999 rezultate për

solli

Zhbogar: Marrëveshja e Përzhinos solli zgjedhje të suksesshme Euroambasadori Samuel Zhbogar, ka vlersuar se Marrëveshja e Përzhinos i solli Maqedonisë zgjedhje të drejta, të lira dhe
PD feston 26 vjetorin e themelimit, Basha: Shqiptarët sot në ikje, si 26 vite më përpara Partia Demokratike sot feston 26 vjetorin e themelimit të saj dhe në këtë ditë të shënuar për demokratët , kryetari i PD
Rrëfehet talenti shqiptar: Ja kush më solli te Milani, kombëtarja ... Ismet Sinani është një nga talentet më të mëdhenj shqiptarë kohët e fundit, teksa aftësitë e tij e kanë dërguar tek Mila
Kostov: Klinton i solli Ballkanit luftëra dhe ndarje Fitorja e demokrates Klinton, nuk do t'i sillte asgjë Ballkanit, përveç luftërave dhe ndarjeve. Kështu ka deklaruar anal
RRËFIMI/ Ministri që solli farat e kanabisit që në 1995 dhe cili ishte “kopetenti” i Sudes Ish-truproja i Berishës në fillim të viteve '90, Izet Haxhija vijon rrëfimin e tij për ngjarjet e ndodhura në atë periud
E mahnitshme / Ja djali i dëshmorit që i solli Kosovës medaljen e artë Skuadra e Brigadës së Reagimit të Shpejtë e Forcë së Kosovës, e përbërë prej 8 pjesëtarësh është dekoruar me Medaljen e
Ja sa vrapon një lojtar në Superligën shqiptare (FOTO) Besar Musolli është një nga lojtarët lider tek Kukësi, dhe kjo gjë tashmë bie në syrin e të gjithëve. Mesfushori nga Pod
Shefja ia solli në majë të hundës, Fori e ironizon me "të ndenjurat" Ish-prezantuesja e "Fiks Fare", Fiori Dardha, së shpejti do të nisë aventurën e saj mediatike në “OraNews” me një emisio
Befason Pandeli Majko: Basha solli një frymë të re në PD Deputeti i PS-së, Pandeli Majko, ka vlerësuar kryetarin e PD-së, Lulzim Basha, për mënyrën se si po e drejton PD-në në p
Basha: Ja biznesmenët që fituan Dibrën me buxhetin e shtetit (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në studion e Opinion po ashtu ka folur edhe për zgjedhjet në Dibër. Ai ka
Rama batuta në Pukë: Gjoni më solli që të provoja vuajtjet e rrugës (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte ditën e sotme në Pukë, ku shpërndahu legalizime për banorët. Rama theksoi që k
Radha e mjekimit solli katër viktimat në spital Sikundër u dyshua edhe më herët për zjarrin në një spital privat, gjithshka ka ndodhur për radhën e mjekimit. Më konkret
Nuland solli porosinë amerikane për më shumë ligj e luftë korrupsionit Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli zhvilloi takim me Viktoria Nuland, ndihmës sekretare në Departamentin e Sht
Zënka në dhomat e zhveshjes së Francës solli përmbysjen Përmbysja e Francës ndaj Irlandës, me një lojë shumë të dobët në pjesën e parë ka pasur një arsye. Në pushim të ndesh
Fakt interesant/ Portugalia do të luajë në stadiumin që na solli fat Ndeshja e sotme ndërmjet Hungarisë dhe Portugalisë është vendimtar për fatin e kuqezinjve tanë në Europian. Kjo ndes
"Shqipëria nuk është një surprizë, De Biasi ju solli shkollën italiane" Fati ka dashur që Didier Deschamps të jetë trajneri i Francës në kohën që pikërisht ky vend do të mirëpres kampionatin E
Xhaferi: Përgjimi më solli probleme familjare Ish-zëvendëskryeministri nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim në Qeverinë e Maqedonisë Musa Xhaferri, ka dekla
Priti tri vjet për t’u bërë nënë, vdes 6 muaj pas lindjes (FOTO LAJM) Një grua e re nga Zelanda e Re priti, tre vite për tu bërë nënë dhe zbuloi se kishte vetëm pak muaj jetë, pasi solli në
Ngre në krahë fëmijën që i solli lulet, ja çfarë i ndodh më pas (FOTO LAJM) Ikona e modës njëkohësisht edhe biznesmenia Michelle Mone dje pati një situatë shumë të sikletshme gjatë një konference
Albulena Haxhiu: Gazi lotsjellës solli vizat Deputetja e Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se veprimet e opozit