e mandateve të deputetëv
Sonila Meço: Të huajt na bën presion dhe kjo na çoi në ngërç Gazetarja Sonila Meço ka komentuar përplasjet më të fundit në lidhje me zgjedhjen e prokurorit të përgjithshëm. Nga