999 rezultate për

socialiste

Rama ka një mesazh për socialistët e zhgënjyer: Më votoni prap… (VIDEO) Vetëm pak orë na ndajnë nga mitingu i madh që pritet të mbahet sot në Tiranë, ndërkohë kryeministri Edi Eama ka një mesa
Tallava-polifoni, grupi i Vlorës kërkon vota për PS (VIDEO) Partia Socialiste në faqen e saj në Facebook ka publikuar një video të grupit polifonik të Vlorës. Përmes një këngë t
LAJMI I FUNDIT/ LSI padit Edi Ramën në Prokurori Lëvizja Socialiste për Integrim ka paditur në Prokurori aleatin e tyre në qeveri, Partinë Socialiste. Burime zyrtare
Rama më i sigurt se kurrë: S’ka asnjë shans për koalicion me LSI Kryeministri Edi Rama mbrëmë ishte ftuar në emisionin e Ylli Rakipi “Të paekspozuarit” . Gjatë emisionit Rama deklar
Çfarë po ndodh me votuesit? Sondazhet italiane dhe greke parashikojnë atë që s’pritej Vetëm një javë ka mbetur nga dita e zgjedhjeve ku shqiptarët do të shprehin vullnetin e tyre me votë e do të zgjidhet kr
“Shpërthen” Monika Kryemadhi: Rama nënshtroi Bashën, por jo shqiptarët Zëvendëskryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, në një takim në Mollas, ka deklaruar se Edi Rama
Meta ironizon Spartak Brahon: E mori peng Rilindja Nga mitingu i LSI-së në Tiranë, presidenti i ri, Ilir Meta ka ironizuar largimin nga kjo parti të Spartak Brahos, i cili
E quajti kumarxhi që rri me kriminelë, Klosi i kthen reston Metës Nga Vodica në Poliçan, drejtuesi Politik i Qarkut Berat Blendi Klosi ka deklaruar se marrja e mandatit të pestë bën akom
Hysaj i bashkohet Rilindjes, fushatë për Bushatin në Shkodër (VIDEO) Elsied Hysaj, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare i është bashkuar skuadrës së Partisë Socialiste për ta mbështetur në zgje
Nano President? Socialistët: Varet nga “vetëvrasja” e Metës Konflikti mes Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim në prag të zgjedhjeve ka arritur majat. Shfaqj
Sulmohet faqja e Partisë Socialiste, ja mesazhi për zgjedhjet Mbrëmjen e sotme është sulmuar faqja zyrtare e Partisë Socialiste. Nëse e kontrolloni do të shikoni që webi ps.al ësh
Veliaj uron socialistët për 26 vjetorin e PS : Çelësi i suksesit është hapja Partia Socialiste feston sot 26-vjetorin e themelimit të saj. Nga Kombinati ku mori pjesë në bilancin e punëve të kryera
LSI bojkoton ditëlindjen e PS, PD dërgon doktorin Me një aleat si LSI, thuajse formal në bashkëqeverisje, dhe me një opozitë teknikisht të përfshirë në qeveri, Partia Soc
Ish-deputeti i Ramës i bashkohet LSI-së (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës Armando Prenga, duket se i është bashkuar Lëvizjes Socialiste për I
Reuters: Partitë e mëdha duan të heqin qafe ‘kingmaker’-in Agjencia e njohur e lajmeve, Reuters, ka raportuar se dy partitë kryesore në Shqipëri po bëjnë fushatë duke kërkuar votë
E futi në listë, kjo është 25-vjeçarja që refuzoi Ramën (FOTO LAJM) Ministri teknik Drejtesisë, Gazmend Bardhi ditën e sotme i kërkoi kryeministrit, Edi Rama të pezullonte nga detyra Juli
Del sondazhi kombëtar, ja kush fiton zgjedhjet e 25 qershorit Nëse zgjedhjet do të zhvilloheshin sot Partia Socialiste do të fitonte rreth 45.0 për qind të votave. Ky është sondaz
Kapen me grushta dhe shqelma militantët e PS dhe LSI në Kuçovë (VIDEO) Një sherr masiv ka ndodhur në Kuçovë, ku disa militantë të Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim janë
Qytetari informon Ramën: Socialistët janë kthyer me LSI (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është ngacmuar nga ndjekësit e tij në Facebook në lidhje me akuzat e kundërakuzat nëpërmjet LSI e
Rama për LSI-në: Kam kyçur gojën kur hiqnin gratë socialiste nga puna Kryeministri Rama ka vazhduar me sulmet ndaj LSI-së sot në Berat. Ai ka thënë para grave në Berat se ka kyçur gojën k