999 rezultate për

skuadre

Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Ndahet nga jeta ish-shoku i Cristiano Ronaldos sh-futbollisti argjentinas Mauricio Hanuk është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 43-vjeçare. “Turku” vuante n
Ndahet nga jeta në moshën 21 vjeçare ish-futbollisti i Romës (FOTO LAJM) Një ngjarje e hidhur ka ndodhur mbrëmë. Ish lojtari i Romës, Joseph Bouasse, është ndarë nga jeta në moshën 21 vjeçare,
Roma në delir, ulet çmimi për kartonin e Smalling Manchester United kanë pranuar dëshirën e mbrojtësit anglez, Smalling, për të qëndruar te skuadra e Romës. Kësisoj, ‘
Bournemouth konfirmon se 1 nga 2 lojtarët e prekur me koronavirus i përket atyre Mbrëmë janë publikuar rezultatet e 996 të testuarve nga Premierliga, ku vetëm dy raste ishin pozitive. Bëhej fjalë pë
Dëmtohet Sancho, në dyshim për sfidën ndaj Bayern Munchen Borussia Dortmund do të luajë kundër Bayern Munich në xhiron e ardhshme të Bundesliga. Kjo ndeshje mund të jetë vendi
Marca plas "bombën": Barça nxjerr gjithë skuadrën në shitje, nuk preken vetëm 5 lojtarë Barcelona pritet të përfshihet nga një revolucion i vërtetë. Super skuadra e katalanasve rrezikon të copëtohet në mën
Balotelli i jep fund eksperiencës në Serie A, befason me skuadrën e re Italiani është kthyer në shtëpi verën e kaluar, ku ka luftuar për të përmbushur pritjet, pasi Brescia aktualisht po luft
Ylli i Tottenham detyron skuadrën të nis hetim, thyen rregullat e distancimit për herë të 3 27-vjeçari postoi një foto në rrjetet sociale, ku shihej ai dhe një berber pasi preu flokët. Berberët do të hapen nga
Dalin rezultatet e testeve ndaj koronavirusit për Berishën dhe shokët e skuadrës Para se kjo të ndodhë, duhet që futbollistët dhe stafet të kryejnë testet për COVID-19, nga dy herë, si dhe analizat e g
Në skuadrën nga Ballkani kërkohet që tifozët të lejohen në stadiume Vendimi i autoriteteve bullgare për të lejuar rifillimin e edicionit në futboll, por pa praninë e shikuesve në stadiume,
Napolit i soset durimi, i vendos ultimatum Mertens: Një javë kohë për të nënshkruar Ylli belg i Napolit, Mertens, vazhdon të jetë lojtari që merr vëmendjen më të madhe në skuadrën e tij, para merkatos së
Everton vendos të rimbursojë tifozët për ndeshjet e mbetura të sezonit 2019/20 ‘Toffees’ kanë marrë një vendim shumë të rëndësishëm për tifozët e skuadrës së tyre. Në kohën kur planet po bëhen për
Inter del me njoftim zyrtar: Asnjë i infektuar me koronavirus Stafi dhe lojtarët e Inter iu janë nënshtruar testeve për koroanvirus, dhe sot gjatë ditës janë bërë të ditura rezultate
Koronavirusi në Serie A, dalin pozitivë 2 futbollistë të Parmës Parma ka njoftuar se dy nga lojtarët e tyre janë izoluar, pasi kanë rezultuar pozitiv në koronavirus. Komunikata nga
Rikthehet Bundesliga, stadiumi i skuadrës gjermane "mbushet" me tifozë (VIDEO) Bundesiga rikthehet ditën e sotme dhe sigurisht që do të jetë pa tifozë. Populli gjerman është shumë i veçantë dhe për t
Skandal në Spanjë, kapiteni i skuadrës së njohur në hetim për trukime ndeshjesh Radio spanjolle “Cope” ka ngritur dyshimet për një tjetër shitje ndeshjeje në kampionatin spanjoll. Bëhet fjalë për ndes
Harry Kane sponsorizon skuadrën londineze Harry Kane do të jetë sponsori i skuadrës së futbollit, me bazë në Londër. Leyton Orient Football Club kanë konfirmua
E ardhmja e Neymar zbulohet nga shoku i skuadrës Në Francë dhe Spanjë janë të bindur se Neymar po bën gjithçka për t’u kthyer te Barcelona, por duket se ka një të pavërt
E ka skuadrën e tij, Ibra firmos për Hammarby? Zlatan Ibrahimovic ende nuk ka vendosur nëse do të qëndrojë te Milani edhe sezonin e ardhshëm apo do ta vazhdojë karrier