999 rezultate për

skuadra

Realit mund ti largohet një tjetër veteran, dy gjigandët e Serie A interesohen për Marcelon Marcelo ka zgjuar interesimin e skuadrave të Serie A. Braziliani i Real Madrid, Marcelo, duket se gëzon pëlqimin e dy
Leeds bëri një paraqitje fantastike ndaj Liverpoolit, këto janë komentet e Bielsas Ndonëse pësoi humbje, Leeds United bëri një rikthim spektakolar në Premierligë, duke e nisur sezonin me një spektakël go
ZYRTARE/ Milani nënshkruan me portierin e Olympic Lyon Ashtu siç pritej, portieri rumun Ciprian Tatarusanu ka firmosur me Milanin. 34 vjeçari vjen te kuqezinjtë nga skuadra e
"Nëse skuadra humbet nuk kryen marrëdhënie", Wanda Nara nxjerr "zbuluar" Icardin (FOTO LAJM) Wanda Nara ka pranuar në mënyrë tronditëse se sulmuesi dhe bashkëshorti i saj, i cili luan për Paris Saint-Germain, Maur
Koeman e ka gati formacionin e Barcelonës, kështu do të rreshtohet skuadra (FOTO LAJM) Ronald Koeman ka bërë gati formacionin e ri te Barcelona. Ronald Koeman e ka vendosur formacionin e ri të Barcelonës.
Më në fund Fenerbahce pranon interesimin e Lazios për Muriqin Skuadra e Fenerbaces sapo ka njoftuar se Lazio është në bisedime të avancuara me ta për transferimin e Vedat Muriqit.
Barcelona gati pë transferimin e madh, e pranon vetë lojtari: Dua të transferohem Barcelona ka marrë përgjigje pozitive nga objektivi i madh i afatit kalimtar të verës. Gini Wijnaldum dëshiron të tra
ZYRTARE/ Atletico Madridin nënshkruan me Carrascon Yannick Carrasco do të vazhdojë ta veshë fanellën e Atlético Madridit edhe për katër sezonet e ardhshme, pasi drejtuesit
Manaj te klubi i Serie A, zbulohet skuadra Marash Kumbulla shkëlqeu këtë sezon te Verona dhe mund të jetë radha e Rei Manajt që të kërkojë të njëjtën gjë. Së fu
ZYRTARE/ Allan nënshkruan me Everton Mesfushori brazilian, Allan, ka kompletuar transferimin tek Everton në Premierligë, nga skuadra e Napolit. Lajmi ësht
Tottenham interesohet për Kumbullën Ekipi anglez Tottenhami është futur sërish në garë për ta transferuar mbrojtësin e Hellas Veronës, Marash Kumbulla, kanë
Caktohen stadiumet dhe oraret e ndeshjeve të skuadrave shqiptare në Europa League UEFA ka përcaktuar së fundmi edhe axhendën e plotë për të gjitha ekipet shqiptare që do të luajnë në turin e dytë të Lig
EUROPA LEAGUE/ Shorti rezervon kundërshtarë të frikshëm për Teutën dhe Kukësin (FOTO LAJM) Turi i dytë i Europa League, sikurse edhe pritej, rezervonte skuadra të forta për klubet shqiptarë që garojnë në Superio
SHORTI/ Skuadrat mësojnë kundërshtarët në Champions Është hedhur shorti për fazën e tretë të kualifikimeve të Ligës së Kampioneve. Një derbi shqiptarësh do të ketë mes F
Një tjetër klub i madh i Serie A interesohet për Muriqin, Lazio në presion Lazio nuk është e vetme në garën për Vedat Muriqin. Për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës, interesim është duke shpre
Një super lajm për skuadrat e interesuara për Messin Largimi i Lionel Messit nga Barcelona po bëhet akoma edhe më i mundur. Argjentinasi, ditën e martë ka njoftuar Barcel
6 skuadrat me më së shumti fitues të "Topit të Artë" Topi i Artë’ është çmimi individual më prestigjioz. Sigurisht, synimi i secilit lojtar është që të kurorëzohet me kët
Arsenali fiton Superkupën e Anglisë, mposht me penallti Liverpoolin (VIDEO) rsenali ka triumfuar përballë Liverpoolit falë ekzekutimit të penalltive në Superkupën e Anglisë. Ndeshja në kohën e
Everton transferon mesfushorin brazilian të Napolit Evertoni i Carlo Ancelottit duket se do të ketë një verë mjaft të nxënë. Siç raporton Di Marzio, Everton ka mbyllur m
23 lojtarët më të mirë në Champions, UEFA nuk llogarit Ronaldon (FOTO LAJM) Sezoni i Ligës së Kampionëve u mbyll disa ditë më parë me finalen e PSG-Bayern Munich e fituar nga skuadra gjermane me r