999 rezultate për

sociale

Rreziku nga koronavirusi, Ministria e Shëndetsisë del me deklaratë zyrtare Ministria e Shëndetësisë ka dalë me një deklaratë zyrtare në lidhje me rrezikun e futjes së epidemisë së Koronavirusit n
Skandali te Barcelona, reagon edhe Messi Një bashkëbisedim për 40 minuta, në një intervistë ekskluzive ku Lionel Messi ka thyer heshtjen dhe ka folur për veten,
Lajm i rëndësishëm për personat pa dokumente identifikimi në Maqedoni të Veriut Me ligjin i cili së fundmi u miratua para shpërbërjes së Kuvendit, është siguruar kornizë juridike institucionale me çka
Zbulohet skandali ku është i përfshirë presidenti i Barcelonës Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, është duke bashkëpunuar me një kompani që përdor llogaritë në rrjetet sociale p
Zbulohet skandali ku është përfshirë presidenti i Barcelonës Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, është duke bashkëpunuar me një kompani që përdor llogaritë në rrjetet sociale p
Pse Michele Obama nuk i ndjek vajzat në rrjetet sociale? Michelle ka folur për jetën e saj. E ftuar nga Oprah Winfrey, ish-zonja e parë e Amerikës ka folur pa filtra për jetë
Në prag të martesës, boksieri shqiptar dhe modelja i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Ata ndanin në rrjetet sociale fotot ku i shprehnin dashurinë njëri-tjetrit. Madje ishte raportuar se boksieri dhe mod
Koxias akuza të rënda ministres nga VMRO-ja: Mizrahi ashpër e shkeli Marrëveshjen e Prespës dhe të drejtën ndërkombëtare Për tabelën në Ministrinë e Punës dhe Politikës Sociale Rashella Mizrahi, reagoi edhe ish-ministri i Punëve të Jashtme i
Sfida qesharake e fshesësh "çmendi" rrjetin, zbuloni si qëndron gjithë e vërteta (FOTO LAJM) Në sfidën e fundit virale, e cila filloi në Tëitter dhe më pas u përhap në të gjitha rrjetet sociale, njerëzit vendosin
Ronaldo stërvit vajzën 2-vjeçare, pamjet bëjnë bujë në rrjetet sociale (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka postuar një video tejet emocionuese duke stërvitur me vajzën e tij Alana. 35-vjeçari publikoi vi
Sa fitojnë influencueset e rrjeteve sociale? Shifrat do ju befasojnë Influencueset e rrjeteve sociale ia kanë dalë që të fitojnë të ardhura të mira në vitet e fundit, thotë një raport i ri.
Greqia akuzon Maqedoninë e Veriut për shkelje të marrëveshjes për emrin Ministria e Jashtme e Maqedonisë së Veriut ka marrë një notë proteste nga Ministria e Jashtme e Greqisë për shkelje të M
Të mahnitur nga rrjetet sociale? Zbuloni mashtrimet (FOTO LAJM) Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe t
Telashe tjera për mamin e Zaniolos, ia lejnë makinën pa timon Edhe pse në një moshë të madhe, nëna e yllit të Romës, Nikolo Zaniolo, njihet nga të gjithë për pamjen e saj mjaft tërhe
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Befason Wanda Nara, me maskë në ditëlindjen e Neymar (FOTO LAJM) Nejmar në datën 5 ka ditëlindjen e tij, kur do të mbushë 28 vjeç. Pikërisht për këtë arsye, braziliani ka organizuar
Modelja shpërthen ndaj shqiptarit: Gomar në fushë dhe në shtrat (FOTO LAJM) Transferimi i Florian Kamberit nga Hibernian te Rejnxhërs ka lënë shumë të pakënaqur tifozët e ish-skuadrës së tij. A
Rrjetet sociale, "shkëlqimi dhe rënia" e Erion Veliajt Nga Arjan Shahini Përfshirja e qytetarëve në vendimmarrjen e qeverisë vendore është një praktikë shembullore, por jo
Eriksen e kishte paralajmëruar largimin muaj më parë nga Tottenham? Ky fakt të bën ta besosh (FOTO LAJM) Christian Eriksen i dha lamtumirën Tottenhamit pas 7 sezonesh të mrekullueshme, shkruan Albeu.com. Ai zhvilloi 226 nd
Koronavirusi, porti i Durrësit merr masa shtesë e lajmëron udhëtarët Janë ndërmarrë masa të reja nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes sociale në lidhje me virusin që frikësuan botën,