999 rezultate për

skuadres

Lajme të mira për Juventusin, Demiral kthehet në stërvitje Mbrojtësi i skuadrës italiane, Merih Demiral, është kthyer në stërvitje të plota me skuadrën e Juventus, për herë të par
Njësoj si Icardi, Neymar i merr të fejuarën ish-shokut të skuadrës (FOTO LAJM) Kur Mauro Icardi nisi një lidhje me Wanda Narën, nisën të shpërthejnë mediat sociale, kjo për shkak se Wanda ishte e mar
Tifoz i zjarrtë i Celtic, Meta xhiro në rrugët e Tiranës me bluzën e skuadrës së zemrës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta nuk i ndahet ekipit të tij Celtic. Prej vitesh ai cilësohet si një tifozë i flak
ZYRTARE/ Pellegrini merr drejtimin e skuadrës së La Liga Trajneri kilian do të marrë drejtimin e skuadrës spanjolle, Real Betis. Lajmi është bërë zyrtare në faqen zyrtare të
Halili me tone të ashpëra: Njerëz jashtë skuadrës mund të kenë ndikuar, të varem në litar nëse kam marrë 1 dollarë Presidenti i Tiranës, Refik Halili, nëpërmjet një lidhje live për emisionin “Gol pas Goli”, ka folur në lidhje me ngjarj
Allegri pranë rikthimit, mund të marrë drejtimin e super skuadrës gjermane Trajneri italian, Massimiliano Allegri, mund të befasojë me përzgjedhjen e skuadrës së re. Derisa çdo ditë është folu
U stërvit për herë të fundit me Galatasaray, Nagatomo nuk i mban lotët Reprezentuesi i Japonisë, nuk ka mundur t’u shpëtojë lotëve teksa ka stërvitur për herë të fundit me bashkëlojtarët te G
Unai Emery afër stolit të skuadrës së Serie A Ish trajneri i Arsenal, PSG dhe Sevilla, mund të ulet në bankinën e Fiorentinës, raportojnë mediet në Itali. Janë dre
Conte i del në mbrojtje skuadrës: Më sulmoni mua, jo lojtarët Antonio Conte vrapoi pas medieve dhe kritikëve të Interit pas fitores 6:0 ndaj Brescias në Serie A. "Më kritikoni mua
E BUJSHME/ Ilir Daja merr drejtimin e skuadrës shqiptare? Në Maqedoninë e Veriut, nuk kanë dyshime! Ilir Daja do të jetë trajner i ri i Shkëndijës së Tetovës, që do të zëvendësoj
Plagoset me armë të ftohta shoku i skuadrës së Rooney Mbrojtësi i Derby County, Andre Wisdom, shok skuadre me Wayne Rooney, është shtruar me urgjencë në spital pasi u plagos
Sancho drejt Premier League, përshëndetet me shokët e skuadrës Jadon Sancho është përshëndetur me shokët e tij të skuadrës dhe me shumë gjasë nuk do të jetë më pjesë e Borusia Dortmun
Tashmë lojtar i Juventusit, Arthur flet para shokëve të skuadrës së Barcelonës Ylli brazilian, Arthur, do të tansferohet te Juventus dhe zyrtarizimi për këtë pritet të bëhet sot. Arthur zyrtarizoh
Shoku i skuadrës së Muriqit pozitiv me covid-19 Koronavirusi ka prekur edhe skuadrën e Fenerbahces. Bashkëlojtari i sulmuesit kosovar Vedat Muriqi , Joseph ka rezult
Ylli brazilian i Barcelonës zbarkon në Torino, gati për testet mjekësore (VIDEO) Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arthur, ka zbarkuar në qytetin e Torinos, ku edhe pritet të kryej testet mjekësore,
Arsenali njofton marrëveshjet me 4 lojtarë të skuadrës Pablo Mari, i huazuar nga Flamengo, ka finalizuar transferimin e përhershëm në ‘Emirates’ duke nënshkruar kontratë katër
Ish-ylli i Milanit dhe PSG-së, nënshkruan me skuadrën e Serie B Reggina siguroi ngjitjen në Serinë B këtë vit, pas ndërprerjes së parakohshme të kampionatit për shkak të koronavirusit,
Napoli i Hysajt triumfon ndaj Veronës së Kumbullës e Rrahmanit (VIDEO) Napoli duket se ka gjetur formën e duhur pas ndalesës për shkak të pandemisë. Pas lojës së bukur ndaj Juventusit dhe fit
Kukësi mposhtet nga Laçi dhe "përshëndetet" me titullin Laçi vazhdon të jetë "macja e zeëzë" e skuadrës së Kukësit e cila shpeshherë në luftën për titull në këto vite është do
Nuk ka qetësi për Juventusin, i dëmtohen edhe 2 yjet e skuadrës Humbja në finalen e Kupës së Italisë ka lënë shije të hidhur në shtëpinë e Juventusit. Bardhezinjtë kanë nisur përgat