999 rezultate për

skuadre

Ibrahimovic mund të rinovojë me Milanin vetëm me një kusht Zlatan Ibrahimovic mund ta vijojë aventurën e tij tek Milani në qoftë se drejtuesit i plotësojnë kushtin e vënë. Sued
Presidenti i skuadrës së Serie A: Firmos zbritjen në Serie B dhe nuk e kthej skuadrën në fushë (FOTO LAJM) Presidenti i Brescias Massimo Cellino është njëri prej atyre që ka shprehur hapur qëndrimin e tij kundër rifillimit të k
Sheiku ofron shumën marramendëse për të blerë skuadrën e madhe angleze Mohammed Bin Salman është shumë afër për tu bërë pronar i ri i Newcastle United. Princi i Kurorës Saudite ka ofruar 300
"Kthej flokët siç i kishe, dukesh si pornostar", Lukaku tallet me shokun e skuadrës (FOTO LAJM) Elozhet e radhës për Lautaro Martinez, tallja me Marcelo Brozovic dhe dashuria për Inter-in. Ka qenë një Romelu Luka
Ish e dashura e Ronaldos në krahët e sulmuesit rival për titull (FOTO LAJM) Sulmuesi i Lacios, Joakin Correa po del me modelen dhe ish Mis Spanja 2014, Desire Cordero, e cila më parë ka qenë e das
Man City nuk e le të qetë Barcelonën, futet në garë për Lautaro Martinez Pas Barcelonës edhe Manchester City është futur seriozisht në garë për Lautaro Martinez. Ylli argjentinas i futbollit
Spinazzola "mallkon" Interin për trajtimin që i kanë bërë Lojtari i Romës ka disa komente negative për skuadrën e Inter. Leonardo Spinazzola ka thënë se nuk i kupton kërkesat
Allegri gati të merr postin e skuadrës franceze Sipas të përditshmes francize “L’ Equipe”, Tomas Tushel është gjithmonë dhe më larg PSZH-së dhe emergjenca koronavirus n
Milot Rashica sot rikthehet në stërvitje, kjo gjë i ndalohet Nga sot ylli i Kosovës, Milot Rashica do të rikthehet në stërvitje me skuadrën e Werder Bremenit. Lojtarëve të skuadr
Juventusi do të heqë dorë nga shërbimet e "trurit" të skuadrës "Bianconeri" janë të gatshëm të heqin dorë nga mesfushori boshnjak nëse marrin ofertë të kënaqshme gjatë verës që vjen
Tragjedi në skuadrën e Arbër Zenelit, mjeku vret veten pasi u infektua me COVID-19 Një ngjarje e rëndë godet futbollin francez, më saktësisht skuadrën e Reims ku luan futbollisti i Kosovës, Arbër Zeneli.
Pronarë të rinj ambicie të reja, Newcastle synon Allegrin dhe Icardin Shtohen zërat për blerjen e Newcastle United nga një grup miliarderësh arabë me në krye Mohamed Bin Salman. Presidenti a
Panik te Milani, kapiteni kërkohet nga Lazio Milanit po i rrezikohet kapiteni i skuadrës. Milan mund të mbetet pa shërbimet e kapitenit të skuadrës, Alessio Romag
Belgjika mbyll kampionatin, cakton edhe skuadrën kampione Kampionati në Superligën e Belgjikës (Jupiler Pro League) duhet të ndalet menjëherë, shkaku i krizës së koronavirusit.
Lajmi i mirë nga "Blutë e Londrës", ylli i skuadrës mposht koronavirusin Anësori i Chelsea, Callum Hudson-Odoi, ka thënë se është duke u ndier për mrekulli tani pasi që është riaftësuar plotësi
Kriza financiare për shkak të koronavirusit prek dhe Gerard Piquen Gerard Pique, në rolin e shefit të skuadrës Andorra, ka vendosur uljen e pagave për lojtarët e skuadrës së tij. Mbrojtës
Arteta i lumtur me Xhakën dhe me rolin e liderit Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta është i lumtur që mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, ka arritur të ruajë një rol lide
E përfunduar, princi arab do të bëhet pronarë i skuadrës angleze Pasi dështoi të marr nën kontroll Manchester United, princi i Arabisë Saudite, Mohamed bin Salman tani është shumë afër
Kapiteni i skuadrës së Premier League thyen karantinën, e kalon natën jasht dhe përplas Range Roverin Kapiteni i Aston Villës përplasi mëngjesin e sotëm makinën e tij, një Range Rover që kushton 80 mijë paundë, pasi kishte
Xavi tregon se cili do të ishte ndryshimi i parë në skuadër, nëse do të merrte drejtimin sot Xavi Hernandez është rikthyer për të komentuar lidhur me mundësinë e tij që të drejtojë Barcelonën. Ikona spanjolle e