999 rezultate për

sonila

Kuksianët vandalë? Sonila Meço i mbyll gojën Edi Ramës (FOTO LAJM) Moderatorja Sonila Meço nuk i ndahet Ramës për protestën në Rrugën e Kombit. Me anë të një postimi në Facebook, Meço
Sonila Meço mbështet kuksianët dhe ofendon rëndë Ramën: O idiot! Protesta e sotme në Rrugën e Kombit doli jashtë parashikimeve. Pavarësisht se u njoftua si një protestë e qetë, dhe
Rikthime të mëdha pas divorcit, Sonila Meço paralajmëron lëvizje të mëdha Prej disa ditësh, në media është aluduar një afrim i mundshëm të LSI-së me PS pas "divorcit" më 25 qershor. Kjo për s
Sonila Meço s'i ndahet Ramës: I droguar me kokainë Ndërkohë që policia e Shtetit dhe qeveria e ka quajtur një sukses kapjen e 613 kg kokainë në Durrës, shumë kritikë mendo
Sonila Meço zbulon se kur do ti rikthehet ekranit televiziv Me largimin e gazetarit Sokol Balla nga emisioni “Top Story”, të shumtë kanë qenë gazetarët që u përfolën se do të drejt
Do të zëvëndësojë Ballën në Top Channel? Flet Sonila Meço Largimi i Sokol Ballës nga Top Channel dhe nga "Top Story" riktheu në vëmendje Sonila Meçon e cila prej disa kohësh po b
Shkarkimi i Çakos, Sonila Meç ironizon keq qeverinë e Ramës Gazetarja Sonila Meço me një reagim të sajin të shkurtër në Facebook ka ironizuar në lidhje me shkarkimin e kryepolicit
Rikthehet në televizon? Sonila Meço bën lëvizjen e madhe (FOTO LAJM) U bë tashmë kohë që moderatorja e njohur Sonila Meço ka braktisur ekranin, aty ku ajo e gjen vetën më së miri. Por s
Plas sherri, Sonila Meços s'i del inati me ish-gruan e Ramës Gazetarja Sonila Meço është përfshirë në një sherr virtual me ish-gruan e kryeministrit Edi Rama, Delina Fiço. Ka që
Sonila Meço i bashkohet thirrjes ekstreme të Berishës Ish-kryeministri Berisha bëri një thirrje të fortë pak minuta më parë duke kërcënuar me djegien e mandateve të deputetëv
Sonila Meço: Të huajt na bën presion dhe kjo na çoi në ngërç Gazetarja Sonila Meço ka komentuar përplasjet më të fundit në lidhje me zgjedhjen e prokurorit të përgjithshëm. Nga
E para shqiptare në këshillin bashkiak në Gjermani, Sonila Meço përlot me dedikimin për motrën Rez, Motra e Sonila Meços ka arritur të bëhet pjesë e Këshillit Bashkiak të Bavarisë, me premisa për të shkuar deri në P
Situata alarmante e përmbytjeve, Sonila Meço sulmon ashpër Ramën Rreth situatës kritike të krijuar në vend për shkak të reshjeve të shiut dhe përmbytjeve që rrezikojnë qindra familje, k
Përplasja në studio, Sonila Meço thumbon keq Edi Ramën Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e kaluar ishte në një intervistë ndryshe në News 24. Pas një kohe të tensionuar në ve
Sonila tregon capkënllëqet e rinisë: Linim provimet për arsye madhore (FOTO LAJM) Sonila Meço është një nga gazetaret shqiptare që gjithmonë është e mirëinformuar dhe e drejtpërdrejtë në reagimet që bën
Dita e medias, Sonila Meço i kthen reston Ramës Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka reaguar në lidhje me fjalën e kryeministrit Edi Rama në Konferencën “EU-Western
Sonila Meço i bashkohet vargut të të larguarve, shkon në Angli Gazetarja e njohur e ekranit Sonila Meço ka vendosur të largohet për pak nga zhurma e metropolit dhe debatet politike sh
Intervista tek Çani, Sonila Meço si ndahet me akuza Ramës Sonila Meço me anë të një statusi në Facebook ka thumbuar kryeministrin Edi Rama i cili mbrëmë dha një intervistë ndrysh
Fyerja e gazetarëve, Sonila Meço shpërthen ndaj Ramës Dalja për media e kryeministrit Rama ishte shumë ndryshe nga çfarë pritej. Ndërkohë që gazetarët po prisnin deklarat
Sonila Meço reagon pas fjalës së mirditores në Kuvend: Dhitë e saj janë të vërteta Sonila Meço ka reaguar pas fjalës së mirditores Gerta Lokut në Kuvendin e Shqipërisë, fjalë e cila shkaktoi lot e duart