999 rezultate për

sokol

Bashota sot del para gjykatës Ish-kryetari i Komunës së Klinës, Sokol Bashota, sot pritet të dalë para Gjykatës në Pejë në procesin në të cilin akuzoh
Sokol Balla rrëfen se si rrezikoi jetën për një bluzë, me të frikshmin Altin Dardha Nga Sokol Balla Shqipëria përjetoi një tranzicion të çuditshëm në futboll, në vitet 1996 dhe 1997. Ndërsa vendi kapër
Gjermania sjell personin që sulmoi Sokol Zogajn Një person është ekstraduar dje nga Gjermania përmes Aeroportit Ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë. Policia ka
Edhe Komandant Sokoli del të jetë veteran mashtrues Listat e Prokurorisë Speciale kanë nevrikosur tej mase një numër të madh të veteranëve të UÇK-së që ishin përfshirë në t
Skandaloze, edhe komandant Sokoli shpallet “veteran mashtrues” i UÇK-së Skandalet me listat e prokurorit Elez Blakaj nuk kanë fund. Edhe një nga figurat më të njohur të UÇKsë në Kosovë dhe Maq
Për herë të parë, Sokol Balla poston foto me fëmijët (FOTO LAJM) Sokol Balla është treguar gjithnjë diskret sa i përket jetës private, por në një ditë të shënuar si kjo, gazetari ka ven
Fieraku: I dënuar në Belgjikë për prostitucion, emërohet drejtor Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar emërimet e të dënuarve në detyra të ndryshme. Kështu sipas d
Arratisur, me pushime apo sëmurë? Misteri, çfarë bën Adriatik Llalla në Turqi? Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla nuk është paraqitur sot përballë Komisionit të Pavarur të Apelimit për të mbrojtur vet
Frikë nga vendimi? Adriatik LLalla nuk merr sërish pjesë në gjykim Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla nuk është paraqitur as sot në seancën e KPK ku do të gjykohej ai. Llalla ka ngarkua
Miqësorja me Kosovën, formacioni i mundshëm i kuqezinjve (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare e futbollit pritet të hedhë në fushë një formacion me shumë ndryshime në përballjen miqësore me Kos
Sot, gjyata jep vendimin për njerëzit që bënin tregti me veshka Në Gjykatën Themelore në Prishtinë në ri gjykimin e mjekëve të klinikës “Medicus”, Lutfi Dervishit, i cili akuzohet për
10 vjet më i vogël, njihuni me vëllain e vogël të Sokol Ballës (FOTO LAJM) Gazetari dhe moderatori Sokol Balla është një prej prej personazheve më të njohur për publikun shqiptar. Sokol Balla
“Tiransit çmenden pas moshës 40 vjeç”, Sokol Balla justifikon sjelljen Sokol Balla, i ftuar në emisionin “Një kat më lart” ka treguar më tepër për jetën e tij private. I pyetur nga moderat
E kush e dinte? Sokol Balla paska qenë në koma Gazetari i njohur Sokol Balla dihet se është shumë aktiv dhe gjithmonë udhëton nëpër botë. I ftuar në "Një kat më lar
Tahiri i implikuar në ngarkesën 800 kg drogë peshkarexha "Fatima" në Himarë? Prokuroria e Krimeve të Rënda ka prezantuar sot provat kundër ish-ministrit Saimir Tahiri dhe si përfundim gjykata vendo
Letra prekëse e djalit të një të vrari në Meje Jeton Sokoli, djali i një prej të vrarëve në Meje të Gjakovës, ka shprehur revoltë ndaj institucioneve kosovare për negl
Rama s'e harron Fatos Nanon, i jep djalit të tij postin e rëndësishëm Sokol Nano është emëruar Drejtor Ekzekutiv i Agjensisë Shqiptare për Zhvillimin e Investimeve (AIDA). Sokol Nano ësht
Sokol Balla zbulon dhuratën që do i bëjë vetes për 45-vjetor Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ishte dje ftuar në emisionin e Sokol Ballës në “Vizion Plus”, ku është përballur
20 vite në karrige me rrota, takon pas shumë vitesh të birin dhe i përlot të gjithë “Jeta të vë përballë sfidave dhe ti duhet të dish ti përballosh ato. Lum ato që gjejnë forcë”. Dhe një prej tyre ësht
Ish pjesëtari i UÇK-së, tregon se kush do të arrestohet i pari nga Gjykata Speciale Ish pjesëtari i UÇK-së dhe ish anëtar i SHIK-ut, Naim Miftari, përmes një postimi në facebook, ka shkruar se Sokol Dobru