999 rezultate për

solidaritetit

Thaçi: Kurban Bajrami, festa e sakrificës e solidaritetit dhe bamirësisë Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi dhe ministri i sh
Mesazhe solidaritetiTurqisë Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen në deklaratën me shkrim dënoi me forcë sulmet terroriste në Hak
Lady Gaga, vizitë në Japoni Një turmë madhështore është mbledhur në aeroportin ndërkombëtar të Tokios, për të pritur mbërritjen e Lady Gaga. Këng
Irani përkujton Revolucionin Islamik Në mbarë Iranin sot mbahen tubime për të përkujtuar 32 vjetorin e Revolucionit Islamik të vitit 1979. Televizioni shtetë
Topi merr "Çmimin Ndërkombëtar të Paqes" Presidenti Topi u vlerësua me "Çmimin Ndërkombëtar të Paqes" prej Qendrës së Studimeve "Xhuzepe Donati" ku u zhvillua ce