999 rezultate për

sociale

Nuse ideale si moderatorja shqiptare, kështu urohet vjehrra për ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu padyshim që është nusja që do të dëshironte çdo vjehrrë. Përmes një postimi në rrjet
Fjoralba Ponari e thotë hapur, me kë nga stafi i "E diell" shkon më shumë (FOTO LAJM) Fjoralba Ponari ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se me cilat nga vajzat e programit ‘E diell’ gëzon m
Futbolli pezull, Ministria: Asnjë vendim për nisjen e Superligës Kur në të gjithë shtetet në Europë po diskutohet për rinisjen e kampioneve të futbollit në Shqipëria akoma nuk është mar
Ra viktimë e faqeve pornografike, prezantuesja e njohur italiane denoncon aplikacionin (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur italiane, Dileta Leota, është një prej viktimave të fenomenit “Revenge Porn” në aplikacionin “Tele
Pasi i publikuan mesazhin në rrjetet sociale, reagon ashpër kreu i Urgjencës (FOTO LAJM) Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas prej dy ditësh qarkullon në rrjetet sociale
Bashkëshorti nisi stërvitjen, Mirjana Zuber i vë "flakën" rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Është bashkëshortja e anësorit të Hoffenhaimit, Steven Zuber dhe ndërkohë që ky i fundit është në grumbullim me skuadrën
Nuk ndiqen në rrjete sociale, zbulohet arsyeja pse "Kemali" nuk flet më me motrën (FOTO LAJM) Disa ditë më parë mediat turke raportuan se aktori turk, Burak Ozçivit apo siç e njohim ndryshe me emrin e rolit "Kemali
Miratohet “paga e luftës” për 37 000 punonjës Pagat e luftës janë një nevojë e madhe për njerëzit të cilët kanë mbetur mbyllur në shtëpi. Drejtoria e Përgjithshme
E shpëtoi COVID-19, si gjermania ra në kurthin e tutorit grek (FOTO LAJM) Një histori tronditëse për një grua 41-vjeçare gjermane e cila ka përfunduar në duart e një tutori grek, pas njohjes në
Organizoi festë në shtëpi mes pandemisë, kritikohet ashpër Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo organizoi një festë në shtëpinë e tij në Madeira. Numri i madh i miqve ka bërë që portugezi të krit
Po lufton me jetën në burg, kopja e "frikshme" e Angelina Jolie infektohet me koronavirus (FOTO LAJM) Fatemeh Khishvand njihet si kopja e shpërfyturuar e aktores së famshme, Angelina Jolie. 22-vjeçarja e cila në mediat
Skenat e filmave në karantinë, njerëzit po arrinë kulimin e kreativitetit (FOTO LAJM) Këto ditë vetëizolimi, shumë qytetarë zgjedhin që ta kalojnë duke parë filma. Por, disa përdorues të rrjeteve sociale, k
E martuar me futbollistin gjerman, kjo është irlandezja që po shpërthen në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Alessia Macari është gruaja e futbollistit gjerman të Beneventos, Oliver Kragl, e cila po çmend rrjetin në këtë kohë izo
Çifti anglez kapet duke kryer marrëdhënie intime në publik, policia: Kujdes distancën sociale (VIDEO) Çifti kapet duke kryer marrëdhënie disa metra larg Pallatit Mbretëror anglez dhe paralajmërohet vetëm për distancim soci
Si asnjëherë, Kivanç Tatlitug i bën dedikim të ëmbël bashkëshortes në rrjete sociale (FOTO LAJM) Aktori i njohur i telenovelave turke, Kivanç Tatlitug prej vitesh është në një marrëdhënie me stilisten Bashak Dizer.
Karantina e Ibrahimovic, stërvitje me ekipin suedez dhe gjueti për peshk (FOTO LAJM) Karantina e Zlatan Ibrahimovic është ndryshe nga ajo e futbollistëve të tjerë. Pas seancave stërvitore të kryera me
Çdo ditë në luftë me jetën, heronjtë e vërtetë në këto ditë të vështira në Shqipëri Shqipëria është një ndër vendet e prekura nga COVID-19 ku deri tani raportohen 433 të prekur, 23 të vdekur dhe 197. N
Rama bëhet lëmsh, qytetari i kap gafën teksa po debatonte në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka bërë një gafë ditën e sotme tek i është përgjigjur nje qytetari në komentet në Facebook. Tek
Ndodh dhe kështu: Familje të pasura në Kumanovë po kërkojnë ndihma që janë për të varfërit Shtabi i krizës në Kumanovë ka dalë me konkluzë në të cilën kërkon të mos keqpërdoren numrat e telefonit të dedikuar për
"Gënjeshtra sociale", si mashtroheni çdo ditë nga fotot në rrjet (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se jo gjithmonë mund t’i besojmë internetit. Të gjithë përpiqen të tregojnë momentet më të mira të jetë