999 rezultate për

sociale

Zbulohet skandali ku është përfshirë presidenti i Barcelonës Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, është duke bashkëpunuar me një kompani që përdor llogaritë në rrjetet sociale p
Pse Michele Obama nuk i ndjek vajzat në rrjetet sociale? Michelle ka folur për jetën e saj. E ftuar nga Oprah Winfrey, ish-zonja e parë e Amerikës ka folur pa filtra për jetë
Në prag të martesës, boksieri shqiptar dhe modelja i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Ata ndanin në rrjetet sociale fotot ku i shprehnin dashurinë njëri-tjetrit. Madje ishte raportuar se boksieri dhe mod
Koxias akuza të rënda ministres nga VMRO-ja: Mizrahi ashpër e shkeli Marrëveshjen e Prespës dhe të drejtën ndërkombëtare Për tabelën në Ministrinë e Punës dhe Politikës Sociale Rashella Mizrahi, reagoi edhe ish-ministri i Punëve të Jashtme i
Sfida qesharake e fshesësh "çmendi" rrjetin, zbuloni si qëndron gjithë e vërteta (FOTO LAJM) Në sfidën e fundit virale, e cila filloi në Tëitter dhe më pas u përhap në të gjitha rrjetet sociale, njerëzit vendosin
Ronaldo stërvit vajzën 2-vjeçare, pamjet bëjnë bujë në rrjetet sociale (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka postuar një video tejet emocionuese duke stërvitur me vajzën e tij Alana. 35-vjeçari publikoi vi
Sa fitojnë influencueset e rrjeteve sociale? Shifrat do ju befasojnë Influencueset e rrjeteve sociale ia kanë dalë që të fitojnë të ardhura të mira në vitet e fundit, thotë një raport i ri.
Greqia akuzon Maqedoninë e Veriut për shkelje të marrëveshjes për emrin Ministria e Jashtme e Maqedonisë së Veriut ka marrë një notë proteste nga Ministria e Jashtme e Greqisë për shkelje të M
Të mahnitur nga rrjetet sociale? Zbuloni mashtrimet (FOTO LAJM) Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe t
Telashe tjera për mamin e Zaniolos, ia lejnë makinën pa timon Edhe pse në një moshë të madhe, nëna e yllit të Romës, Nikolo Zaniolo, njihet nga të gjithë për pamjen e saj mjaft tërhe
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Befason Wanda Nara, me maskë në ditëlindjen e Neymar (FOTO LAJM) Nejmar në datën 5 ka ditëlindjen e tij, kur do të mbushë 28 vjeç. Pikërisht për këtë arsye, braziliani ka organizuar
Modelja shpërthen ndaj shqiptarit: Gomar në fushë dhe në shtrat (FOTO LAJM) Transferimi i Florian Kamberit nga Hibernian te Rejnxhërs ka lënë shumë të pakënaqur tifozët e ish-skuadrës së tij. A
Rrjetet sociale, "shkëlqimi dhe rënia" e Erion Veliajt Nga Arjan Shahini Përfshirja e qytetarëve në vendimmarrjen e qeverisë vendore është një praktikë shembullore, por jo
Eriksen e kishte paralajmëruar largimin muaj më parë nga Tottenham? Ky fakt të bën ta besosh (FOTO LAJM) Christian Eriksen i dha lamtumirën Tottenhamit pas 7 sezonesh të mrekullueshme, shkruan Albeu.com. Ai zhvilloi 226 nd
Koronavirusi, porti i Durrësit merr masa shtesë e lajmëron udhëtarët Janë ndërmarrë masa të reja nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes sociale në lidhje me virusin që frikësuan botën,
Nuk e do fanellën e Juves, reagimi epik i djaloshit (VIDEO) Juventusi humbi nga Napoli në transfertë me rezultatin 2-1 dhe nuk shfrytëzoi mundësinë që të shkëputej edhe më tepër ng
Janë "helmuar" të gjithë, ju prezantojmë me sfidën më të re në "Instagram" (FOTO LAJM) "Kiki, do you love me", "10 yeras challenge" dhe tani është rrdha e një sfide të re që po përhapet me shpejtësi. Këng
"Nuk bëj asgjë në jetë e paguhem mijëra euro", ylli i rrjeteve sociale rrëfen si është jeta e saj (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë kthyer në një mënyrë jetese për shumë persona, që papritur “gdhihen” në personazhe publikë, duke mo
"Vetëm i mora erë…", kryebashkiaku i Bulqizës masakrohet në rrjetet sociale (FOTO & VIDEO) Rrjetet sociale kanë shpërthyer në meme, pas publikimit të videos së kryebashkiakut socialist, ku ky i fundit shihet duk