999 rezultate për

skuadres

Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Bournemouth konfirmon se 1 nga 2 lojtarët e prekur me koronavirus i përket atyre Mbrëmë janë publikuar rezultatet e 996 të testuarve nga Premierliga, ku vetëm dy raste ishin pozitive. Bëhej fjalë pë
Dalin rezultatet e testeve ndaj koronavirusit për Berishën dhe shokët e skuadrës Para se kjo të ndodhë, duhet që futbollistët dhe stafet të kryejnë testet për COVID-19, nga dy herë, si dhe analizat e g
Everton vendos të rimbursojë tifozët për ndeshjet e mbetura të sezonit 2019/20 ‘Toffees’ kanë marrë një vendim shumë të rëndësishëm për tifozët e skuadrës së tyre. Në kohën kur planet po bëhen për
Inter del me njoftim zyrtar: Asnjë i infektuar me koronavirus Stafi dhe lojtarët e Inter iu janë nënshtruar testeve për koroanvirus, dhe sot gjatë ditës janë bërë të ditura rezultate
Koronavirusi në Serie A, dalin pozitivë 2 futbollistë të Parmës Parma ka njoftuar se dy nga lojtarët e tyre janë izoluar, pasi kanë rezultuar pozitiv në koronavirus. Komunikata nga
Rikthehet Bundesliga, stadiumi i skuadrës gjermane "mbushet" me tifozë (VIDEO) Bundesiga rikthehet ditën e sotme dhe sigurisht që do të jetë pa tifozë. Populli gjerman është shumë i veçantë dhe për t
Skandal në Spanjë, kapiteni i skuadrës së njohur në hetim për trukime ndeshjesh Radio spanjolle “Cope” ka ngritur dyshimet për një tjetër shitje ndeshjeje në kampionatin spanjoll. Bëhet fjalë për ndes
E ardhmja e Neymar zbulohet nga shoku i skuadrës Në Francë dhe Spanjë janë të bindur se Neymar po bën gjithçka për t’u kthyer te Barcelona, por duket se ka një të pavërt
"Mirupafshim vogëlushe, të djeg akoma?', Felipe Melos nuk i del inati me Chielinin dhe ironizon përsëri (FOTO LAJM) Felip Melos nuk i del inati me ish-shokun e skuadrës Xhorxho Kielini, i cili e akuzoi se braziliani është më i keqi i gj
Kluivert optimist: Do të luftojmë për një vend në Champions Ylli i skuadrës romake, Justin Kluivert, ka folur lidhur me synimet e skuadrës së tij për pjesën e mbetur të sezonit.
Conte në pritje të rezultatit të testit ndaj koronavirusit, qëndron larg skuadrës Interi u kthye në stërvitje këtë javë, por raportohet se Antonio Conte ende po pret rezultatet e testit COVID-19, pranda
Tronditet Bundesliga: 3 raste pozitivë me koronavirus tek Koln Nga Gjermania mbërrijnë lajme të këqija për një rifillim të mundshëm të kampionatit, pas ndalimit të diktuar nga pandemi
Projekti i Laportas për Barcelonën lidhet me tre emra: Messi, Neymar dhe Xavi Te Barcelona kanë filluar përgatitjet për zgjedhjet presidenciale të vitit 2021. Joan Laporta nuk do të zbulojë deri
Po shkëlqen me Atalantën, Hateboer drejt skuadrës kryeqytetase Roma është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e djathë dhe emri që pëlqehet nga drejtuesit verdhekuq është ai i Hans
Juventusi nuk nxitohet, i pret yjet e saj deri më 18 maj Edhe pse seancat stërvitore individuale mund të fillojnë më 4 maj në Itali, Juventusi nuk ngul këmbë për të thirrur menj
Pioli shprehet se ka ndërruar skemën për Ibrahimovicin Afrimi i Zlatan Ibrahimovic në merkaton e dimrit te Milani, i ndryshoi fytyrën por edhe skemën skuadrës kuqezi. Milan
Anulimi i sezonit ia prish ëndrrën 50 vjeçare skuadrës së vogël angleze Ligat e ulëta nëpër Evropë po përgatiten për anulimin e sezoneve. Një gjë të tillë, tashmë e ka bërë Liga Kombëtare e
"Do iu vras, kam 300 milionë në llogarinë bankare:, biseda e Ibrahimovic me shokët e skuadrës të LA Zlatan Ibrahimovic njihet për personalitetin e fortë që ka, teksa gjithmonë kërkon të marrë maksimumin nga ajo që bën, a
Lampard shpreh gadishmërinë për të hequr dorë nga një pjesë e pagës Trajneri i skuadrës së Chelsea, Lampard, është gati që të heq dorë nga një pjesë e pagës së tij, derisa bisedimet me loj