999 rezultate për

skuadres

Lojtari i skuadrës angleze shërohet nga koronavirusi vetëm dy ditë pasi doli pozitiv Lojtari i Norwich që testoi pozitiv për koronavirus të dielën, që nga ajo kohë ka kthyer një test negativ, ka thënë drej
Brescia nuk pranon shkëmbime lojtarësh për yllin e skuadrës Mesfushori 20-vjeçar ka qenë në syrin e Barcelonës dhe PSG, ndërsa gjigantët italianë Juventus dhe Inter janë gjithashtu
Juventus rikuperon yllin e skuadrës për finalen ndaj Napolit Juventus do të ketë të gatshëm Ramseyn për finalen e Kupës së Italisë të mërkurën mbrëma ndaj Napolit. Uellsiani ësht
Cheillini zbulon tre trajnerët e veçantë për të Pasi ka mësuar shumë nga Allegi dhe Conte, kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini deklaroi se do kishte shumë dëshirë
Roma nxjerr në shitje yllin turk të skuadrës Roma ka probleme të mëdha financiare këtë vit dhe në verë disa lojtarë do të shiten për të sistemuar bilancin e klubit.
Formacionet zyrtare: Mallroca-Barcelona, Setien lë në stol yllin e skuadrës Mallorca dhe Barcelona kanë publikuar formacionet. Setien ka befasuar me formacionin teksa ka lënë në stol Luis Suar
Griezmann dëshiron të jetë pjesë rëndësishme e Barcelonës Ylli francez i Barcelonës, Griezmann, nuk ka pasur sezonin më të mirë të mundshëm me katalanët, duke mos plotësuar prits
Çlirohen te Bylisi, ylli i skuadrës del negativ edhe në tamponin e tretë "Po e nisim ditën me një Superlajm! Eridon Qardaku ka kryer edhe tamponin e tretë, duke u konfirmuar negativ, e tashm
Premierliga bllokon shitjen e Newcastle Blerja me vlerë 300 milionë funta e skuadrës së Newcastle United nga ana e investitorëve nga Arabia Saudite është vënë s
Bonucci zbulon "padashje" fanellën e sezonit tjetër të Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi po bëhet gati edhe për sezonin e ardhshëm. Skuadra bardh e zi duket si ka bërë gati fanellat që do t’i përd
Lorik Cana drejtor sportiv i skuadrës së njohur? Lorik Cana mund të marrë një post të rëndësishëm në futboll. Sipas medias zvicerane “Le Matin”, ish-kapiteni legjendar i
PSG nuk i ronovon kontratën, Thiago Silva largohet pas 8 vitesh Pas 8 vitesh aventura e Thiago Silvës te Paris Saint Germain po shkon drejt fundit. Sipas gazetës prestigjoze franceze L
Interi nuk po arrin marrëveshje me talentin e skuadrës për rinovimin e kontratës Inter dhe Sebastiano Esposito nuk po gjejnë gjuhën e përbashkët përsa i përket rinovimit të kontratës mes tyre. Ofert
Ish-drejtori iTeatrit Kombëtar: Babanë e dërguan natën në breg të lumit, para skuadrës së pushkatimit Publikohet historia e panjohur të vëllezërve Alibali me origjinë nga Shkodra, një nga familjet e njohura të atij qyteti
Pedro dëshiron rikthimin në La Liga, i ofrohet skuadrës së njohur Ylli spanjoll, i cili aktualisht aktivizohet me skuadrën e Chelsea, Pedro Rodriguze, duket se do të kthehet në kampionat
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Bournemouth konfirmon se 1 nga 2 lojtarët e prekur me koronavirus i përket atyre Mbrëmë janë publikuar rezultatet e 996 të testuarve nga Premierliga, ku vetëm dy raste ishin pozitive. Bëhej fjalë pë
Dalin rezultatet e testeve ndaj koronavirusit për Berishën dhe shokët e skuadrës Para se kjo të ndodhë, duhet që futbollistët dhe stafet të kryejnë testet për COVID-19, nga dy herë, si dhe analizat e g
Everton vendos të rimbursojë tifozët për ndeshjet e mbetura të sezonit 2019/20 ‘Toffees’ kanë marrë një vendim shumë të rëndësishëm për tifozët e skuadrës së tyre. Në kohën kur planet po bëhen për
Inter del me njoftim zyrtar: Asnjë i infektuar me koronavirus Stafi dhe lojtarët e Inter iu janë nënshtruar testeve për koroanvirus, dhe sot gjatë ditës janë bërë të ditura rezultate