999 rezultate për

skuadre

Xavi tregon se cili do të ishte ndryshimi i parë në skuadër, nëse do të merrte drejtimin sot Xavi Hernandez është rikthyer për të komentuar lidhur me mundësinë e tij që të drejtojë Barcelonën. Ikona spanjolle e
Ronaldo i paska blerë gjithë skuadrës së Juventusit dhurata, kjo është arsyeja Ronaldo ju dhuroi shokëve të skuadrës iMac si dhuratë në ndeshjen e Ligëss së Kampionëve kundër Valencias. Mirëpo kjo
Ozil dhe Muriqi së shpejti shok skuadre ? Futbollisti i Arsenal, Ozil nuk e ka fshehur dashurinë që ka për klubin turk, Fenerbahce. Kurse menaxheri i futbollis
Nuk pranuan uljen e pagave, klubi i njohur shkarkon të gjithë skuadrën Shumë klube të mëdha janë në krizë ekonomike si pasojë e kaosit që ka shkaktuar koronavirusi. Ndërprerja e kampionate
Përçarje në skuadrën e Barcelonës, shkak kërkesa për ulje të pagave Sipas "DailyMail" skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet pag
Koronavirusi falimenton skuadrën legjendare? Pandemia e koronavirusit do të ndikojë ndjeshëm përkeqësimin e situatës financiare te shumë klube evropiane. Në mesin
"Kisha dridhje dhe ethe", shoku i skuadrës së Gjasulës flet për siptomat e koronavirusit Futbollisti i Paderbornit dhe shoku i skuadrës së mesfushorit të Shqipërisë, Klaus Gjasula, Luka Kilian, rrëfeu për herë
Shoku i skuadrës së Gjasulës tregon simptomat e Koronavirusit: Kisha dridhje dhe ethe Futbollisti i Padërbornit dhe shoku i skuadrës së mesfushorit të Shqipërisë, Klaus Gjasula, Luka Kilian, rrëfeu për herë
Juventusi pranë rinovimit me tre futbollistë Juvnetus është afër rinovimit të kontratës me tre emra të rëndësishëm të skuadrës. Sipas raportimeve të ‘Goal Italy’,
Maradona tregon skuadrën dhe trajnerin e preferuar Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona ka thurur elozhe për skuadrën e Liverpool-it dhe trajnerin e tyre, Jurgen
Terry këshillon Chelsean të transferojë Sanchon Legjenda e Chelsea, John Terry, ka dhënë disa këshilla për ish skuadrën e tij. Terry ka shprehur mendimin se ish skua
Lojtarët e klubit gjerman heqin dorë nga një pjesë e pagës për skuadrën Futbollistët e klubit të Bundesligës gjermane Borussia Monchengladbach kanë hequr dorë nga një pjesë e pagës të muajve t
Numri 1 i Chelsea vë në dispozicion hotelin e skuadrës për mjekët e Londrës Mes zotërinjve të futbollit që "kanë zbritur në fushë" për të ndihmuar në emergjencën e Koronavirusit është edhe Roman A
Pas Valencias, preken nga koronavirusi edhe 6 lojtarë të skuadrës së njohur spanjolle Koronavirusi nuk po kursen as futbollistët. Janë gjashtë lojtarë të Espanyolit që janë infektuar me koronavirus. F
Kumbulla e Rrahmani të paralajmëruar, shoku i skuadrës rezulton pozitiv Marash Kumbulla e Amir Rrahmani me siguri nuk do të flenë aq të qetë këto net, të paktën deri më datën 25 mars. Klubi
Nuk ka qetësi për Juventusin, pas Ruganit preket ylli tjetër i skuadrës nga Koronavirusi Pas Daniele Ruganit, një tjetër lojtar i Juventusit ka rezultuar pozitiv me koronavirus pas testeve të kryera. Bëhet
Valencia e "pushtuar" nga koronavirusi, 35% e skuadrës e infektuar Në Spanjë është duke u rënduar gjendja për shkak të koronavirusit, i cili ka përfshirë pjesën më të madhe të këtij shtet
Në Turqi nuk pyesin për Covid-19, krijojnë atmosferë spektakolare përpara autobuzit të skuadrës (VIDEO) Pavarësisht epidemisë nga koronavirus, në Turqi vazhdohet të luhet rregullisht futboll. Rreziku është evident, por kj
Mësohen emrat e tre lojtarëve të Valencias të infektuar me koronavirus Më herët janë regjistruar rastet e para me koronavirus në La Liga. Skuadra e Valencia ka njoftuar se pesë anëtarë të
Fotbollisti anlgez injoron izolimin nga koronavirusi Futbollisti i Everton, Jordan Pickford e ka kundërshtuar urdhërin e skuadrës për tu izoluar kjo pasi që ai mori pjesë në