999 rezultate për

smalling

Bind, Roma gati të blejë kartonin e Smalling Tre muaj iu deshën futbollistit anglez Chris Smalling të bindte drejtuesit e Romës të nisnin bisedimet me Manchester Uni
Roma prezanton Smalling dhe publikon fotot e 2 shqiptarëve të humbur (FOTO LAJM) Mbrojtësi anglez Chris Smalling iu bashkua ditën e sotme klubit italian të Romës në formë huazimi. Pas 9 sezonesh te
Smalling kryen testet mjekësore tek Roma Mbrojtësi i Manchester Unitedit, Chris Smalling, i ka kryer testet mjekësore në kampin stërvitor të Romës, të premten, p
Smalling: Mëkat që nuk shënuam, e zeruam Barcelonën Mbrojtësi i Manchester United Smalling do të mbahet mend më së shumti për faktin se gjakosi Lionel Messin në Old Traffor
Mbrojtësi i United: Mezi po presim ti tregojmë Barcelonës çfarë dimë të bëjmë Mbrojtësi i Manchester United, Chris Smalling, ka folur sot në prag të ndeshjes çerekfinale të Champions League që “djaj
Zyrtare: Smalling rinovon kontratën me Unitedin Chris Smalling ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Unitedin deri në verën e vitit 2022. Njoftimi për rinovimin
Formacioni i javës në UEFA Champions League (FOTO LAJM) Këtë javë UEFA Champions League dhuroi shumë emocione dhe një spektakë të garantuar. Faqa zyrtare e Championsit ka z
Arsenali dëshiron edhe një lojtar tjetër nga Manchester United Arsenal nuk dëshiron vetëm mesfushorin Henrikh Mkhitaryan të Manchester Unitedit, por edhe një tjetër yll të skuadrës së
Shaqiri trullos Smalling, shikoni si e turpëron (VIDEO) Xherdan Shaqiri ia ka prishur ditën mbrojtësit të Untied, Chris Smalling. Futboollisti me origjinë nga Kosova ka krye
Anglia zbardh listën, Hodgson rezervon dy surpriza Trajneri i Anglisë, Roy Hodgson ka publikuar listën e lojtarëve që do të marrë me vete në Francë. Në 23-shen e strategut
United hakmarret kundër Cityt (VIDEO) Manchester United ka arritur të fitojë 4:2 kundër Manchester Cityt. United ka arritur të mposhtë Cityn, duke iu hakma
Robin Van Persie siguron fitoren e United (VIDEO) Manchester United ka arritur të fitojë me rezultatin 3-1 përballë Burnley. Pjesa e parë e takimit është mbyllur 2-1 n
Manchesteri vishet "blu", Aguero ndëshkon United (VIDEO) Manchesteri vishet blu. City triumfon në derbin përballë Manchester United duke iu afruar më shumë kreut të rënditjes dh
Gafa! Ngatërrojnë Obamën me Smalling (FOTO LAJM) Një Botëror për t’u harruar për anglezët në fushë, por edhe jashtë saj gjërat nuk duken shumë mirë. Me shpresën se kombë
Dyluftim Smalling-Ribery, e pëson Moyes (VIDEO) Hallet për David Moyes nuk marrin kurrë fund këtë sezon. Përveçse eleminimit nga Champions League tekniku i "Djajve të K
Chris Smalling, një "taleban" kamikaz (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Manchester United, Chris Smalling, kërkoi ndjesë disa orë pasi postoi në rrjetet shoqërore disa fotografi të
Hull-United, golazo i Rooney (VIDEO) Java e 18 e Premier League-s ka filluar në mënyrën më spektakolare të mundshme. Hull City dhe Manchester United kanë dhu