999 rezultate për

sokol

Mesila Doda shpërthen ndaj Berishës: Mos e përmend më Sokol Olldashin Mesila Doda ka reaguar pas deklaratës së ish-kryeministrit Sali Berisha i cili tha se nuk ka ndërhyrë dhe nuk ka favoriz
Policia e merr në mbrojtje Sokol Zogajn Drejtori i Shërbimit Korrektues, Sokol Zogaj nuk ka dashur të merret me raportimet e fundit se personat që rrahën atë, r
Nëna e Sokol Olldashit mesazh të ndjerë: Sot e ndeza një cigare aty tek ty Kanë kaluar 4 vite që nga vdekja e Sokol olldashit, ish-deputetit të PD-së. Ai ndërroi jetë pas një aksidenti automob
Komandant Sokoli: I ekzekutuat Begun dhe Mirsadin pse s’pranuan para Sami Ukshin, Komandant Sokoli denoncoi si shkas ekzekutimin e liderëve të grupit të Kumanovës, Beg Rizaj dhe Mirsad Ndre
Rrëfehet komandant Sokoli: Ja çfarë ndodhi në Kumanovë dhe kush janë organizatorët Në njërën nga seancat e fundit gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfy
Zbardhet telefonata e Panuçit me Sokol Cikalleshin Pak orë përpara se trajneri i ri i Kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi, të dilte para mediave për të komentuar listën
Sokol Cikalleshi: Panucci më keqkuptoi por prapë e respektoj Sokol Cikalleshi është sjellë edhe njëherë si një profesionist i vërtetë. Ai ka refuzuar të bëjë polemika me trajnerin P
Sokol Çikalleshi do të marr një “shifër të çmendur” te skuadra e re Transferimi i Sokol Çikalleshit te Osmanlispor, i ka kushtuar klubit turk plot 4.5 milionë euro. Një shifër goxha e lart
Panucci zbulon arsyen pse la jashtë grumbullimit Sokol Cikalleshin Kristian Panuçi, sot zyrtarisht ka filluar grumbullimin e tij të parë me kuqezinjtë. Ndeshja e tij e parë do të jetë nd
Policia arreston tre persona për sulmin ndaj Sokol Zogajt Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar për rrahjen e drejtorit të burgjeve, Sokol Zogaj. Gjatë aksion
Thaçi: Sulmi ndaj Sokol Zogajt, i papranueshëm Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka konsideruar të papranueshëm, sulmin e sotëm ndaj drejtorit të përgjithshëm të Sh
Kush dhe pse e sulmoi Sokol Zogajn? (VIDEO) Sulmohet para banesës drejtori i burgjeve të Kosovës Sokol Zogaj. Ministra e Drejtësisë dhe KMDLN-ja, kërkojnë zbard
PAMJE TË RËNDA/ Ja si e kanë katandisur Sokol Zogajn sulmuesit e sotëm (FOTO LAJM) Mjeku në Emergjencë Basri Lenjani, ka folur për gjendjen shëndetësore të Sokol Zogajt, drejtorit të burgjeve të Kosovës
Zogaj u godit me shufra hekuri në kokë Persona ende të paidentifikuar goditën me shufra hekuri në kokë drejtorin e burgjeve të Kosovës, Sokol Zogaj. Ai ë
Masakrohet me shufra metalike Drejtori i Burgjeve Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kosovë. Mëngjesin e sotëm ndërkohë që po nisej për punë, drejtori i burgjeve t
Sokol Bashota rikandidon për kryetar të Klinës Gjatë një aktiviteti të veçantë partiak, me strukturat dhe aktivistët e Partisë Demokratike të Kosovës në Komunën e Klin
SKANDAL/ Zbardhen përgjimet e trafikantëve: Nga 10 tonë hashash, 1 ja japim shtetit… Janë zbardhur përgjime të reja në lidhje me grupin e trafikantëve në fshatrat e Vlorës të cilët e nxirrnin mallin me avi
As Bashën as Selamin, demokratët votojnë Sokol Olldashin (FOTO LAJM) Pak orë më vonë pritet të mbyllet votimi për kreun e PD-së pas një fushate tepër të debatueshme dhe procesi të ngjashëm.
Familja e Komandant Sokolit: Ose drejtësi, ose gjak për gjak! (FOTO) Familja e Sami Ukshinit-Komandant Sokolit ka reaguar ashpër pas informacioneve se Sokoli me disa shokë nga Grupi i Kuman
"Basha do të të hajë kokën", mesazhi i të ndjerit Sokol Olldashi për Berishën 4 vjet më parë Më 22 korrik të vitit 2013, në Partinë Demokratike u zhvillua gara për kryetarin e saj. Për herë të parë, Sali Berisha n