999 rezultate për

skuadra

Zidane koshient për merkaton, nuk pret transferime Real Madrid nuk po mendon për transferime të reja. Skuadra e Real Madrid duket se nuk kalkulon në përforcime të reja
Shkëndija nuk ja del dot, eliminohet nga Tottenham (VIDEO) Nuk ka mrekulli ashtu siç shpresonin të gjithë shqiptarët dhe Shkëndija nuk ia ka dalë të eliminoj Tottenham, teksa Lond
Formacioni me lojtarët e larguar nga Reali dhe Barcelona vitet e fundit (FOTO LAJM) Real Madrid dhe Barcelona njihet si skuadra për transferime të mëdha. Gjigantët e La Ligas tentojnë gjithmonë të afro
Champions: Paok mposhtet në Rusi, Salzburg bën detyrën (VIDEO) Pas një raundi të tretë surprizues, ku Benfika u eliminua nga PAOK, ne patëm mundësi të shikonim sonte raundin e fundit
5 skuadrat ku mund të transferohet Suarez nëse i dështon kalimi te Atl Madrid Luis Suarez raportohet se ka përfunduar kontratën me Barcelonës, ndërsa është shumë afër që të kalojë te Atletico Madrid
Nuk po ambjentohet te Reali, Jovic kërkon rikthimin te Frankfurt Luka Jovic është i gatshëm të largohet nga Real Madrid. Luka Jovic nuk arrin të ambientohet në Real Madrid. Sulmue
Luis Suarez arrin marrëveshjen me Atletico Madridin Luis Suarez vështirë se do të vazhdojë te skuadra e Barcelonës. Ylli uruguaian, Luis Suarez, me shumë gjasë do të lar
Nuk bën pjesë në planet e Koeman, Barcelona i ofron Ajax-it shërbimet e Puig Barcelona është e vendosur që të largojë për një sezon Riqui Puig. Mesfushori me të ardhme të ndritur nuk do të ketë
Real Madrid bllokohet në transfertë (VIDEO) Reali Madrid ka barazuar pa gola, në ndeshjen e parë të La Liga ndaj Real Sociedad. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin
15 skuadrat më të vlefshme në botë, kryeson Liverpool Është publikuar së fundit renditja e top-15 klubeve të futbollist më të vlefshme në botë nga “Transfermaket” dhe “Giveme
Mandzukic befason me klubin e ri Mario Mandzukic thuhet se ka arritur akord me Lokomotivën e Moskës. Kroati ishte pa klub, që pas largimit nga skuadr
Arsenali mposhti me vështirësi West Ham, Arteta: Ishim me fat Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta, ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes ndaj West Ham United. Arsenal fitoi 2:1, falë
I ndarë nga skuadra, çfarë po ndodh me Messin? Lionel Messi, nuk u largua në verë nga skuadra spanjolle, pasi nuk u lejua nga presidenca. Argjentinasi donte të ikte si
Hidhet shorti, këto janë të gjitha skuadrat që do të përballen në "Play off" (FOTO LAJM) Është hedhur ditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti për fazën “play off” të Europa Ligës, ku skuadrat kanë mësuar kundë
37-0, skuadra gjermane humb me rezultatin e paimagjinueshëm Çudi nga më të ndryshme në botën e futbollit dhe shkak është pandemia e Covid-19. Në Gjermani një ndeshje ka përfunduar
ZYRTARE/ Marash Kumbulla lojtar i Romës Marash Kumbulla është zyrtarizuar te skuadra e Romës. Roma ka njoftuar përmes faqes zyrtare të skuadrës për përforcim
Candreva i rradhës që largohet nga Interi, kjo pritet të jetë skuadra e re Pas 4 sezonesh Antonio Candreva do të mbyllë aventurën e tij me Interin. Mesfushori anësor i cili te zikaltrit ka luajtu
Erdhi dita e skuadrave shqiptare, Teuta, Laçi e Kukësi në fushë për historinë Momenti i shumëpritur erdhi. E enjtja është dita e madhe e futbollit shqiptar në arenën europiane. Plot 6 skuadra do të
El Shaarawy po rikthehet në Evropë, këto janë skuadrat e interesuara për të Sulmuesi me prejardhje egjiptiane, Stephan El Shaarawy, pritet që ta bëjë rikthimin e madh në Evropë/. Sipas "Corrier
Drejtuesi i Werder konfirmon interesimin e skuadrës angleze për Rashican Clemens Fritz ish-mbrojtësi anësor i Werder Bremen aktualisht në rolin e drejtuesit te skuadra bardhjeshile ka konfirmua