999 rezultate për

skuadre

Blerja më e re Tottenham synon të fitojë Championsin Blerja më e re e Tottenham, Steven Bergwijn i ka vënë vetes një qëllim që të fitojë Champions League me "spurs". Hola
Ylli kosovar i Lazios drejt skuadrës gjermane Valon Berisha nuk po arrinw tw gjejw njw vend titullari te skuadra e Lizios e cila momentalisht po gwzon njw formw fanta
Kupa e Mbretit, Zidane lë jasht skuadrës dy yje (FOTO LAJM) Reali i Madridit luan sot ndeshjen e Kupës së Mbretit përballë Real Zaragozës. Takim ky që do të luhet sot në orën 21
Kapiteni i Romës drejt skuadrës spanjolle Kapiteni i Romws, Alessandro Florenzi wshtw i gatshwm tw transferohet nw spanjw te skuadra e Valencias. Media të shum
Guardiola dhe Klopp bëhen bashkë kunder FA Jurgen Klopp nuk do ta menaxhoj skuadrën në ndeshjen kthyese të FA Cup me Shrewsbury dhe e ka akuzuar Federatën se nuk ë
Ylli francez nënshkruan me skuadrën e Ronaldo "Fenomenit" Ish-ylli PSG-së, Hetem Ben Arfa është transferuar te skuadra e Real Valladolidit. Pas Rennes, Ben Arfa ka vendosur të
20 milion euro për Emre Can, Juventusi i thotë "JO" ofertës së Dortmund Borusia e Dortmundit kërkon ta përforcojë skuadrën e saj me një mesfushor me eksperiencë siç është Emre Can. Gjermani
Me makinë 265 mijë paund, rojet nuk e njohin lojtarin e City, tërbohen shokët e skuadrës Xhon Stons i ka blerë vetes një makinë “Rolls Royce” me vlerë 265 mijë paund. Por dhurata e fundit i ka hapur probleme m
Ndeshja ndaj Partizanit merr rëndësi të veçantë, klubi i Kukësit vë autobusë për tifozerinë Kukësi do të presë të dielën në “Air Albania Stadium” skuadrën e Partizanit për takimin e vlefshëm për javën e 19 të Kat
Mbrojtësi i Realit këshillon skuadrën: Duhet t’u kushtojmë rëndësi deklaratave të Mbappes Mbrojtësi spanjoll i Real Madridit, Nacho Fernandez, e ka paralajmëruar klubin madrilen se duhet t’u kushtojë rëndësi de
Reagoi ashpër pas zëvendësimit, Gattuso dënon mesfushorin brazilian Pas humbjes befasuese 0-2 në shtëpi përballë Fiorentinës të shtunën në mbrëmje, Napoli do të rikthehet sërish në “San Pa
Super Haaland "çmend" trajnerin e Dortmund: S’e prisja se do shënonte 3 gola në debutim Lysien Favre ishte shumë i lumtur për fitoren e çmendur në Augsburg. Ishte pikërisht trajneri verdhezi ai që ndryshoi fa
Aubameyang me fjalë të mëdh për të riun e Arsenal: Do të jetë një super yll Pierre Emerick Aubameyang nuk ka kursyer lëvdatat për shokun e skuadrës, Gabriel Martinelli. Martinelli është aktiviz
Bale lihet jashtë skuadrës për ndeshjen me Sevillan Ditën e sotme, Real Madrid luan ndaj Sevillas në shtëpi. Për këtë sfidë trajneri i madrilenëve, Zinedine Zidane do të ke
A do të luajë CR7 ndaj Parmës? Sarri merr vendimin Kristiano Ronaldo nuk mundi të ishte protagonist në ndeshjen e fundit të Juventus. Portugezi ishte parashikuar të is
Xavi flet hapur: Po e refuzova Barcelonën, kjo është arsyeja Xavi Hernandezi konsiderohej si kandidati kryesor për të drejtuar skuadrën e Barcelonës, pas largimit të Ernesto Valverd
ZYRTARE/ Napoli transferon yllin e La Liga-s Napoli ka firmosur zyrtarisht me mesfushorin sllovak, Stanislav Lobotka. 20 milionë euro i ka kushtuar skuadrës së Gatus
Roma e nis ditën me transferimin e ri, mbërrin ylli i Interit Roma e ka gjetur pasuesin e Zaniolos. Pas lëndimit të superyllit italian, skuadra e kryeqytetit italian ka nënshkruar me
Selmani: Kam oferta nga Serie A, idhujt e mi janë dy Portieri i Shqipërisë, Gentian Selmani, në një intervistë të dhënë për "TransferMerkez TV" ka folur rreth të ardhmes së
ZYRTARE/ Borini i bashkohet skuadrës së dy shqiptarëve Fabio Borini edhe zyrtarisht është larguar nga Milani. Sulmuesi italian ka arritur marrëveshje me Veronën. 28 vjeçari