999 rezultate për

solli

E rëndë, shqiptari vret vëllanë për t’i marrë mijëra euro që solli nga Zvicra Ngjarja e rëndë që ka goditur Kosovën pasditen e së enjtes, ku vëllai ka vrarë me armë zjarri e më pas ka djegur vëllain
Izolimi ia solli ''në majë të hundës'', Enca: Kaq dua nga jeta tani (FOTO LAJM) Si gjithë të tjerët, edhe këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, është izoluar për shkak të pandemisë. Pak minuta
E akuzoi që solli fëmijët në zemrën e pandemisë, Wanda Nara "masakron" Maxi Lopez Uanda Nara i është përgjigjur ish-burrit të saj, Maksi Lopezit, pas akuzave të këtij të fundit që ajo kishte sjellë fëmi
E pazakontë! Familja më e madhe në Angli me 21 fëmijë, sapo solli në jetë edhe një tjetër foshnje Familja më e madhe në Britani, ka shkuar në 24 pjestarë pasi nëna sapo ka sjellë në jetë foshnjën e fundit, në këto kohë
Francezët nuk përmbahen: Juventusi na e solli koronavirusin Ndeshjet e futbollit në “Champions League” që janë luajtur në kohët e fundit, po konsiderohen si bomba biologjike për të
Adelina Tahiri feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush sot këngëtarja (FOTO LAJM) Për këngëtaren e njohur, Adelina Tahirin sot është një ditë e veçantë pasi që ajo feston ditëlindjen e 28-të. Me këtë
Lion-Juventus solli Koronavirusin në Francë, por dyshohet edhe për PSG-Dortmund Covid-19 në Francë, sipas një ish-mjeku të klubit të Lion, e ka sjellë Juventusi. Ndeshja e Champions League, Lion-J
MAQEDONI/ Qeveria në mbledhjen e sontme solli këto vendime Në seancën e 32-të të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut janë sjellë një sërë vendimesh që kryesisht ndërlidhen me punësim
A solli koronavirusi paqe mes tij dhe Ramës? Përgjigjet Meta Presidenti Ilir Meta ka folur në lidhje me mbledhjen e Këshillit të Sigurisë, ku bashkë me kryeministrin Rama dhe kryeop
Tragjike! Sapo solli në jetë fëmijën, koronavirusi i merr jetën nënës së re 27-vjeç COVID-19 nuk merr vetëm jetën e të moshuarëve. Viktima e fundit vjen nga Polonia dhe është një nënë e re vetëm 27-vj
Nuk është 28-vjeçari! Berisha: Ju tregoj unë kush e solli koronavirusin këtu "Sa i përket rastit zero duhet të falenderojmë Ministrin e Shëndetësisë të Republikës së Turqisë që na njoftoi se rasti
Gjesti i shqiptares bëhet viral në Itali: Na solli kuzhinën dhe shpresën e saj Edhe pse jemi në një moment shumë të vështirë për të gjithë Italinë që numëron mijëra viktima, gjestet e mira nuk mungoj
Zyrtari i lartë bën akuzën e rëndë: Koronavirusin e solli Amerika Zhao Lijian, zëdhënësi i ministrisë së Punëve të Jashtme i Kinës, ka bërë një deklaratë shokuese një ditë më parë në lid
"Ma solli shpirtin aty ku nuk mban më", çfarë tha burri që ekzekutoi grua në Durrës Rrushdi Tasuni i mori jetën gruas së tij, nënës së tre fëmijëve në Durrës në biznesin e tyre. 63 vjeçari, akuzohet se
Chelsea dhe Liverpool në "luftë" për skautin që solli në Madrid, Vinicius dhe Valverde Chelsea dhe Liverpool janw garw tashmw jo mw pwr njw futbollist por pwr skautin e Real Madridit, Juni Calafat. Trajne
Solli kryevepra në muzikën shqiptare, kush ishte ikona Nexhmije Pagarusha? (FOTO LAJM) Ditën e sotme, ikona e muzikës shqiptare Nexhmije Pagarusha është ndarë nga jeta. Nexhmije është shuar në moshën 86-v
Kush është "doktori", shqiptari që solli 1.8 ton kokainë në Greqi 1.18 ton kokainë e kapur në Astakos Greqi dy ditë më parë në operacionin e policisë greke, asaj shqiptare dhe DEA-s amer
Pamje rrëqethëse nga tregu që solli virusin e tmerrshëm në Kinë (FOTO LAJM) Coronavirusi që ka shpërthyer në qytetin kinez Wuhan është përhapur frikshëm edhe në disa shtete të tjera. Deri më tani
Pamje drithëruese nga tregu që solli virusin vdekjeprurës, aty hanë gjarpërinj dhe akrepa (VIDEO) Virusi vdekjeprurës ‘Coronavirusi’ që ka shpërthyer në qytetin kinez Uahan është zgjeruar në disa shtete, kurse deri tan
Solli në jetë djalin, kush ja zuri vendin Elisa Spiropalit në Kuvend Këtë sesion Kuvendi vjen me ndryshime në rradhët e ministrave, kjo pasi në kabinet është shtuar edhe Arben Ahmetaj, i ci