999 rezultate për

sokol

Dyshohet se e vranë, detaje nga vdekja e çuditshme e 27 vjeçarit Një 27-vjeçar është gjetur pa shenja jete, në aksin Elbasan – Peqin. Paraprakisht u njoftua se ishte një aksident në
Nga Fevziu te Frangaj, del fotoja e rrallë nga pushime e gazetarëve në plazh (FOTO LAJM) Gazetari Sokol Balla së fundmi ka postuar një foto të rralë të 22 viteve më parë ku në të shihet ai dhe shumë figura të
Tirana nuk mban më, shpërthen ndaj gjyqtarit Olsi Sokoli: Racist, përjashtojeni Tirana ka reaguar më në fund pas ndeshjes me Kastriotin dhe bardheblutë nuk kursehen ndaj Arbitrit Olsi Solkoli. Sipas k
Po pastronte çerdhen e fëmijëve, vdes punëtori shqiptar Sokol Rahshta, 45 vjeç ka humbur jetën ditën e sotme në spital. Ai ishte rrëzuar nga shkallër nga një lartësi 3 metra
Zbulohet motivi, për kaq para shoku i mori jetën Sokol Ramës 40-vjeçari Roland Milo është arrestuar për vrasjen e shokut të tij, Sokol Rama. Ky i fundit ishte denoncuar si i zhd
"E vrava me automatik", Roland Milo pranon vrasjen e shokut të tij Pas disa ditësh kërkime, Policia e Shtetit ka mundur të gjejë Sokol Ramën të pajetë në një greminë në zonen e Malëshovë
Arrestohet i dyshuari për vrasjen e Sokol Ramës Arrestohet Roland Milo, i dyshuar për vrasjen e Sokol Ramës në Këlcyrë. Para pak ditësh shtë gjetur i vrarë Sokol Ram
EMRI/ Gjendet i vdekur i zhdukuri nga Tepelena (FOTO LAJM) I zhdukur prej 5 shkurtit, gjendet i vdekur në malet e Këlcyrës, Sokol Rama. 33-vjeçari Sokol Rama kishte humbur kont
Të zhdukur prej 8 ditësh, çfarë dyshon policia Sokol Rama dhe shoku i tij Roland Milo që prej 8 ditësh rezultojnë të zhdukur dhe asnjë detaj nuk ëhstë zbuluar që nga d
Sokol Cikalleshi i papërmbajtshëm, shënon dy gola fantastik në Turqi (VIDEO) Sokol Cikalleshi ka shënuar në ndeshjen e Kupës së Turqisë, që skuadra e tij e Akhisarit po luan përballë Kasimpasas.
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
"Nuk do të isha këtu pa ty", Sokol Balla bën dedikim e ndjerë për njeriun e zemrës Moderatori Sokol Balla, jo rrallë herë ndan momente private me ndjekësit e tij në Instagram, si udhëtime apo dhe dedikim
Kush i vrau shokët e Sokol Olldashit Kreshnik Spahiu Unë nuk kam besuar kurrë që Sokol Olldashi është vrarë. Kam qenë kundër spekulimeve mbi një aten
Zyrtare: Sokol Cikalleshi ndryshon ekip në Turqi Sulmuesi shqiptar, Sokol Cikalleshi, nëpërmjet një postimi në Instagram, ka zyrtarizuar edhe lëvizjen e tij në këtë merk
Zyrtare: Sokol Cikalleshi largohet nga klubi turk, e ardhmja në udhëkryq Sokol Cikalleshi ndërpret bashkëpunimin me skuadrën e Goztepes në Superligën e Turqisë, ku ishte huazuar nga Osmanlispor
Sokol Cikalleshi shumë pranë kalimit tek ekipi i ri turk Sokol Cikalleshi do të jetë pjesë e ekipit Akhisar Beledijespor në gjysmën e mbetur të sezonit në Turqi. Siç raporto
"Sokol Bpde jam...", biseda e përgjuar mes shefit të policisë dhe grupit të Habilajve Mes tyre është edhe biseda e Florian Habilajt me ish-shefin e Policisë Kufitare në Dhërmi, Sokol Bode, i cili e telefono
Kush është porositësi i vrasjes së Artan Cukut dhe zanafilla e përplasjes së bandave të Vlorës Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi siguroi statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shalla
E vranë për një karikues celulari, dalin dëshmi të reja për ekzekutimin e Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës vazhdon të marrë deshminë e personave për vrasjen e Marvi Mihalit, i cili u vra për një karikues verën