999 rezultate për

skuadra

Dy penallti në favor të Juventusit, Gasperini: Këto janë penallti vetëm në Itali Skuadra e Gasperini, Atalanta, ka bërë një nga ndeshjet më të mira këtë sezon, përkundër faktit se dështoi të merrte fit
Skuadra e Parmës në telashe, një lojtar rezulton pozitiv me koronavirus Skuadra e Parmës ka mësuar për një rast pozitiv me koronavirus në skuadrën e tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet skuadra
Hakim Ziyech nis stërvitjet me Chelsea (FOTO LAJM) Hakim Ziyech ka mbërritur në Londër për të filluar stërvitjet me Chelsean. Skuadra e Chelseas në llogaritë e klubit n
Kjo është skuadra e parë që "përshëndetet" me Premier League Me humbjen 0-4 në shtëpi nga West Ham United, Norwich City ka parë veten të bjerë nga elita e futbollit anglez. Pas 3
Partizani – Tirana/ Kush ishin protagonistët e sherrit në fund të ndeshjes Mbrëmjen e djeshme u luajt sfida mes Partizanit dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore. Ta
6 ndeshje në Kategorinë e Parë, cilat skuadra do të përballen sot Do të luhen ditën e sotme 6 ndeshje në Kategorinë e Parë, ku nuk mungojnë sfidat interesante. Në grupin A, për fazën
Zbulohet arsyeja e largimit të Hakimit nga Reali Achraf Hakimi u transferua tek skuadra e Inter për shkak të trajnerit të Real Madrid, Zinedine. Sipas agjentit të loj
PSG po shqyrton me kujdes mundësinë e transferimit të Bellerin Skuadra kampione e Ligue 1, PSG, janë duke shikuar opsionin për përforcimin e krahut të djathtë të mbrojtjes, dhe tashmë
"U ndjeva i tradhtuar nga e gjithë skuadra", Ilir Gjyla flet pa doreza: Ja çfarë më thanë lojtarët kur panë se gjyqtar ishte Hamiti Trajneri i Lushnjës, Ilir Gjyla, u shfaq tepër i zhgënjyer pas disfatës në derbi ndaj Apolonisë me rezultatin 1-2. N
5 klubet ku mund të transferohet Leo Messi Lionel Messi mund të bëjë një largim të befasishëm nga Barcelona verën e ardhshme. Në media spanjolle po flitet se 6
Ylli i Aston Villës akoma edhe më pranë Man.United Ylli i Aston Villa, Grealish, vazhdon të lidhet me një transferim të mundshëm te skuadra e Manchester United. Sipas r
Chelsea i pandalshëm këtë merkato, vihet pas Rice Skuadra londineze ka bërë dhe po bën disa prej lëvizjeve që mund të mbeten si më të mëdhatë të kësaj merkatoje. Emra
Trajneri i Romës shpreson ende për vendin e katërt Sa i përket titullit të kampionit, Roma nuk është pjesë e ekuacionit tash e disa xhiro, por synimi i tyre mbetet një ven
Werderi i Rashicës bën ndeshjen më të mirë të sezonit dhe i shpëton rënies direkte (VIDEO) Skuadra e Werder Bremen ka arritur që në ndeshjen e fundit të Bundesligës t’i shpëtoj rënies direkt. Ekipi i Rashicës
Sarri larg Juventusit, kjo është skuadra e re Gazeta bën të ditur se ka dyshime rreth të ardhmes së Beppe Iachini në Artemio Franchi, dhe ‘Violat’ kanë vendosur të pë
Spektakël në Bergamo: Gjimshiti mposht Strakoshën, buzëqesh Juve (VIDEO) Lazio ka shpërdoruar një mundësi të artë për të ruajtur distancat me Juventus-in kryesues në kampionat. Skuadra e Inz
Camavinga vazhdon të jetë i lidhur me Realin edhe pse ende ska ofertë Ylli i skuadrës së Rennes, Camavinga, po tërheq vëmendje të madhe nga skuadra e Real Madrid, dhe thuhet se ai do të komp
Merr 99% të votave, Sala futet në formacionin e dakadës te Nantes I ndjeri Sala, i cili humbi jetën e tij nga një aksident tragjik me avion, është vlerësuar lart nga tifozët e skuadrës s
Tevez nuk ka ndërmend të pensionohet, rinovon kontratën me Boca Ikona argjentinase e futbollit, Carlos Tevez, nuk po planifikon që të pensionohet nga bota e futbollit. Madje, lojtarin
Barcelona po heq dorë nga Lautaro, kjo është alternativa Lautaro lidhet me një kalim të mundshëm te skuadra e Barcelonës tash e disa kohë, pas performancave të mira në Kupën e A