999 rezultate për

solidaritet

Momentet më të bukura të 2012, solidaritet dhe dashuri (FOTO-LAJM) Momente që spektatorët me fat kanë mundur ti fiksojnë në një foto dhe që vlejnë për të gjithë jetën, duke bërë të shpres
Viktimat e uraganit, Nishani ngushëllon Obamën Presidenti i Shqiperise, Bujar Nishani, nëpërmjet një mesazhi dërguar Presidentit amerikan Barack Obama, shpreh ndjenjën
Thaçi: Kurban Bajrami, festa e sakrificës e solidaritetit dhe bamirësisë Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi dhe ministri i sh
Fushatë sensibilizuese për kancerin e gjirit Sot do të nisë nisë manifestimi i luftës kundër kancerit të gjirit i cili ka për qëllim ngritjen e vetëdijes së grave si
Ahmeti uron besimtarët me rastin e Fitër Bajramit Kreu i BDI Ali Ahmeti ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e ditës së Fitër Bajramit. Në mesazhin e tij ai shprehet s
Modelja myslimane, zhvishet për solidaritet Hanna Ben Abdesslem është dëshmitarja më e re e fushatës për “Teint Idole Ultra 24 foundation” të Lancome. Tunizianja, 2
Sarkozy: Evropa në krizë, por ajo ka nevojë për solidaritet Presidenti francez në një dalja publike gjatë mbrëmjes së ditës së enjte ka bërë të ditur edhe planet që qeveria e tij k
Mesazhe solidaritetiTurqisë Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen në deklaratën me shkrim dënoi me forcë sulmet terroriste në Hak
Lady Gaga, vizitë në Japoni Një turmë madhështore është mbledhur në aeroportin ndërkombëtar të Tokios, për të pritur mbërritjen e Lady Gaga. Këng
Irani përkujton Revolucionin Islamik Në mbarë Iranin sot mbahen tubime për të përkujtuar 32 vjetorin e Revolucionit Islamik të vitit 1979. Televizioni shtetë
Pa përgjegjësi nuk ka solidaritet Fatos Lubonja - Gjatë këtyre ditëve të përmbytjes, mazhoranca në pushtet, kryesisht PD, por me një rol mjaft aktiv të LS
Topi merr "Çmimin Ndërkombëtar të Paqes" Presidenti Topi u vlerësua me "Çmimin Ndërkombëtar të Paqes" prej Qendrës së Studimeve "Xhuzepe Donati" ku u zhvillua ce