999 rezultate për

sokol

Rama ironizon Ballën në "shtëpinë" e tij për largimin nga Top Channel Largimi i Sokol ballës nga Top Channel shkaktoi një bujë shumë të madhe, në botën e medias gjithashtu edhe politikës.
Rama thumbon Sokol Ballën për largimin nga Top-i, vjen direkt përgjigja e gazetarit Kryeministri Edi Rama nuk harroi të thumbonte edhe gazetarin Sokol Balla për largimin nga Top Channel duke thënë se sëba
Sokol Dobruna: Gëzohem që do të shkoj në Gjykatën Speciale Në një shkrim të publikuar sot, u tha se aktakuzat e para të Gjykatës Speciale do të ngrihen pas 17 Shkurtit, e në listë
Sokol Balla largohet përfundimisht nga Top Channel Sokol Balla është larguar përfundimisht nga Top Channel. Ky informacion vjen disa javë pasi moderatori i Top Story i
E FUNDIT/ Sokol Balla largohet përfundimisht nga Top Channel Sokol Balla është larguar përfundimisht nga Top Channel. Ky informacion vjen disa javë pasi moderatori i Top Story i
Vëllai i Sokol Olldashit, fjalë prekëse në ditëlindjen e ish-deputetit të ndjerë Vdekja e ish-deputetit të PD-së Sokol Olldashit në një aksident automobilistik 4 vjet më parë, ishte shumë e papritur dh
Mjeku i Enverit tregon për gabimin që desh vdiq Sokol Hoxhën Hektor Peçi ka qenë një ndër mjekët personal të diktatorit Enver Hoxha deri në vitin 1972, gjatë intervistës për Panoram
Arrestohet personi që sulmoi Sokol Zogajn Policia e Kosovës në kuadër të Europool-it ose ndryshe Fast Kosova, në bashkëpunim me Policinë gjermane kanë arritur të
Historia ndër vite nga Azem Hajdari te Sokol Olldashi, figurat që krijuan PD-në Me rastin e 27 vjetorit ka folur kryetari aktual i Partisë Demokratike, duke përmendur disa nga figurat më të shqura ndë
Në karrocë me rrota dhe përçartje mendore, Sokoli tregon çastet e fundit të Enverit Djali i Enver Hoxhës, Sokol Hoxha ka rrëfyer detaje të reja për diktatorin dhe sidomos për castet e tij të fundit. A
Djali i Enverit tregon si i kërcënoi të mos flisnin mjeku i diktatorit Në përgjigjen e tij për mjekun e të atit, Isuf Kalo, djali i ish-diktatorit, Sokol Hoxha, teksa flet per likuidimin e Ev
Tre ish zyrtarët e lidhur me Habilajt, si u larguan jashtë Shqipërisë Emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë të shpallur në kërkim kanë dalë në dritë nga përgjimet e grupit të Habilajve. G
U transferua nga Dhërmiu në Shkodër, Sokol Bode nën hetim edhe nga SHÇBA Një prej tre ish-drejtorëve për të cilët është lëshuar urdhërarresti nga Prokuroria është edhe ish-drejtori i Postës në
Pritet të arrestohet, Sokol Bode mund të jetë larguar drejt SHBA-ve Një prej zyrtarëve të lartë të policisë prej të cilëve është lëshuar urdhër arresti dyshohet të jetë larguar drejt SHBA-
Biseda e fundit me Olldashin, gazetari rrëfen si ndodhi aksidenti Mes dëshmive për aksidentin tragjik që i mori jetën ish-ministrit të Transporteve, Sokol Olldashit, vjen një dëshmi inte
"Kur ishim të vegjël", Patozi kujton Sokol Olldashin Astrit Patozi, ka kujtuar Sokol Olldashin përmes një fotoje të shprepur në redaksinë e gazetës “Albania” rreth 20 vite m
"Erdhi nga tuneli dhe ma bëri me drita", del për herë të parë dëshmia për aksidentin e Sokol Olldashit Mes dëshmive për aksidentin tragjik që i mori jetën ish-ministrit të Transporteve, Sokol Olldashit, vjen një dëshmi inte
Gazetari tregon bisedën e fundit me Sokol Olldashin: Ajo natë ferri… (FOTO LAJM) Nesër bëhen 4-vite të ndarjes nga jeta e deputetit demokrat Sokol Olldalli. Ditën e sotme gazetari Ilir Kadia me anë
Rama flet për konfliktin me Top Channel dhe largimin e Sokol Ballës Kryeministri Edi Rama ka komentuar edhe shkarkimin nga drejtimi i redaksisë së lajmeve të Sokol Ballës në Top Channel.
Si e nisi Sokol Balla emisionin ditën që u largua nga redaksia e lajmeve e Top-it Sokol Balla nuk do të jetë më në krye të lajmeve të Top Channel që nga dita e sotme, por do të vazhdojë të drejtojë emis