999 rezultate për

sondazhe

Sondazhet, kryesojnë VMRO dhe BDI (FOTO LAJM) Më shumë se 23 për qind e qytetarëve përsëri do të votonin për liderin e VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski për kryeministër
Sondazhet, Romney kalon Obamën Pas fjalimit në Konventën e Republikanëve në Tampa të Floridas dhe vizitës në zonat e prekura nga uragani "Isaac" në New
Zgjedhjet presidenciale, sondazhet favorizojnë Obamën Tre muaj nga dita e zgjedhjeve presidenti amerikan, Barack Obama është në avantazh me shtatë pikë ndaj rivalit të tij re
Gara presidenciale, Obama rrit avantazhin me Romney Sondazhet vazhdojnë të favorizojnë presidentin Barack Obama edhe për një mandat të dytë në krye të Shtëpisë së Bardhë. S
Zgjedhjet presidenciale në SHBA, sondazhet favorizojnë Obamën Sondazhet e realizuara gjatë ditëve të fundit për zgjedhjet presidenciale në SHBA flasin në favor të presidentit Barack
Sondazhet favorizojnë partinë e Nikoliç Partia opozitare e Tomislav Nikoliçit pritet të fitojë më shumë vota në zgjedhjet parlamentare të 6 majit duke mundur kë
Obama kryeson në sondazhe Presidenti amerikan Barack Obama i cili pritet të kandidojë për një mandat të dytë në krye të Shtëpisë së Bardhë vayhdon
Sondazhet favorizojnë Sarkozy Presidenti francez Nicolas Sarkozy, konfirmohet në krye të turnit të parë të zgjedhjeve për Elizeun me 29,5 për qind (2
Zgjedhjet në Karolinën e Jugut, sondazhet favorizojnë Gingrich Pak orë para hapjes së zgjedhjeve republikane në Karolinën e Jugut sondazhet favorizojnë Newt Gingrich si favoritin krye
Sondazhet e shohin Milanin kampion të Italisë Në këtë pjesë të parë të sezonit në kampionatin italian, Interi zhgënjen, Milani kampione dhe Atalante e Udinese janë sk
Rusët votojnë në zgjedhjet rajonale Qytetarët do të votojnë sot për zgjedhjen e anëtarëve të parlamenteve rajonale në 12 rajone ruse, nga Lindja e Largët në
Perberja e fetare e Shqiperise: rezultatet e 3 sondazheve nga Niuton MULLETIQë pas rënies së sistemit monist dhe vendosjes së pluralizmit politik në Shqi
Sondazhet e fundit, Obama kryeson ndaj Mekejn Kandidati i Demokratëve, Barak Obama, sipas sondazheve parazgjedhore, të kryera në nivel shtetëror e
Përbërja e fetare e Shqipërisë: rezultatet e tre sondazheve nga Jeton HysniuQë pas rënies së sistemit monist dhe vendosjes së pluralizimit politik në Shqip
Sondazhet: Prodi fiton zgjedhjet në Itali Në orën 15 të ditës së sotme janë mbyllur qendrat e votimit, të zgjedhjeve 2 ditore parlamentare në Itali. Sondazhet e p
Pas sondazhit te NDI, reagojne partite politike: Shume heret per sondazhe Shumica e partive politike kane reaguar kunder sondazhit te NDI-se duke vleresuar se akoma eshte heret per te bere sonda