999 rezultate për

skuadre

Futet në lavatriçe, supriza i Wilshire për shokun e skuadrës po bëhet virale (VIDEO) Një episod humoristik po bën xhiron në rrjetet sociale në Angli. Protagonist për këtë histori janë bërë 2 futbollist
Fundi i sezonit do jetë edhe fundi i Valverdes te Barcelona Koha e Ernesto Valverdes në bankën e Barcelonës po merr fund Mirëpo, siç raporton ESPN, Barcelona nuk dëshiron që ta
Mandzukic realizon golin e parë me skuadrën e re (VIDEO) Mario Manxhukiç u largua nga Juventusi gjatë kësaj merkatoje, duke u bashkuar me klubin e Al Duhail në kampionatin e Kat
Ulen shanset e një transferimi të Tadibo te Milani, mbrojtësi afër skuadrës gjermane Milani nuk është tani favorit për të nënshkruar me Jean Claire Todibo. Mbrojtësi francez është në bisedime të avansuara
Solskjaer i bie në "kokë" skuadrës së tij: Kurrë s’kemi luajtur kaq keq Trajneri Ole Gunnar Solskjaer e vlerësoi paraqitjen e Manchester Unitedit në pjesën e parë të ndeshjes kundër Manchester
"Do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Jurgen Kloppit", ishi i Liverpool këshillon Xhakën Ish-futbollisti i Liverpoolit, Danny Murphy, beson se Granit Xhaka do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Ju
Cikalleshi e nis vitin me hat-trick Sokol Cikalleshi e nis furishëm vitin 2020 duke realizur plot 3 gola ndaj Demirsporit. Sulmuesi i kombëtares së Shqip
Probleme në mbrojtje, Guardiola kërkon Skiriniar te City Drejtuesit e skuadrës angleze raportohet se janë duke punuar që ta sjellin Skrinarin në Angli, qysh në afatin kalimtar t
Sarri injoron ish-skuadrën: Kur luan Napoli, unë dal për ta shëtitur qenin Maurizio Sarri e ka vlerësuar ndeshjen e djeshme të Juventusit si më të mirën e sezonit. Trajneri italian ka thënë se
Xhaka nuk zë mend, acarohet me shokun e skuadrës Granit Xhaka përsëri nuk i ka përmbajtur nervat. Mesfushori shqiptar këtë herë nuk acarohet me tifozët por me shokun
Transferimi i Ibrahimovic, Pioli: Eshtë një dhuratë e madhe nga Milani Ibrahimovic ka nënshkruar kontratë për gjashtë muaj me skuadrën ‘Rosoneri’, për t’i ndihmuar ata për pjesën e mbetur të
ZYRTARE/ Plaku nënshkruan me skuadrën e re Sebino Plaku do të jetë krahu i djathtë i Tomislav Busic te Gjilani. Sulmuesi ka nënshkruar dhe është zyrtarizuar sot pj
Barcelona siguron vetëm 1 pikë ndaj skuadrës së vendit të fundit (VIDEO) Një ndeshje që do ta mbajnë në mend për një kohë të gjatë lojtarët e Barcelonës është zhvilluar sonte kundër Espanyolit.
Espanyol befason Barcelonën, kalon në avantazh (VIDEO) Ndeshja e parë për këtë vit nuk po shkon sic duhet për Barcelonën. Katalanasit edhe pse po luajnë me skuadrën e fund
Interi e vlerëson me këtë çmim yllin e skuadrës Interi janë gati për ta shitur Matteo Politanos këtë muaj, duke e vlerësuar sulmuesin anësorë 25 milionë euro Sipas C
Zhgënjen Tottenham, humbet ndaj Southampton dhe humbet yllin e skuadrës (VIDEO) Tottenham nuk ka përfituar nga barazimi i Chelsea-t pak orë më parë teksa të besuarit e Jose Mourinho-s janë mposhtur ng
Villa e mbyll karrierën duke fituar trofe (VIDEO) Sulmuesi i famshëm spanjoll, David Villa sot e ka zhvilluar ndeshjen e fundit në karrierë. Por, ndeshja e fundit ka qenë
E ftoi te Barcelona, De Ligt i përgjigjet ish-shokut të skuadrës Frenkie De Jong dhe Matthijs De Ligt ishin kolonat kryesore në suksesin e Ajax një sezon më parë por fati e desh që të n
Iniesta i qëndron besnik skuadrës aktuale, refuzon tre oferta LA Galaxy, Inter de Miami dhe Montreal Sounders janë emrat e klubeve të cilat ish futbollisti i Barcelonës i refuzoi për
BEFASI/ Eto'o rikthehet në Spanjë Samuel Eto’o rikthehet në Spanjë, aty ku ka veshur fanellën e Mallorca dhe të Barcelonës. Tashmë sulmuesi kamerunas nuk