999 rezultate për

sokol

Çelja e negociatave/ Rama: Vettingu, kusht i vetëm për të Kryeministri Rama ka shkëputur një pjesë të intervistës së gazetarit Sokol Balla me ambasadoren e Bashkimit Europian, Ro
Policia tërheq akuzat ndaj djalit të Fatos Nanos Policia është “tërhequr” dje nga akuzat e bëra tri ditë më parë në adresë të biznesit të Sokol Nanos, djalit të ish-krye
Gara e fortë me Sokol Olldashin, flet Basha: Ishte e vërtetë Kreu i PD-së i ftuar sot në emisionin të “Pakekspozuarit” në “News 24” kujtoi edhe ‘rivalin’ e tij në garën për kryetar
Rrëfehet djali i Fatos Nanos: Ja e vërteta e lokalit që administroj në Bllok Djali i ish-kryeministrit Fatos Nano, Sokol Nano për News 24 se treguar se çfarë ndodhi në lokalin që ai administron në
Një shqiptar dhe një italiane, biznes "të çmendurish" në Ishëm të Durrësit (FOTO) Mbi njërën prej kodrave të Ishmit në Durrës, prej nga duket edhe gjiu detar i Drinit në Veri, edhe ai i Lalzit në Jug, S
INTERVISTA/ Nishani: Ja pse nuk mora pjesë në samitin e diasporës Shqipëria feston 104-vjetorin e Pavarësisë në një vit kur shqiptarët rigjetën krenarinë kombëtare me fanelën Kuqezi, por
Në burg biznesmenët që përfituan 1 mln dollarë Gjykata ka lënë në burg biznesmenët Rexhep Dauti dhe Sokol Nasufi, të cilët janë të akuzuar nga Prokuroria për "evazion
Astrit Patozi i këndon Sokoll Olldashit (VIDEO) Astrit Patozi ka qënë një nga miqtë më të ngushtë të deputetit të ndjerë Sokol Olldashi. Ai i ka dedikuar një këngë
Sokol Jareci mbron "të urryerin" Aytekin: Vendimet e gjyqtarit, konform rregullave (VIDEO) Dy kartonë të kuq me Shqipërinë që e mbylli ndeshjen me Izraelin më 9 lojtarë. Dy 11-metërsha të akorduar për miqtë. Ajo
Nuk votoi për Vetting-un, dorëhiqet anëtari i Gjykatës Kushtetuese (FOTO) Tetë gjyqtar kanë votuar për Vetting-un, pasi një prej tyre ka dhënë sot dorëheqjen në përfundim të mandatit të tij 9 vj
Kërcënimi i Llallës, Tahiri: Nëse do të kishte ndodhur, do isha njoftuar Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka vënë në dyshim në një farë mënyre kërcënimin e kryeprokurorit Llalla. I ftuar
Aksioni i drogës te "Pazari i Ri"/ Ja si u rrezikua jeta e policëve (FOTO LAJM) Të Blutë e Tiranës kanë dhënë detaje të tjera lidhur me operacionin e sotëm te Pazari i Ri, ku u kap rreth 700 gram koka
AllWeb Albania mirëpret Vladimir Vulic dhe Sokol Vladin Folësit e rradhës në Konferencën e Parë të Marketingut Dixhital në Tiranë janë Sokol Vladi dhe Vladimir Vulic. Sokol
Reagon Mentor Kikia: Ja debati me Sokol Ballën për shkarkimin tim Mentor Kikia, një nga gazetarët më të vjetër të Top Channel në rrjetin social Facebook ka sqaruar në një shkrim të gjatë
Hysaj e mban premtimin, ja çfarë i dhuron gazetares së "Super Sport" (FOTO) Elseid Hysaj, shembull për t'u ndjekur në fushë, por edhe jashtë saj. Një prej futbollistëve më të mirë të kombëtares tr
Sokol Dervishaj merr detyrën e ministrit (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme, Sokol Dervishaj ka bërë betimin si ministër i Transporteve, duke zëvendësuar në këtë detyrë, Edmon
Sokol Dervishi në vend të Haxhinastos? Update- Gjatë mesditës, Ministri i Transporteve njoftoi largimin e tij nga detyra. Edmond Haxhinasto dha sot dorëheqjen
Plas "sherri" mes Xhafajt dhe Kodhelit Tri kandidaturat që ka përzgjedhur kryeministri Rama për Gjykatën e Strasburgut (Ina Rama, Sokol Berberi dhe Gent Ibrahi
Amir Rrahmani zgjedh Kosovën Trajneri i njohur Bylbyl Sokoli ka folur për zgjedhjet e fundit të futbollistëve shqiptarë, duke thënë se është normale
UEFA ndihmon komentatorët për emrat e futbollistëve shqiptarë UEFA ka vendosur t’u vijë në ndihmë komentatorëve të ndeshjeve, të cilët nuk kanë shumë familjaritet me futbollistët pje