999 rezultate për

snapchat

Instagrami vazhdon të kopjojë Snapchatin, sjell të tjera risi për përdoruesit Aplikacioni që është nën pronësi të Facebookut, Instagram, e ka përforcuar softuerin e kamerës së tij me filtra të ndrys
Instagram sfidon sërish Snapchat-in, ja çfarë sjell kësaj here Instagram njoftoi ditën e sotme mbi disa tipare të reja duke përfshirë filtrat e fytyrës të ngjashme me ato të Snapchat.
Instagram Stories "rritet" më shumë se Snapchat Ka shumë njerëz që e kritikojnë Facebook-un për krijimin e Stories si funksion në shumë prej aplikacioneve dhe shërbimev
Snapchat shton opsionin që ndryshon gjithë "lojën" Snapchat sapo ka lançuar një update tjetër dhe në fakt ka ndryshuar të gjithë lojën. Update-imi i fundit ka shtuar sn
Instagram do të funksionojë edhe pa u lidhur me internetin 80% e përdoruesve të Instagram-it nga 600 milion përdorues janë jashtë SHBA, kështu që rrjeti social ka gjetur një mënyr
"Historitë" e Instagram-it, më të suksesshme se ato të Snapchat Ka shumë njerëz që e kritikojnë Facebook-un për krijimin e “Stories” si funksion në shumë prej aplikacioneve dhe shërbim
Pas aplikacionit Storie në Facebook, Snapchat pëson humbje të mëdha Pas testimit, në një grup shtetesh, të Facebook Storie në Messenger, aplikacioni është i disponueshëm në të gjithë botën
STUDIMI/ Snapchat, rrjeti më i preferuar për të rinjtë Snapchat është rrjeti social më i preferuar për të rnjtë. Studentët e universiteteve duket se në fillim kontrollojnë
Instagrami në Android punon edhe pa internet Në konferencën vjetore të zhvilluesve të Facebook, Instagram ka njoftuar se aplikacioni i tyre për Android tani do të ke
Snapchat fillon shitjen e syzeve të saj në SHBA (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë do të donit t'i përdornit realisht syzet e rrjetit social Snapchat. Epo duket se kjo nuk është e
Snapchat është i rrezikshëm për përdoruesit, ja arsyeja Sipas nj ëstudimi të bërë së fundmi aplikacioni “Snapchat”, përpos kreativitetit, është edhe i rrezikshëm për përdoruesi
Facebook lançon aplikacionin e kopjuar nga Snapchat “Messenger Day” është veçoria më e re që kompania Facebook e ka lançuar të enjten për gjithë përdoruesit e Messengerit
WhatsApp ndryshon gjithçka me përditësimin e ri WhatsApp që prej ditës së djeshme ka bërë një ndryshim radikal në aplikacion. Për herë të parë platforma që deri më
Instagram, gati të mposhtë Snapchat Historitë në Instagram ose ato që njihen ndryshe “Insta Story”, tani kanë po aq përdorues sa edhe Snapchat. Së bashku
Miratohet fondi, SHISH do të përgjojë WhatsApp, Viber, Instagram, SnapChat… Komisioini i Sigurisë në Kuvend ka miratuar kërkesën e Shërbimit Informativ Shtetëror (SHISH) për të shtuar një fond pre
10 aplikacionet më të mira për vitin 2016 Prestigjozja “Time” ka renditur 10 prej aplikacioneve më të mira, të cilat këshillon se mund t’i përdorim edhe gjatë vit
Tragjedia/ Dy futbollistët e mbijetuar publikojnë pamjet brenda avionit (VIDEO) Mbrojtësi Alan Ruschel dhe portieri Jakson Follmann janë në mesin e të mbijetuarve të tragjedisë në Kolumbi ku humbën je
Facebook vjen me “kamerën e re” (VIDEO) Facebook është duke përmirësuar kamerën në aplikacionin e tij duke sjellë kështu realitetin virtual të ngjashëm me atë t
Vajza e vogël tallet me Obamën në 'Snapchat' President i SHBA-ve, Barack Obama, ka thënë se vajza e tij e vogël, Sasha, e kishte regjistruar teksa diskutonte në një
Snapchat kopjohet nga Messenger, prezanton “storie” në Poloni Snapchat vazhdon të kopjohet dhe kësaj rradhe nga messenger, i cili po pushton vendet ku snapchat nuk njihet mirë, por m