999 rezultate për

solli

Edhe Drogba: Më solli Mou te Galatasaray Sulmuesi i Galatasarayt, Didier Drogba, ka treguar se para se të nënshkruante për gjigantin turk, ishte konsultuar me is
Pleqëria bën të veten, por Berluskoni nuk terhiqet (FOTO-LAJM) Ish-kryeministri italian, Silvio Berluskoni nuk është ndjerë mirë sot gjatë prezantimit të kandidateve të Pdl-së për zgj
Sneijder: Te Galatasaray më solli Mourinho Gjithçka u arrit ditën e djeshme: Wesley Sneijder është një futbollist i Galatasaray dhe e gjithë kjo me "bekimin" e pre
Nobeli për Paqen i dorëzohet BE-së Bashkimit Evropian i është dorëzuar të hënën me Çmimi "Nobel" për Paqen për rolin transformues të një kontinenti në luft
Aksident me nëndetësen bërthamore Një aksident që mund të kishte pasoja të rënda ndodhi mëngjesin e së dielës në ujrat e Oqeanit Atlantik, pasi një kryeqë
Udhërrëfyesi për liberalizimin e vizave, gati raporti i gatishmërisë Qeveria e Kosovës është në fazën e fundit të përpilimit të raportit të gatishmërisë, i cili në vete përmban të arriturat
Shqiptarët me avion privat drejt Britanisë Britania e Madhe është një prej vendeve më të preferuara prej shqiptarëve të cilët kanë përdorur mënyra të ndryshme për
Fanella që u solli ters Muambas dhe Morosinit Një futbollist i ri frikësohet se fanella e tij është e mallkuar. Paul Dame është futbollist nga Ishujt Faroe dhe deri m
Serbia t’i hapë arkivat e krimit Bashkësia ndërkombëtare duhet t’i bëjë presion Beogradit zyrtar, që ky t’i hapë arkivat e shtetit dhe t’i identifi
Serbia e solli Maqedoninë në krizë elektroenergjetike Shpallja e krizës elektroenergjetike në Maqedoni ndodhi për shkak se Qeveria e Maqedonisë i ka siguruar Serbisë energji
VIP-at që u bënë nëna në vitin 2011 Vitin që po e lëmë pas, përveç martesave, në mesin e yjeve trend ishte edhe të bërit prind, shkruan Koha. Ndër të parat
Rama: Më solli Nano nga Parisi? Enveri zbriti Berishën nga mali Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama tha dje në mbrëmje se ai do të jetë në 2013 kryeministër i vendit me një program
Ambasadori rus solli ndihmat në veri Serbët nga komune Leposaviqit kanë hequr sot barrikadën në rrugën Rashkë Leposaviq, para vendkalimit Jarinë për të lësh
Marrëveshja solli levizjen e lirë Shefja e delegacionit të Kosovës në bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri, ka thënë se marrëveshja për menaxhimin e integru
Terry bën "pijanecin" në fushë (VIDEO) John Terry-t nuk i mjaftojnë vetëm problemet me drejtësinë dhe FA-në përsa i përket fyerjeve raciste por del edhe ana fi
EULEX-i ia solli vdekjen burrit tim Nuk di shumë, kjo është përgjigjja më e shpeshtë të cilën e jep këto ditë Ganimete Zogaj. E përlotur dhe me një shami n
Levante nuk di të ndalet Lideri i La Liga, Levante ka fituar sfidën ndaj Real Sociedad me rezultat 3:2, e vlefshme për javën e nëntë në kampiona
Tevez denoncon Mançinin Sipas tabloidit anglez "Mirror", sulmuesi argjentinas Carlos Tevez mund të denoncojë teknikun italian të Manchester City
Topi: Banaliteti i politikës solli refuzimin e KE-së Presidenti i vendit Bamir Topi i ndodhur në qytetin e Fierit është pyetur nga mediat lidhur me akuzat e djeshme në parla
Topi: Mungesa e dialogut solli refuzimin Presidenti i Republikës, Bamir Topi zhvilloi sot pasdite një takim pune me Kreun e Delegacionit të Bashkimit Evropian në