999 rezultate për

sociale

Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
E dashura e Verrattit i përgatit super drekë (VIDEO) Marco Verratti tregon në mediat sociale drekën që e përgatiti e dashura e tij Xhesika Aidi. Të dy janë së bashku prej
"Pushimet e fundit çift", Olta Gixhari zbulon kur do të vij në jetë bebi (FOTO LAJM) Në muajin maj Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo po qëndron në Spanjë me
E dashura e Dele Alli e nis verën me foto "bombastike" (FOTO LAJM) Vera sapo ka nisur dhe të shumta janë modelet që ekspozojnë linjat e tyre në rrjetet sociale, ku tërheqin vëmendjen e të
E njihni vetëm si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
Çmendet adoleshenti, hedh 6 vjeçarin nga 100 metra lartësi vetëm për të dalë në TV Kjo është historia e një adoleshenti i cili hodhi një gjashtë vjeçar nga një lartësi e madhe, pavarësisht se merrte ilaç
Nuk janë motra, por këto vajza nuk i dallojnë dot as prindërit e tyre (FOTO LAJM) Dy vajza nga kontinente të ndryshme dhe me një diferencë moshe prej shtatë vitesh me njëra-tjetrën, thonë se kur janë ba
Thirrje për vrasje në rrjete sociale, vihet në pranga 39 vjeçari (FOTO LAJM) Pas disa muajsh hetim, arrestohet i riu nga Shijaku që bënte thirrje në rrjetet sociale për vrasje. Bardhi Guza, 39 v
Si ta ruani distancën sociale në plazh për t'u mbrojtur nga Covid-19? Natyrisht, ky informacion nga Dr. Quay nuk do të thotë që të ruheni nga drejtimi i erës. Askujt nuk pëlqen të jetë “i bu
Si ta ruani distancën sociale në plazh për t’u mbrojtur nga Covid-19? Natyrisht, ky informacion nga Dr. Quay nuk do të thotë që të ruheni nga drejtimi i erës. Askujt nuk pëlqen të jetë “i bu
"Sa shumë je plakur", përgjigja e moderatores së njohur që u bë virale (FOTO LAJM) Personazhet publik kudo në botë janë ndër më të atakuarit kur vjen puna tek pamja e jashtme, stili i veshjes, detajet në
Pandemia ndryshon formën e fushatës elektorale në Maqedoninë e Veriut Për shkak të pandemisë së koronavirusit të ri, fushata elektorale e partive politike në Maqedoninë e Veriut, pritet të z
Kuronte të sëmurët me "bikini", infermierja ruse lidh kontratën si modele (FOTO LAJM) Para disa kohësh, foto e një infermiereje në Rusi, e cila kuronte të sëmurët me koronavirus me një veshjet transparente,
Studim: Gjirafat kanë jetuar afër vendbanimeve njerëzore Një studim ndërkombëtar i udhëhequr nga Universität Zürich tregon se gjirafat dëshirojnë të jetojnë afër me vendbanimet
Shembulli vjen nga Danimarka, ja si duken tifozët në stadium duke respektuar distancën sociale (FOTO LAJM) Një shembull shumë i mirë vjen nga shteti i Danimarkës, për sa i përket lejimit të tifozëve në stadium. Ditë e djeshm
10 lojtarët më të ndjekur në rrjetet sociale, kryeson Ronaldo Janë zbuluar dhjetë lojtarët me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale, me Cristiano Ronaldon që është në krye të listë
Sekretet e fotove perfekte, ja çfarë fshihet pas imazheve mahnitëse në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Por argëtimi fillon me të vërtetë kur shohim fotografinë e dytë e cila tregon gjithë evolucionin e fotografisë së parë.
Një djall-ëngjëll, kjo është vajza që po "trullos" fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM) Silvia Caruso është një e preferuar e rrjeteve sociale, e cila ka mbi 1.6 milion fansa vetëm në Instagram. Modelja 20
Befason talenti i United, viziton profetin nigerian për t’u shëruar nga dëmtimet (VIDEO) Angel Gomes i është përgjigjur një videoje që qarkullon në rrjetet sociale e cila tregon adoleshentin e Manchester Unite
Xhelal Mziu në telashe! Nisin hetimet ndaj tij për dy akuza të rënda Ish-kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, është vendosur sërish nën lupën e drejtësisë, kësaj radhe nga prokuroria