999 rezultate për

snapchat

Snapchat së shpejti do të prezantojë syzet smart Snapchat së shpejti do të do të prezantojë syzet smart të quajtura ‘Spectacles’. Ato do të jenë të pajisura me kamer
WhatsApp kopjon Snapchat Versioni më i fundit i WhatsAp Android beta po shton një numër cilësish, të cilat do të bëjnë shpërndarjen e imazheve me
Miranda Kerr merr unazën me gur diamanti (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Orlando Bloom, me të cilin ka një djalë 5 vjeçar me emrin Flynn, supermodelja Miranda K
Apple vjen me versionin e vet të Snapchat-it Me më shumë se 150 milionë përdorues aktiv në ditë, Snapchat po shijon epokën e artë. Gjigandi i rrjeteve sociale, Fa
Gjimnastja merr një puthje nga Zac Efron Gjimnastja me më shumë medalje olimpike në historinë e SHBA, Simone Biles, fitoi edhe medaljen e katërt të artë në final
Rihhana eksploron Snapchat-in (VIDEO) As Rihhana nuk i ka shpëtuar magjisë që Snapchat po shpërndan tek përdoruesit e saj. Si fillim duket sikur ajo nuk po
Facebook bën ndryshime, filtra të reja si Snapchat-i Instagram ishte i pari rrjet social i cili “kopjoi” Snapchatin por tani jo vetëm ai. Tani të njëjtën gjë po bën dhe F
Facebook, së shpejti me filtra (VIDEO) Të gjithë jemi familjarizuar me mënyrën si Snapchat apo rrjetet e tjera të ngjashme me bazë fotografinë funksionojnë, po
Instagram Story risia në Instagram (VIDEO) Instagram Story është risia më e fundit e Instagram dhe pritet të jetë një sukses për përdoruesit e Instagram. Këtë
Qëlloi veten më armë ndërkohë që po bënte selfie për në Snapchat Një vajzë 22- vjeçare teksa tentonte të bënte fotografi me armë për ta shpërndarë në Snapchat ka plagosur dorën dhe gjit
Ja për çfarë tjetër mund ta përdorini "Snapchat-in" Rrjeti social më popullor i momentit, ka prezantuar një funksion të ri të cilin e ka quajtur "Memories". Përdoruesit
S'ka ndarje, Dafina dhe Jose në Kosovë (FOTO LAJM) Pas shumë thashethemeve që qarkulluan për një ndarje me të dashurin, Dafina Zeqiri i hedh poshtë këto me anë të fotove.
Turqia, shtëpia e dytë për Armina Mevlanin Armina Mevlani nuk ka të ndalur me suksesin e saj profesional. Blogerja e njohur, pas eksperiencës në kopertinën e revis
Rita Ora di si të marrë vëmëndje Mediat e huaja i kanë kushtuar një vëmëndje të madhe me publikimin e fotove të fundit të Rita Orës. Teksa pushonte buzë
Rita Ora me Jay Z...? Rita Ora është kthyer sërish në qendër të sulmeve për një romancë me Jay Z, por ajo e ka faktuar me anë të një fotoje se
Facebook po rivalizon Snapchat? Facebook po punon për të sjellë një aplikacion të pavarur të kamerës në heshtje, duke shpresuar për t’i rikthyer shumë n
Ja si reagon gjyshja kur e sheh fytyrën e saj në Snapchat (VIDEO) Momentalisht snapchati është njëri ndër rrjetet sociale më të popullarizuara. Përveç gjeneratave të reja edhe gjeneratat
Risia më e fundit në Snapchat Rrjeti më i ri social "Snapchat", duket se së fundmi ka bërë dhe rifreskimin e aplikacionit të tij të mesazheve duke sht
Snapchat sfidon Facebook Snapchat është rrjeti më i ri social që ka filluar të ketë një përdorim të gjërë nga një pjesë e madhe përdoruesish. Së
"Snapchat" e njeh Tetovën si qytet të ndotur (FOTO LAJM) Tetova e mbuluar nga ndotja dhe tymi. Kjo është panorama e qytetit, gjë të cilen e njeh edhe rrjeti social Snapchat.