999 rezultate për

solli

Allegri i kënaqur me gjithë rrethanat që solli loja, madje edhe me golin e Bonuccit Allegri pas fitores 3-1 kundër Milanit beson se Juventusi është në rrugën e duhur dhe vlerësoi inteligjencën e Sami Khed
Floriana shfaqet pas lindjes, habit fansat me pamjen (FOTO LAJM) Kanë kaluar rreth dy javë që kur moderatorja e njohur Floriana Garo solli në jetë vazjën e saj. Adian. Floriana Garo
Emri, ky është pronari i kompanisë që solli 613 kg kokainë nga Kolumbia Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me super ngarkesën e kokainës në Durrës e cila theu çdo rekord të mundshëm për ko
Kahremani godet Kasamin: Ja çfarë na bëri e ku na solli? Lideri i përkohshëm i partisë, Nexhbedin Karemani tha se ambiciet e Bilall Kasamit të udhëheqë partinë edhe pas Kongresi
Brnabiq: Dialogu me Kosovën varet vetëm nga ne Kryeministrja serbe, Brnabiq ka komentuar vizitën e ministrit të Jashtëm gjerman në Beograg, Zigmar Gabriel, duke thënë
"E solli Fatos Nano", Fino akuza të ashpra për Armando Dukën Kandidati për kreun e FSHF-së, Bashkim Fino ka akuzuar Armando Dukën duke deklaruar se Fatos Nano ishte ai që e solli në
Heshtet Mestalla, Marcelo shënon golin e tretë (VIDEO) Gjithçka mund të quhet e mbyllur tani teksa Marcelo ka gjetur golin e tretë dhe të qetësisë për Realin e Madridit. I
Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të tretë Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, është bërë sot nënë për herë të tretë. Ajo solli në jetë një vogëlushe që b
Tronditja që solli Trump, përse presidenti zgjodhi Jerusalemin Donald Trump bëri me Jerusalemin atë që ka treguar se di të bëjë më mirë: Të trondisë, të shokojë, të befasojë e në fund
Procesi i privatizimit nuk solli përfitime ekonomike Që nga viti 2002 e deri më 2017 në Kosovë janë privatizuar afro 30 mijë hektarë tokë, për vlerën që arrin në vetëm 100 m
Besart Berisha bëhet sërish heroi i ekipit, zbllokon rezultatin që i solli fitoren pastaj (VIDEO) Pas katër barazimeve radhazi në kampionat, ka ardhur edhe fitorja e parë për Melbourne Victoryn në javën e shtatë. Besar
Arben Derhemi rrëfen momentin më emocionues: Kur ime bijë më solli lule Aktori rrëfen projektet e reja në film dhe teatër. Sapo ka dhënë shfaqjen “Rrno për me tregue” në Korçë dhe Ersekë. Derh
Lojtari që i solli humbjen e fundit Realit, i trembet largësisë prej 8 pikësh nga Barcelona Nacho Fernandez ka pranuar se humbja e Real Madridit nga Girona ishte e dhimbshme. Ai ka shprehur brenga për mungesën e
Çfarë porosi solli Yee nga SHBA për Kosovën Diplomati amerikan, Hoyt Brian Yee, në takimet e zhvilluara sot ndaras, së pari me Presidentin Hashim Thaçi dhe pastaj m
Shënoi dy super gola, ja kush i solli fat Bashës Autori i një dygolëshi spektakolar në fitoren e Barit, Migjen Basha, ka vendosur të mendojë më shumë për fitoren sesa pë
Burri i solli të dashurën shtatzënë, por gruaja e rrahu sa i dështoi fëmijën Jemi mësuar që gjithmonë në Aldo Morning Show të dëgjojmë telefonata nga më të çuditshmet por kjo e fundit ka kaluar ç
A i solli fat kjo karrotë Merkelit ? Kancelarja gjermane dhe partia e saj CDU, në koalicion me partinë tjetër CSU kanë arritur të fitojnë 33 përqind të zgjed
Peripecitë e emigrantëve, gruaja sjell në jetë vajzën në anijen e shpëtimit (FOTO LAJM) Një grua në muajin e 9 të shtatëzanisë ka sjellë në jetë fëmijën e saj sapo ka hipur në anijen e shpëtimit. Ajo udhë
Argjentina Ramosaj, një nënë e përkushtuar dhe shumë seksi (FOTO LAJM) Argjentina Ramosaj i mori zemrën publikut shqiptar që me baladën e parë që publikoi dhe që atëherë ka numëruar vetëm suk
KOMENT/ Të mos i gëzohemi Gjykatës Speciale! UÇK-ja na e solli lirinë Sadik Zeqiri Tashmë që po pritet fillimi i punës së Gjykatës Speciale, me seli në Holandë, dhe kur pritet të bëh