999 rezultate për

sokol

"E vrava me automatik", Roland Milo pranon vrasjen e shokut të tij Pas disa ditësh kërkime, Policia e Shtetit ka mundur të gjejë Sokol Ramën të pajetë në një greminë në zonen e Malëshovë
Arrestohet i dyshuari për vrasjen e Sokol Ramës Arrestohet Roland Milo, i dyshuar për vrasjen e Sokol Ramës në Këlcyrë. Para pak ditësh shtë gjetur i vrarë Sokol Ram
EMRI/ Gjendet i vdekur i zhdukuri nga Tepelena (FOTO LAJM) I zhdukur prej 5 shkurtit, gjendet i vdekur në malet e Këlcyrës, Sokol Rama. 33-vjeçari Sokol Rama kishte humbur kont
Të zhdukur prej 8 ditësh, çfarë dyshon policia Sokol Rama dhe shoku i tij Roland Milo që prej 8 ditësh rezultojnë të zhdukur dhe asnjë detaj nuk ëhstë zbuluar që nga d
Sokol Cikalleshi i papërmbajtshëm, shënon dy gola fantastik në Turqi (VIDEO) Sokol Cikalleshi ka shënuar në ndeshjen e Kupës së Turqisë, që skuadra e tij e Akhisarit po luan përballë Kasimpasas.
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
"Nuk do të isha këtu pa ty", Sokol Balla bën dedikim e ndjerë për njeriun e zemrës Moderatori Sokol Balla, jo rrallë herë ndan momente private me ndjekësit e tij në Instagram, si udhëtime apo dhe dedikim
Kush i vrau shokët e Sokol Olldashit Kreshnik Spahiu Unë nuk kam besuar kurrë që Sokol Olldashi është vrarë. Kam qenë kundër spekulimeve mbi një aten
Zyrtare: Sokol Cikalleshi ndryshon ekip në Turqi Sulmuesi shqiptar, Sokol Cikalleshi, nëpërmjet një postimi në Instagram, ka zyrtarizuar edhe lëvizjen e tij në këtë merk
Zyrtare: Sokol Cikalleshi largohet nga klubi turk, e ardhmja në udhëkryq Sokol Cikalleshi ndërpret bashkëpunimin me skuadrën e Goztepes në Superligën e Turqisë, ku ishte huazuar nga Osmanlispor
Sokol Cikalleshi shumë pranë kalimit tek ekipi i ri turk Sokol Cikalleshi do të jetë pjesë e ekipit Akhisar Beledijespor në gjysmën e mbetur të sezonit në Turqi. Siç raporto
"Sokol Bpde jam...", biseda e përgjuar mes shefit të policisë dhe grupit të Habilajve Mes tyre është edhe biseda e Florian Habilajt me ish-shefin e Policisë Kufitare në Dhërmi, Sokol Bode, i cili e telefono
Kush është porositësi i vrasjes së Artan Cukut dhe zanafilla e përplasjes së bandave të Vlorës Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi siguroi statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shalla
E vranë për një karikues celulari, dalin dëshmi të reja për ekzekutimin e Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës vazhdon të marrë deshminë e personave për vrasjen e Marvi Mihalit, i cili u vra për një karikues verën
Specialja nuk ndalet, edhe shtatë komandantë janë të dyshuar Vetëm në valën e parë të ftesave nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, në kuadër të Gjykatës Speciale, janë përfshirë t
I mjaftojnë vetëm 20 sekonda, Mario Sokoli "shkatërron" boksierin serb Është zhvilluar ditën e djeshme në Karslsruhe të Gjermanisë dueli i boksit midis boksierit shqiptar, Mario Sokoli dhe at
Policia ngatërron foton e njërit prej 17 "killerave" të Fierit (FOTO LAJM) Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorë, Policia e Shtetit sot ka bërë publik emrat e Fierit.
Sokol Cikalleshi shënon golin e parë për Goztepen (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Sokol Cikalleshi ka shënuar gol në fitoren e thellë të Goztepes në kuadër të Kupës së Turqisë. Sku
Deklarata shpërthyese e gazetarit: Nesër kërkesa për arrestime deputetësh Gazetari Trashgim Sokolaj ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në 360 gradë. Paralajmërimi i Ramës ditën e