999 rezultate për

sondazhe

Mustafa: Sondazhet janë propagandë, LDK do të radhitet e para Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, konsideron se sondazhet që e kanë nxjerrë partinë e tij më poshtë se vendi i parë në zgj
Dalin sondazhet e zgjedhjeve në Kosovë, ja cila parti kryeson (FOTO LAJM) Pas caktimit të datës së zgjedhjeve nga ana e Ushtrueses së Detyrës së Presidentes, Vjosa Osmanit, televizioni Klan Koso
Sondazhet e LVV-së, Mustafa: Në LDK nuk iu besojmë fare përrallave, të vetëm në zgjedhje Rrëzimi i Qeverisë nuk mund të jetë asnjë arsye që LDK-ja të dëmtohet në zgjedhjet e ardhshme sepse Qeveria Hoti nuk e k
Biden kalon në avantazh, kryeson me kaq pikë ndaj Trumpit Kandidati demokrat për president Joe Biden deri tani ka fituar po aq vota sa Hillary Clinton në orët para mbylljes së v
Gara presidenciale, çfarë tregojnë sondazhet për Trump Një sondazh i ri i Reuters / Ipsos e vendos ish-zëvendëspresidentin amerikan Biden në krye të garës presidenciale, me 4
LDK në krye të Qeverisë së re? Rezultati i sondazheve Një skenari i kanë dhënë start këtë javë presidenti Hashim Thaçi dhe Lidhja Demokratike (LDK), nëpërmjet të cilit synojn
Zaev apo Mickovski? Çfarë thonë qytetarët sipas sondazheve Sipas qytetarëve, lideri i LSDM-së, Zoran Zaev do të ishte kryeministër i ardhshëm më mirë sesa Lideri i VMRO-DPMNE-së,
Arilena Ara merr mijëra vota, deri tani e para në sondazhe Arilena Ara pas suksesit në festivalin e RTSH-së, sukses që i garantoi edhe pjesëmarrjen në Eurovizion 2020, sipas sonda
Cili është sulmuesi më i mirë në Serie A që nga viti 2000? Ja kush ka dalë në krye nga sondazhet e tifozëve Një fillim spektakolar i vitit nga Cristiano Ronaldo ka kthyer besimin edhe tek Juventusi. Me portugezin në formë, sk
Trump gati të shkarkohet, çfarë thonë sondazhet Ndërsa një nga Dhomat e Kongresit amerikan kalon në një fazë të re, në kërkesën e demokratëve për shkarkimin e Donald Tr
Basha: PD-ja dhe aleatët janë fitues të zgjedhjeve, na e tregojnë sondazhet Kryetari i PD-së, Lulzim Basha thotë se PD-ja dhe aleatët janë fitues të zgjedhjeve kurdo që të bëhen. Për sigurinë me t
Rezultati i sondazheve në Greqi, a fitoi Tspiras? Pas përfundimit të zgjedhjeve për parlamentin europian në Greqi, Exit Poll parapraket nxjerrin fituese Partinë Demokraci
Basha: Sondazhet na favorizojnë, pse nuk hyra në zgjedhje Kryetari i PD-së ka ritheksuar se opozita nuk do të hyjë në zgjedhje e 30 qershorit. Në një konferencë për shtyp me g
Nënkryetari i PDK-së beson se Veseli bëhet kryeministër por sondazhet thonë të kundërtën Nënkryetari i PDK-së, Hajredin Kuçi, e ka paralajmëruar ardhjen e Kadri Veselit në krye të Qeverisë. Ka thënë se fitorja
Fituesin e shpallin sondazhet, apo zgjedhjet! Alfred Peza Shumë media kanë botuar sot një deklaratë të Kryetarit të PD, Lulzim Basha,duke u fokusuar tek dy me
Copë copë në sondazhe, shifrat që i shkatërruan gjumin Ramës Maxhorancës i kanë mjaftuar pak më shumë se 12 muaj që të shkatërrojë besimin që mori nga shqiptarët në qershorin e viti
Irakianët votojnë në zgjedhjet parlamentare Irakianët po votojnë sot në zgjedhjet e para parlamentare që kur Bagdadi deklaroi fitore mbi shtetin Islamik duke largua
Eugent Bushpepa në krye të klasifikimeve, thyen pritshmëritë Duket se Eugenti do të na bëjë krenar këtë vit në Eurovizion. Performancat e tij deri tani kanë qenë fantastike dhe j
Sondazhet flasin, populistët projektohen fituesit e mëdhenj të zgjedhjeve në Itali Sondazhet nuk tregojnë një fitues të qartë në zgjedhjet parlamentare italiane dhe me gjasa vendin e pret një periudhë e
Sondazhet parashikojnë fitoren e Ermal Meta-s në Eurovizion Ermal Meta, shqiptari nga Fieri triumfon ne skenën e Sanremos duke rrëmbyer trofeun e festivalit me te rendesishem ne It