999 rezultate për

sokol

"Basha do të të hajë kokën", mesazhi i të ndjerit Sokol Olldashi për Berishën 4 vjet më parë Më 22 korrik të vitit 2013, në Partinë Demokratike u zhvillua gara për kryetarin e saj. Për herë të parë, Sali Berisha n
Kë do të donte në krye të PD-së? Ja çfarë thotë Rama Kryeministri Edi Rama mbrëmë në “Xing me Ermalin” ka rrëfyer se kë do të donte ai të ishte në krye të PS-së nëse nuk do
Rama bëhet nostalgjik për Sokol Olldashin: Ai ishte politikan i lindur Kryeministri Edi Rama I është përgjigjur një pyetjeje serioze të Ermal Mamaqit, sikurse e kanë cilësuar gjatë intervistë
Sokol Kushta: De Biasi na dha leksionin e fundit! Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare , Sokol Kushta ka vlerësuar Gianni De Biasin, i cili dje i dha lamtumirën përfaqë
Denoncimi: Komandanti i RENEA-s bëhet tapë e pezullohet nga detyra Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka denoncuar një situatë të ndodhur me komandantin e REN
Sulmohet kryetari i Klines Sokol Bashota Lajmin e ka bërë të ditur në rrjetet sociale anëtarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Shqipe Pantina, e cila ka thënë se prapa
Nisin hetimet për vdekjen e vëllait të deputetit të PS Prokuroria e Tiranës ka nisur verifikimet për rrethanat e vdekjes së ish-zëvendësministrit të Rendit, Sokol Baraj, pas d
Njihuni me princeshën e Sokol Ballës (FOTO LAJM) Gazetari Sokol Balla është tepër diskret për sa i përket jetës private, por këtë herë ai duket se ka “thyer” rregullin.
Deklarata e fortë e Metës: Për zgjidhjen e krizës e jap dorëheqjen si president Ilir Meta u zgjodh President mes ngërçit të fortë politik, bojkotit të paralajmëruar të opozitës në zgjedhje dhe situatë
AKUZAT/ "Berisha vrau Kosta Trebickën dhe Sokol Olldashin, por ja dhe 15 krimet e tij" Ish-deputeti i PS-së, Arben Ndoka i është përveshur ditën e djeshme ish-kryeministrit Berisha për akuzat e këtij të fund
PAMJE TË RRALLA/ Flasin komandant "Sokoli" dhe Xhezair Shaqiri. Si filloi lufta e 2001 në Maqedoni (VIDEO) "Asociated Press" ka publikuar një video ku tregohen pamjet e lëvizjes, krismat dhe luftimet e ushtarëve në fshatrat e K
A do largohet Rama nga qeveria? Kryeministri: Sokol, nuk qenke mirë I ftuar në emisionin “Top Story”, Kryeministri i vendit, Edi Rama ka lënë të nënkuptohet se nuk ka ndërmend që të japë d
Homazhe për ish-zv.ministrin Baraj, Çako e Ceka shprehin ngushëllimet Sot në Tiranë po zhvillohen homazhet mortore në nderim të ish - Zv.ministrit të Brendshëm Sokol Baraj. Drejtori i Për
Përcillet në banesën e fundit ish-zv/ministri i Brendshëm Sokol Baraj Sot në Tiranë po zhvillohen homazhet mortore në nderim të ish - Zv.ministrit të Brendshëm Sokol Baraj. Baraj ndroi je
Ish-drejtori i Policisë: Vrasja e Azem Hajdarit u pagua 150 mijë USD Ish-zëvendës ministri i Brendshme, Sokol Baraj, u nda sot nga jeta si pasojë e një ataku në zemër. Baraj, i cili ka drej
Kush ishte Sokol Baraj, kryepolici që vendosi rregull në Shqipërinë e pas '97 Sokol Baraj, u lind në Tiranë, më 05.08.1963. Në periudhën 1978-1982, kreu arsimin e mesëm në Politeknikumin “7 Nëntori”
EMRAT/ Tre gjyqtarë shqiptarë në Gjykatën e Strasburgut Janë përzgjedhur 3 kandidatët e Shqipërisë për Gjykatën e Strasburgut. Mësohet se 3 të përzgjedhurit janë Aleksandër Mus
E vërteta për "Kumanovën": Policët u vranë nga kolegët e tyre Është zhvilluar sot seanca e radhës e "Grupit të Kumanovës", ku kanë dëshmuar komandant Sokoli. Gjatë dëshmisë së tij, K
"Lagja e Trimave", sot dëshmojnë "Sokoli" dhe "Malisheva" Gjatë ditës së sotme pritet të fillojë marrja ne pyetje e të akuzuarve për rastin "Lagja e Trimave". I pari që pritet
Vangjel Dule flet për "divorcin" me Ramën dhe afrimin me Bashën Cilat ishin arsyet e divorcit të Vangjel Dules me Edi Ramën dhe a beson ai në opozitën e Bashës? Çështja çame, afrimi i