999 rezultate për

skype

Microsoft ndihmon qeveritë në përgjimet në Skype Një patentë e re e Microsoft zbulon se kompania ka në plan të instalojë një mjet në Skype që do t'i lejojë qeveritë për
Komunikoni me miqtë tuaj të Facebook-ut - në Skype Tani mund të komunikoni me miqtë tuaj në Facebook edhe nëpërmjet Skype. Vjeshtën e kaluar Skype u përditësua në një vers
Microsoft, 8.5 miliardë dollarë për Skype Microsoft Corp është afër blerjes së shërbimit Skype për 8.5 miliardë dollarë, duke përfshirë borxhin, tha një burim i n
Google dhe Facebook, në garë për Skype Dy kolosët e internetit Google dhe Facebook synojnë të dyja të blejnë Skype, shoqërinë që të mundëson telefonatat falas
Në luftë me Skype e iPhone Mënyra e komunikimit të ushtarëve në frontin e luftës me familjarët e tyre, po bëhet gjithmonë e më shumë në kohë reale.
Problemet në Skype, kompania fajëson Microsoftin Dështimi misterioz i Skype-it javët e fundit u shkaktua nga një rutinë përditësimi që beri Windows-i, pohon kompania Sky
Skype me miliona përdorues Skype raporton për arritjen e rekordit prej 25 milionë shfrytëzuesve të cilët njëkohësisht përdornin këtë aplikacion të
Fitim rekord i eBay Megjithëse tashmë pa Skype-n, eBay papritur ka arritur të shënojë një fitim rekord në çerekun e tretë të këtij viti. Ky
Skype 5.0 ofron integrim me Facebook Sot, Skype ka nisur update e saj të fundit në shpresat e joshjes së konsumatorëve edhe më shumë dhe mbajtjen e atyre akt
Facebook bashkëpunon me Skype Facebook dhe Skype po punojnë së bashku duke bashkuar të dy shërbimet në faqet e tyre. Ky bashkpunim do ndryshojë shumë
Dekriptohet kodi origjinal i Skype? Grupi i hakerëve i udhëhequr nga Sean O’Neil pohon se kanë arritur të “lexojnëR
Sherbimi Skype i thirrjeve video vjen ne televizore Skype, shërbimi popullor i internetit i cili lejon njerëzit të kryejnë falas thirrje telefonike dhe
Shiten 70 % e aksioneve te Skype Shitet pjesa me e madhe e aksioneve te kompanise telefonike online, Skype, prone e grupit eBay. 1.8 miliarde euro jane