999 rezultate për

solli

Rebelohet Kastro Zizo: Bëhet lajm Bleona dhe jo çmimi i naftës Duket se këngëtarët e vuajnë shumë konkurencën, e sidomos kur ajo është e pandershme. Por përballë këtij fakti, ata duke
Hiddink: Kartoni i kuq solli fitoren Trajneri i Chelseat, Guus Hiddink, ka thënë se skuadra e tij luajti mirë ndaj Arsenalit në fitoren 1-0 në Emirates. Ars
Llalla: Isën nuk e solli BDI, as PDSH, por kontributi i tij kombëtar Sot vendoset në Saraj të Shkupit busti i heroit kombëtar Isa Boletini, por sipas historianit Arben Llalla, heroi vjen në
"Ertugruli" bëhet baba (FOTO LAJM) Aktori qe luan rolin e Ertugrulit, Engin Altan Duzyatan dhe bashkeshortja e tij Neslisah Alkoclar jane bere prinder dje
Në Kosovë diktati politik solli diktaturën policore Nga Jakup Krasniqi - Dje, në orët e pasdites, mediet i shkruan një hapësirë të konsiderueshme deklaratës së Ambasadorit
Ja kënga që i solli Shqipërisë vendin e pestë në "Junior Eurovision 2015" (VIDEO) Shqipëria e përfaqësuar nga Mishela Rapo, nxënëse e kolegjit turk Mehmet Akif është renditur e pesta në “Junior Eurovisi
Rexhep Selimi e solli, Donika Kada-Bujupi i hoqi siguresën gazit (VIDEO) Gazetari i INFOKUS njofton se, në sallën e kuvendit, para se të hidhej gazi lotsjellës, janë parë duke diskutuar deputet
Ja si duket Reçica e Vogël pas shiut të mbrëmshëm (FOTO LAJM) Pas shiut, i cili zgjati më shumë se dy ditë, kështu duket Reçica e Vogël. Siç shihet në disa fotografi të siguruara nga
Interi ndalet edhe nga Sampdoria (VIDEO) Interi ndalet sërish në Serinë A. Zikaltrit këtë herë janë ndalur nga Sampdoria me rezultatin 1-1. Ky është barazimi i
Ku na solli politika me maska? Nga Besim A. Dogani - Amoraliteti në politikë, vënia e interesave personale dhe grupore mbi ato të përgjithshmet, fyerje
Treni aksidenton lopën në Drenas dhe vazhdon rrugën (FOTO LAJM) Treni ka aksidentuar një lopë sot në Drenas. Kafsha ishte mbi shina në momentin kur po kalonte treni, çka solli edhe ngo
Ramadani: BE e solli Bajramin para kohe, Kurbani në dhjetor Shumëkush është gëzuar nga arritja e marrëveshjes mes katër liderëve kryesorë politikë në Maqedoni dhe komisionerit për
Basha mallkon: U plaçin sytë që s'shohin varfërinë, u ngectë në fyt buka e korrupsionit! Me një gjuhë të ashpër politike nga qyteti i Pogradecit, kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha, u ka bërë thirrje
Fejzullahu: Partizani më solli në kombëtare (VIDEO) Partizani edhe pse nuk mundi që të fitojë titullin kampion në këtë sezon, sërish ka arritur që të prodhojë lojtarë të rë
Topalli: Kush e solli Doshin në Parlament? Ja përgjigja e Ramës Kryemistri Edi Rama dhe ish-kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli kanë replikuar ashpër në senacën e sotme parlamenta
KOMENT / Po këta “kriminelë”, kush i solli? nga Dionis Xhafa - Qeveria e koalicionit PS-LSI po përballet me kontraste të forta, ku nga njëra anë kemi mbledhj
Kush e solli Jabllanoviçin? Liderët politikë shqiptarë janë përfshirë në një debat për ministrin serb Aleksandër Jabllanoviç. Kryeministri Isa Mu
Mustafa: Jabllanoviçin s'e solla unë, e gjeta në mesin tonë Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka reaguar për ministrin serb Jabllanoviç. Nëpëmjet një postimi në rrjetin social "Fa
D’Ambrosio: Shaqiri solli mentalitet fituesi Danilo D’Ambrosio ka lavdëruar Xherdan Shaqirin pas paraqitjes së sotme kundër Sampdorias. Mbrojtësi interist tha se
UÇK, ushtria që solli lirinë e Kosovës (VIDEO) Më poshtë mund të shihni dokumentarin "Tri ditë përpara fillimit" me autor Arsim Lanin. Në këtë dokumentar pasqyrohet