999 rezultate për

sociale

Vajza bën gjestin e pahijshëm krah Salvinit, shpërthen rrjeti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një foto e ish minstrit të brendshëm Matteo Salviniui është bërë virale në rrjete sociale. Teksa flin
CR7 kërceu 2.56 cm, plas gallata në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Juventusi mbrëmjen e djeshme fitoi me rezultatin 2-1 në transfertë kundër Sampdorias në ndeshjen e vlefshme për javën e
Dekorimet më qesharake për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Dekorimi i pemës së Vitit të Ri është traditë që sjell gëzim për fëmijët, si dhe e ndryshme në shtëpitë e njerëzve. T
Ja arsyet se pse çiftet e lumtur nuk postojnë foto në rrjetet sociale Sa herë i ke thënë partnerit tënd “Hajde bëjmë një selfieeeeee”? dhe sa herë ai ka ngritur sytë lart dukë shfryrë “Uffff
"Kjo fushë u ktehet të zotëve", Osmani "thumbon" Partizanin në rrjetet sociale Kjo ishte fitorja e parë e bardhebluve ndaj Partizanit në derbi, pas më shumë se 5 vitesh dhe më shumë se tre pikët, vle
Influencuesi i rrjeteve sociale dënohet me 14 vjet burg, zbulohet arsyeja Një influencues i rrjeteve sociale është dënuar me 14 vite burg për një komplot me armë, me qëllim që të merrte një dome
212 familjeve iu ndalua përkohësisht ndihma sociale (VIDEO) Feime Bullkau nga Vushtria nuk e mori asnjë cent nga Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale, ku merr ndihmë sociale.
Të mahnitur nga rrjetet sociale? Zbuloni mashtrimet (FOTO LAJM) Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe t
Reduktoni përdorimin e rrjeteve sociale, shpëtoni nga depresioni Një studim i kryer nga kërkuesit në Universitetin e Pensilvanisë, pretendon se është i pari që gjen një lidhje rastësore
Georgina dhe Wanda, dy nënat më të famshme në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Georgina Rodrigez dhe Wanda Nara janë ndër personazhet më popullore nga modelet në rrjetet social. Ato janë vazhdimisht
Njihuni me presidenten seksi të futbollit që po "tërbon" rrjetet sociale (FOTO) irina Morozyk, gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, është bërë e famshme me përfshirjen e saj në futboll. Ajo e ka ma
Pagjumësia nga rrjetet sociale "pushton" adoleshentët Telefonat e zgjuar dhe mediat sociale po ndikojnë gjithmonë e më shumë në cilësinë e një gjumi të dobët ose të një pagju
Totalisht një mashtrim! Këto fotografi tregojnë të vërtetën që fshihet pas rrjeteve sociale Rrjetet sociale janë totalisht një mashtrim. Pjesa më e madhe e njerëzve mundohen të realizojnë fotografinë ideale pë
Armina Mevlani tregon përse "u zhduk" nga rrjetet sociale pas tërmetit (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që ka munguar në rrjetet sociale dhe nuk ka bërë asnjë post
Rashica me dedikim emocionues për Shqipërinë Milot Rashica ka postuar një foto të festës së tij me shqiponjë në rrjete sociale. Ylli i Kosovës festoi me shqiponjë
Përhapte panik në Facebook për tërmetin, ndalohet 25 vjeçarja Policia ka vënë në pranga shtetasen Xhulia Aliaj, e cila është arrestuar me akuzën e përhapjes së panikut. Ajo ka pos
A ka krisje Plaza? Stafi hedh poshtë aludimet në rrjete sociale Lajmet që qarkulluan në rrjete sociale se Plaza Tiranë kishte pësuar një krisje, nuk janë gjë tjetër vecse Fake News.
Studimi, braktisja e mediave sociale ju shpëton nga vetmia dhe depresioni Një studim i kryer nga kërkuesit në universitetin e Pensilvanisë, pretendon se është i pari që gjen një lidhje rastësore
“Jahja Kemal” institucion i parë arsimor, mori pjesë në Forumin Vjetor për Ushqimin dhe Përfshirjen Sociale në Bruksel ShMP “Jahja Kemal” ishte pjesë e ngjarjes ndërkombëtare Forumi Vjetor për Ushqimin dhe Përfshirjen Sociale – Dialogu mes
Vëllezërit Selimi paskan goxha shije, kunata e Marina Vjollcës është një yll (FOTO LAJM) Vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida. Pavarësisht se dyshja