999 rezultate për

skuadra

E ardhmja janë të rinjtë, rruga që do të ndjekë Bylisi për sezonin e ri Bylisi pritet që të jetë një skuadër aktive në merkaton e kësaj vere dhe hapi i parë mund të jetë rikthimi i lojtarëve t
Finalja e FA, Arsenal-Chelsea: Formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Chelsea. Arsenal dhe Chelsea do të vihen përballë njëra tje
Vlera e markës, këto janë top-10 skuadrat (FOTO LAJM) Dy gjigantët spanjollë në krye dhe klubet angleze që dominojnë në 10-she. Ky është përfundimi i arritur pas studimit të
Juventusi gjen zëvendësuesin e Douglas Costas Napoli nuk është skuadra e vetme e interesuar për Cengiz Under. Talenti turk i Romës, po kërkohet edhe nga kampionët
Inter - Napoli, formacionet zyrtare: Skuadra e Gattusos synon Evropën Interi dhe Napoli takohen në ndeshjen e xhiros së parafundit të Serie A. Dy skuadrat tashmë nuk kanë ndonjë objektiv
CAS zbulon skuadrat angleze që kërkuan që City të dënohet Manchester City ishte dënuar me dy sezone mospjesëmarrje në Ligën e Kampionëve dhe me 30 milionë euro gjobë. Por ky v
MAQEDONI/ Rrahje masive mes lojtarëve të Sileksit dhe Borecit Skena josportive janë parë në ndeshjen miqësore të dy skuadrave nga Maqedonia e Veriut, Sileks dhe Borec. Këtë takim
16 vite pjesë e Realit, Zidan nuk pyet dhe largon nga skuadra të birin Djali i Zinedin Zidan, Lukas, i cili mban rolin e portierit me shumë mundësi do të largohet nga Real Madridi në këtë mer
Sarri mbron Juventusin: Ky është kampionati më i vështirë në historinë e futbollit italian Juventusi nuk po bind dhe nuk po di të mbyllë kampiontin e të sigurojë titullin, ndonëse kundërshtarët e tij po gabojnë
Inter gati të shesë te Manchester City mbrojtësin për këtë shifër Inter është gati të shesë te skuadra e Manchester City mbrojtësin sllovak Milan Skriniar. Sipas “Calcio Mercato”, sku
Ronaldo tregohet modest: Rekordet janë të këndshme, por rëndësi ka skuadra Cristiano Ronaldo i ka etiketuar si të këndshme rekordet e tij, por ka theksuar se më shumë rëndësi kishte fitorja (2-1)
Gjilani i Gentian Mezanit, skuadra e nënvlerësuar që është 2 fitore larg titullit Drita, Gjilani dhe Ballkani janë tri skuadrat që po militojnë "me mish e me shpirt" për ta fituar titullin e kampionit k
Reali fitoi titullin kampion, Zidani përjashton dy lojtarë nga skuadra që drejton Zinedin Zidan me dorë të hekurt. Tani që fitoi zyrtarisht titullin kampion ka filluar të japë mesazhe të qarta për futbo
Skuadra e Premier League shkarkon trajnerin, ish-legjenda e Chelsea favorit për stolin Watford ka vendosur të shkarkojë trajnerin Nigel Pearson, edhe pse kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u zhvilluar në Prem
Manchester United rivalizon Interin për Belottin Manchester United është duke kërkuar një sulmues qendror, pas largimit të Romelu Lukakut në drejtim të Interit. Djajt
Stadiumi modern i Kukësit merr formë (FOTO LAJM) Në “Zeqir Ymeri’ po vijojnë punimet dhe me shumë gjasa ato do të mbyllen para startit të sezonit të ri nëse vijohet me k
Reali i Madridit shpallet kampion për herë të 34 (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar për herë të 34 La Ligan. Los Blancos kanë bërë detyrën në shtëpi duke mposhtur 2-1 Villarr
Të premten hidhet shorti për raundet preliminare në Ligën e Kampioneve UEFA ka njoftuar për shortin që do të hidhet të premtën, për raundin preliminar në Ligën e Kampionëve. Shtëpia më e m
Skuadra angleze ka gati 22 milionë euro për Muriqin Vedat Muriqi mbetet në radarin e WBA. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, po kompleton një sezon të jashtëzakonshëm te
Gjasula afër transferimit te skuadra legjendare Mesfushori i Shqipërisë, Klaus Gjasula, është afër transferimit te klubi i Bundesligës 2 të Gjermanisë, Hamburgu, raport